nasiona marihuany

Nieznany szkodnik ??? Pomocy!!!!!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

MR.KANISTER

New member
Rejestracja
Sie 15, 2018
Postów
2
Buchów
0
Witam coś podjada moje roślinki i nie wiem co to jest. Na początku myślałem że to sarna ale jednak nie coś bardzo dziwnego coś małego i nie wiem jak z tym wałczyć. Wygląda to tak jak by szkodnik odgryzał młode szczyty i je zostawiał od 8 lat pierwszy raz się z takim czymś spotkałem. Może ktoś wie co to jest. PS. nie atakuje wszystkich roślin . Listki są białe od Topsin a w tym roku są rekordowe susze morze to ma jakiś wpływ. Choć podlewam regularnie. Zaraz powinienem dodać zdjęcia są takiej średniej jakości jak trzeba będzie to dodam lepsze.

---------- Post Zaktualizowany 13:49 ---------- Data pierwszego postu 13:04 ----------

Dodaje linki do fotek.










 

P990

Member
Rejestracja
Maj 25, 2018
Postów
9
Buchów
0
Na twoim miejscu bym ogrodzil roślinke jakas siatka albo czyms podobnym, wydaje mię się że to sarna lecz nie jestem pewien w 100% jak masz jakies ślady obok roślinki to pokaż je możliwe że rozpoznamy tego szkodnika i będziesz pewien co to jest naprawdę bo jak narazie to można gdybac
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
***ij co z***ane i ogrodz to nie szkodnik to z***anie zewnetrzne cos komus posmakowalo
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Zwierzyna na 100 % jak się sadzi w lesie iglastym to czego można sie spodziewać .
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,879
Odznaki
4
[MENTION=86035]zlapmniejeslipot[/MENTION] co Ty w ogóle gadasz? A gdzie można wg Ciebie zwierzyny można się nie spodziewać? W lesie liściastym? Na indoorze? :p

Na bagnach myszy mi tak gryzły krzaki. Normalnie włażą sobie na roślinę i obgryzają... na kilku krzakach nawet przy grubej łodydze podgryzały. Niestety niewiele pomoże - albo siatka dookoła i na górze bo bez "dachu" i tak przejdzie albo radykalne środki.
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
[MENTION=86035]zlapmniejeslipot[/MENTION] co Ty w ogóle gadasz? A gdzie można wg Ciebie zwierzyny można się nie spodziewać? W lesie liściastym? Na indoorze? :p

Na bagnach myszy mi tak gryzły krzaki. Normalnie włażą sobie na roślinę i obgryzają... na kilku krzakach nawet przy grubej łodydze podgryzały. Niestety niewiele pomoże - albo siatka dookoła i na górze bo bez "dachu" i tak przejdzie albo radykalne środki.

Wybacz mistrzu* nie dodałem ( lasów iglastych i reszty przyrody ) mój błąd .
 

MR.KANISTER

New member
Rejestracja
Sie 15, 2018
Postów
2
Buchów
0
Zwierzyna odpada mam foto komórkę był borsuk ale on wywracał krzaczki dałem mydło i niema kolegi :police-smiley-emoti faktycznie mogą być te gryzonie . Dziś byłem na spocie i znów łodyżki młodych szczytów ponadgryzane na jednej roślinie ale nie do końca wisiały na skorkach jeszcze świeże tylko dałem dupy bo nie wziąłem telefonu żeby foty porobić .:pl:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół