nasiona marihuany

[8m2][LED][3kW] 10x Cheese 10xCaramel King 10xSour Diesel

Wyszukiwarka Forumowa:

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
To ja zapytam o aquavalve - zdarzyło Ci się, żeby zawór się zawiesił/zaciął, jakkolwiek nie spełniał swojej funkcji? Na ok ile dni ten tank 225 styka na 28 sztuk?

W poprzednim grow tak, ale chyba z mojej winy bo w jednym zaworze nie było takiej miniaturowej czerwonej gumki, która stopuje dopływ wody jak zawór się podniesie do odpowiedniego poziomu. Ale teraz jak wszystko sprawdziłem dokładnie i ustawiłem tak jak trzeba to praktycznie zero problemu. Ja leję zazwyczaj 150-200L wody i starcza na 3-4 dni. 50L wody dziennie +|-
 

growmad

Member
Rejestracja
Lip 29, 2016
Postów
7
Buchów
0
siema, piękny namiocik. jak oceniasz , pod którymi ledami lepiej idą pod Lg czy pod CObami ?
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
siema, piękny namiocik. jak oceniasz , pod którymi ledami lepiej idą pod Lg czy pod CObami ?

Obie lampy mi się podobają całkiem, ciężko powiedzieć pod którymi lepiej. Następnym razem chyba je przemieszam.


Zgodnie z obietnicą wrzucam foty bez leda.









pzdr !
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
aktualizacja

66/26

Witam, przyjemnego popołudnia życzę ;)

warunki noc 20C 40-50% HR
warunki dzień 26-28C 50-55% HR
EC na razie nieustające 0.75 z big budem, bud candy, bud factor x

Jest jak dotąd bardzo przyjemnie i słodko, jak porównuję fotki poprzednim grow z tego okresu flo to niebo a ziemia. Na***ane azotem jak zło, nie leję od jakiegoś czasu podstawowego nawozu. Dobre warunki w namiocie są i no do przodu, puchną sobie.

Dużo fotek, ale bez kitu tak bardzo nie chciałem wychodzić z tego namiotu, że nastrzelałem troszkę ;3

lucky:



spectro:



całość:



topy:



























a to dopiero 26 dzień :3

Pozdrawiam serdecznie :queen:
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Meeega ! Ja wiem ze jeszcze duuuzo za wczesnie na kose, ale tak czysto teoretycznie, klepalo by juz ? Bo nawet jesli tak, to pewnie mega energetyk ?
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
nie mam pojęcia i jak na razie nie zamierzam sprawdzać :)
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
A ja sprawdze, tak z ciekawosci. Jutro do ziemi leca ; Amnesia Hase, Jack Herer, Master Kush, Royal Cookie i Critical. Ten ostatni to bedzie taki experymantalny plant w osobnym Miniboxie. I wlasnie z niego mam zamiar sciac ze dwa topy z jeszcze bialymi wlochami (najpuzniej w momencie jak zacznal sie pojawiac pierwsze brazowe wlochy).
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Dobrze się prezentują, fajna zbita struktura i ładnie równo poprowadzone, jest klasa.
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
aktualizacja 5 tydzień flo

Dobry wieczór, witam serdecznie ;) Dzięki [MENTION=77868]Grandfather[/MENTION] za miłe słowa, zaglądam do Ciebie często patrzeć na Twoje piękne krzaki !

73/33

warunki bez zmian, po podlewaniu z EC 0.75, była czysta woda, teraz na ten piękny środek grow dostały EC 1.5.
Topy są tak ciężkie, że krzaki się zaczęły niektóre kłaść na ziemi i walczyłem z tyczkami bambusowymi trochę, ale w sumie cieszy mnie taki obrót spraw xd Kupiłem sobie też kombinezon malarski taki biały, w którym tam wbijam bo inaczej pachnę ziółkiem mocno ;p

Bardzo jestem zadowolony z sionek od BulkSeedBank, na te 28 roślin, są może 3, o których mógłbym powiedzieć, że słabe feno, ale to i tak tylko patrząc przez pryzmat wielkości szyszek, bo szron i zapach zgadzają się mocno. Największy rozstrzał w fenotypach zauważyłem u Cheesów, ale wszystkie są w zasadzie piękne, przy czym jeden, którego później w fotach zaznaczę, rozpie****a system. Jest monstrualnym plantem z monstrualnymi kabanami.
Sour Diesle pachną sztos i dominują dwa fenotypy, jeden z ładnymi dobrze zbitymi puszystymi szyszkami, drugi taki mocniej sativovy, też urokliwy.
Carmel Kingi na ten moment wszystkie są praktycznie takie same, duże, twarde, zbite szychy, zalane szronem i mega słodko pachnące, aczkolwiek wydaje mi się, że jakby da się wyczuć ewidentny zapach karmelu.


dobra jedziemy:

szronik na którymś z cieńszych cheesików:




carmel king, butelka 1L




dalej ck





spectro:


lucky:


sour diesel sativovy:


sour diesel puszysty:






chudszy cheese:


a tu top tego monstrualnego cheesa:







i tzw całość, na której jest widoczne jakieś 1/3 tego wszystkiego xd




Pozdrawiam wszystkich ;3
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Reweg na tym monsterze i jazda na klony go.
Bedzie stabilnie, szybciej i taniej
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół