nasiona marihuany

Hps 600w + co2

Wyszukiwarka Forumowa:

spavnonix

Member
Rejestracja
Cze 18, 2017
Postów
13
Buchów
0
Witam. Problem polega na zbyt dużej temperaturze w boxie o wymiarach 1,2mx1,2m. Box zamknięty z powodu dawkowania CO2 z butli. Temperatura zbyt mocno rośnie więc większość czasu jadę na ledach ale wolę hps są bardziej zbite topy przy odmianach indyka. Jak obniżyć temperature przy hps może cool tube i wyciąg z dworu na dwór.
 
S

Seedmaniak

Guest
Jeśli dawkujesz Co2 to temperatura może być wyższa, u mnie w taki namiocie sięga 34-35 St. C i poza troszkę wywiniętymi liśćmi nic i mnie nie jest , możesz też zwiększyć wilgotność, cooltuba to też dobry pomysł
 

spavnonix

Member
Rejestracja
Cze 18, 2017
Postów
13
Buchów
0
Czyli nie ma co się bać tych 35 St. bo do tylu mi skacze jak HPS przełączę z 250 na 400w. Jak radzisz sobie z zbiciem wilgotności bo przy zamkniętym boxsie mam w granicach 75-80. Po zgaszeniu lamp stosujesz wyciąg lub dostarczasz świeże powietrze?
 
S

Seedmaniak

Guest
U mnie wentylacja chodzi 24h, nie mam problemu z nadmierną wilgotnością.
 

spavnonix

Member
Rejestracja
Cze 18, 2017
Postów
13
Buchów
0
Tylko jak włączę wyciąg to wyssie co2. Chyba że odprowadzać tylko przy zgaszonych lampach jak co2 jest nie podawane. Może wyciągnie część odparowanej wody.
 
S

Seedmaniak

Guest
Ile obficie zakończonych fotorelacji miało dodatkową dystrybucję CO2 ? 0...wniosek dodatkowa dystrybucja CO2 jest przereklamowana...
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak chcesz uprawiać w sealed room to musisz mieć klimę, co oczywiście przy tak małej skali jest kompletnie nieopłacalne.
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Z wilgotnością poradzi sobie osuszacz jak masz miejsce w boxie i jest uszczelniony. A jeśli rośliny nie reagują jakoś bardzo na wysoką temperaturę to się nie przejmuj. Gorzej z tą wilgotnością, na flo przy takiej plecha Ci zje wszystko. Wentylować możesz raz na jakiś czas, nie nonstop, jeśli boisz się utraty CO2.
 

spavnonix

Member
Rejestracja
Cze 18, 2017
Postów
13
Buchów
0
Przy Co2 1000ppm wzrost liga więc napewno działa. Na weg było ok 80%. Teraz 3 tydz. flo. i dalej 80-85. Tak myślę żeby wyciągać kilka godzin może odparuję zwłaszcza po podlaniu i przy zgaszonych lampach + 2h na włączonych jak paruje. Ustawie tak instalację i zobaczymy.
Teraz upałów nie ma więc temp. zeszła do 31C więc dobra wchłanialność Co2. Zobaczę z tym wyciągiem i jak nie podoła przez te kilka godzin to tak jak mówisz Jasiul pochłaniacz bo klima 2kw ciągnie więc nie kalkuluje się. Tak chociaż 60% na flo bedzie przy temp. 31C dobrze ostatni tydzień wyłączę Co2 i wentylacja na max żeby przeschły przed ścięciem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół