nasiona marihuany

[HPS 100W] [0.15m2] [2x Green Crack] Projekt Mikro HPS 5.0

Wyszukiwarka Forumowa:

Jaki wynik końcowy obstawiasz? :D


  • Łącznie głosujących
    17

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Moim zdaniem CWB bedzie ok, mniej roboty dla Ciebie, ja tam najczęściej robię zykły topping.
Taki był pierwotny plan, CWB i po 4 odrosty na roślinę. Boję się tylko o wysokość po słowach kanabiska, ale trzeba kiedyś spróbować!


ja robiłem Bena albo topping na 6 odrostów, ważne jest, żebyś nie za długo wegował bo mocno w górę idzie ta odmiana na indukcji i początku FLO
Twoje rady są szczególnie cenne, bo to twoje pestki! :D Za około tydzień panny będą miały 5-6 piętro i będą gotowe do cięcia. Jak długo wegować je po cięciu? Jakieś sugestie?


Ja chciałabym zobaczyć takie porównanie: jeden krzaczek LST, a drugi Wuj Ben. Sama się zastanawiam co zrobić w następnym grow i Twoje doświadczenia mogą mi w tym pomóc.
Ciekawa propozycja, ale byłaby problematyczna w kwestii utrzymania zbliżonej wysokości obu roślin. LST wymaga też więcej czasu, a tego zawsze jest mało. Ale możę następnym razem... ?


ciachaj na bena, sam teraz 1wszy raz będę stosował ten trening, ale wiekszość poleca
LST daje chyba większe możliwości walki z wysokością, ale... ciachnę je i najwyżej będę łamał! :D


Mój Green Crack 5 tygodni, ostro katowany bo wraz z rodziną w namiocie będzie musiał zostać jakiś czas sam...
Dzięki za zdjęcie! Ładnie to u Ciebie wygląda - profeska widzę! Wrzuć co jakiś czas foto swoich GC u mnie - chętnie popatrzę!


Za około tydzień panny będą wystarczająco duże, by je ciąć. Klamka zapadła - będzie cięcie wuja Bena! Dzięki za odzew i Wasze opinie! To będzie coś nowego w kwestii treningu i jestem mega ciekawy efektu!


Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
UPDATE:


Ahoj! Czas na szybki up! Minęły dwa dni, a panny jakby nieco większe :D - lubię weg! Różnice między współlokatorkami są jednak coraz wyraźniejsze. Roślina z lewej marszczy brzydko liście i wygląda przez to hmm... biednie, natomiast jej koleżanka z prawej pręży piękne liście. Warunki mają takie same, więc wilgotność/temperatura odpadają, zamieniałem je zresztą miejscami - różnic brak. Podlewane są tak samo (na wagę), nawozu jeszcze nie jadły, a poza tym problem dotyczy tylko jednej z roślin. Poczekam, może problem ustanie jak mała trochę podrośnie - zdarzyło mi się to już parę razy, póki co - no stress! :freak:


14 dzień:































Pozdrawiam!
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
Fajne krzaczki moje są od 2 dni młodsze i też będzie wujek benek :D
 

sajlent93

Active member
Rejestracja
Kwi 18, 2013
Postów
44
Buchów
0
Gicio ;) Plus za czystość jaka panuje w boxie, widzę podobne podejście do mojego ;)
Pozdrawiam :p
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
UPDATE:


Allo, allo! :D Minęły 4 dni... panny rosną, jest ok. Wczoraj miały jeden dzień suszy, gdy wilgotność spadła do 40% na 12h (nie miałem kiedy uzupełnić wody w nawilżaczu), poza tym nuda. Za 2-3 dni tnę, ale panna z lewej na drugim piętrze ma odrost tylko z jednej strony, więc po cięciu będą 3 odrosty na tej lewej i 4 na prawej roślinie. Zastanawiam się, czy nie ciąć piętro wyżej i zostawić kolejno 5 i 6 odrostów. Wasze zdanie? :sunny:

Przy okazji uzupełniania wody w nawilżaczu panny zostały podlane wodą (pH~6.2) w ilości 750ml każda. Do wody dodałem po 2ml/L Bio Grow i Root Juice. Dodatkowo przy każdej wizycie w boxie opryskuję dziewczyny mgiełką ze spryskiwacza - lubią to... :D Światło obecnie jest 25cm nad szczytami i poniżej 20cm schodził nie będę.


Fajne krzaczki moje są od 2 dni młodsze i też będzie wujek benek
Będę w takim razie odwiedzał i podglądał postępy u Ciebie! Thx!


A czy nie mają trochę za sucho?
No właśnie nie, donice ciężkie, wilgotność dobra - druga panna git, majonez...


Gicio ;) Plus za czystość jaka panuje w boxie, widzę podobne podejście do mojego ;)
Dzięki! Lubię ład, a czysty box po prostu sprawia mi przyjemność, gdy go otwieram. Znasz to pewnie... :D


18 dzień:



















Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
zostaw po 5 - 6 :D będzie w cipkę
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Planowałem 2x 4 odrosty, ale skoro natura nie chce współpracować, zamiast 8 - będzie 11 topków w szafie. :D W sumie upychałem już i po 20, więc zmieścić się zmieszczę... chyba. <lol2> Poza tym kocham ścisk!
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
UPDATE:


Witam! Minął tydzień od ostatniego posta i chyba czas na update. Wieczorem 18 dnia zrobiłem cięcie wuja Bena na obu pannach. Lewa roślina od początku miała problemy z liśćmi - były szorstkie, sztywne i zdeformowane, prawa za to szła bez problemów. Po cięciu panna z prawej ogarnęła się w mig, natomiast jej siostra zmuliła.

W kolejnych dniach odsłaniałem odrosty, których mniejsza miała 5 (zostały 4), natomiast większa 6 i tyle ma do dziś. Widząc słabsze tempo mniejszej panny, zacząłem LST na większej i na dzień dzisiejszy obie rosną już mniej więcej równo, choć oczywiście prawa roślina jest silnie rozrośnięta, a lewa... no cóż. :D

Za 2 dni przełączam je na 12/12 i zacznie się walka o wysokość, ale na to właśnie czekam! Zdjęcia są po kolei dniami, więc będzie widać jak rosły przez ostatnie dni.


19 dzień:




























22 dzień:






















25 dzień:






















Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
To taki bardziej topping+LST Ci wyszedł, niż wujek, ale i tak klawo. Szkoda tylko, że tą lewą tak powykręcało po cięciu. Miałeś czyste nożyczki? Bo innego pomysłu nie mam czemu tak zmarniała.
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
[MENTION=79439]prosste[/MENTION] Ta lewa była słabsza i miała takie liście od samego początku - zdjęcia po cięciu są po oprysku i dlatego wygląda to jak wygląda, ale szorstkie i zdeformowane liście miała od kiełka - po cięciu zmuliła. Nożyczki nowe, wyjęte z opakowania i odkażone, więc nie bardzo. Takie uroki roślin - to nie klony. :D Ciąłem nad trzecim piętrem, bo ta mniejsza na drugim miała tylko jeden odrost i byłyby tylko trzy. Może to się nawet nazywać crazy toppingiem wuja Matsudy - ważne by zdrowo i w miarę równo rosły! :D

[MENTION=89445]Seedmaniak[/MENTION] A ja paznokciami usuwam małe, niechciane odrosty, gdy nie mam jak ich uciąć nawet małymi nożyczkami i też nigdy nie było z tego powodu problemu. Tak trafiłem z genami i tyle. Obie rosną i to się liczy!

Poniżej zdjęcie z dzisiaj - po wycięciu malutkich odrostów i nadprogramowych liści. Za dwa dni ruszamy z 12/12 i zacznie się wyciąganie.


26 dzień:




Pozdrawiam!
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Panie [MENTION=85296]kanabisek[/MENTION] (a także Ci, którzy uprawiali Green Crack'i) wywołuję Pana do tablicy! <lol> Wspominałeś już, że podczas indukcji GC mocno się wyciąga - pamiętam. Mogę przełączyć jutro fotoperiod z 18/6 na 12/12, czy jeszcze dać im 2 dni na podrośnięcie po wyrównaniu szczytów i przełączyć w 30 dniu?

Trzymam je jak widać nisko i zostawiłem sobie możliwie dużo miejsca w górę, ale wolę zapytać kogoś, kto ma już doświadczenie praktyczne z GC.

Pozdrawiam!
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Właśnie czekając, aż się odezwiesz - przejrzałem cały wątek, który teraz podesłałeś. :D Jutro przełączam na 12/12 i niech się dzieje magia! <rotfl> Co do tempa wzrostu to mam fotkę z dzisiaj - starałem się zrobić zdjęcie możliwie w tej samej pozycji co poprzednie foto sprzed 24h (dwa posty wyżej).


27 dzień:




Dzięki za pomoc!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół