nasiona marihuany

HPS 400W 0,64m2 - nowy box, f2seeds Zkittlez

Wyszukiwarka Forumowa:

xyz2826

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
43
Buchów
0
Aktualne zdjęcia roślin, podlewam Bio-Bloom, w pod koniec przyszłego tygodnia planuje zacząć lać PK. Raz w tygodniu rośliny dostają Flora Mikcro.
Weg 35dni
Przejście 10dni
Flo 18dni
Zdjęcia:





 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Lej a dużo tak by nic im nie zabrakło
Po liściach widać ze zdrowe i piekne wiec lej im nawet sam nawóz bez wody bo po co rozcięczać będa bardziej puchnąc!
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Jak to mówią starzy górale...
„Jeszcze dobrze nie zakwitły, a Ty już je zjaraleś”
:D
 
L

Lord of Old School

Guest
Te rośliny są polalone h*j,a bedzie jeszcze gorzej jak bedziesz lal nawozy w nie ,nie lej narazie zadnych nawozów,samą wodą podlewaj
 

xyz2826

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
43
Buchów
0
Dzięki za porady, myślałem, że zółte liście są efektem wczesniejszych błędów, zgodnie z poradą narazie będą na samej wodzie i za tydzień/dwa wstawię zdjęcia. Podlewałem zgodnie z rozpiską :/ pożółknięte liście poodcinać czy na razie zostawić? oraz kiedy wyciąć drobne odrosty z dołu rośliny?
 

xyz2826

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
43
Buchów
0
Połowa zakładanego czasu kwitnienia, chciałbym do końca listopada skończyć tą uprawę, ale zobaczymy jak wyjdzie. Lać już PK czy czekać? Zdjęcia niestety przy włączonej lampie.
Weg 35dni
Przejście 10dni
Flo 30dni

 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Widzisz jak ładnie Ci koledzy pomogli, z tymi nawozami to uważaj, szkoda je popalić w takim stadium. Jaką dawkę tego PK chcesz lać?
Te liście coś podejrzanie wywinięte ku górze... Jaką masz temperaturę w dzionek?
Ładnie/oszałamiająco/wyk***iście pachną? Do czego byś porównał woń?
Pozdro.
 

xyz2826

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
43
Buchów
0
Widzisz jak ładnie Ci koledzy pomogli, z tymi nawozami to uważaj, szkoda je popalić w takim stadium. Jaką dawkę tego PK chcesz lać?
Te liście coś podejrzanie wywinięte ku górze... Jaką masz temperaturę w dzionek?
Ładnie/oszałamiająco/wyk***iście pachną? Do czego byś porównał woń?
Pozdro.

Zgadza się, pomogli :D 1ml/l? Czy więcej? Chciałbym, żeby ładnie spuchły : )
Raz je troszkę przesuszyłem, ale wczesniej też były lekko na wegu, myślę, ze przez złe pH, albo niedobór mikro. Temperatura jest dosyć niska, około 17 stopni, max 20, ale w nocy chłodniej, lekko fioletowego zabarwienia niektóre liście dostały, przez spadki temperatur do 5-6 stopni, czy może być inny powód?
Pachną ładnie, ale jakoś bardzo mocno nie, co jest akurat dla mnie plusem, woń taka słodka jakby
 

xyz2826

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
43
Buchów
0
Flo 46. dzień
Witam, do końca czasu kwitnienia podanego przez producenta zostało niby 9dni, niżej wstawiam zdjęcia spod mikroskopu telefonowego. Myślę, żeby przetrzymać rośliny chociaż 10-15dni dłużej, później chciałbym zacząć z nowymi odmianami, myślicie, że tyle starczy? Nawozy odstawić tydzień wcześniej czy prędzej? Prosiłbym również o poradę kiedy wycinać wiatraki :)





Jak myślicie ile najlepiej będzie jeszcze przetrzymać rośliny?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Pokaż jeszcze zdjęcia szczytów w całości. Z tymi nawozami to tak z 2 tygodnie przed ścinką.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
3 tygodnie patrzac po szczytach
 

xyz2826

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
43
Buchów
0
Witam, w zeszłym tygodniu nastąpiła ścinka. Na razie zdjęcia paru łodyg, susz będzie w przyszłym tygodniu :)
Zdjęcia:





A teraz wynik suszu każdej z roślin :)
1. 13,85g
2. 11,87g
3. 16,12g
4. 19,30g
5. 21,35g
6. 18,27g
--------------------
100,76g
Nie myślałem, że aż tyle uda się zebrać, myślałem, że będzie około 50g, topy mnie zaskoczyły, niektóre są bardzo zbite i przez to pewnie taki wynik, zdjęcia suszu w ciągu tygodnia/dwóch :)
Pierwsze wrażenia po spaleniu (z lufy) -> duża moc (wcześniej paliłem tylko automaty), bardzo przyjemne działanie, nie zamula, fajnie się robi różne luźne rzeczy po spożyciu, smak/zapach nie ma co oceniać jeszcze, narazie niech siedzi w sloikach :)
Aktualnie ze względu na temperatury w boksie jest 5automatów.
Podczas tej uprawy nauczyłem się jak duże znaczenie ma ziemia i prawidłowe nawożenie dlatego teraz zastosowałem Light Mixa oraz nawozy BioBizza.
Dziękuję wszystkim za odwiedzanie tematu i porady :)
.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół