nasiona marihuany

[8m2][LED][3kW] 10x Cheese 10xCaramel King 10xSour Diesel

Wyszukiwarka Forumowa:

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Aktualizacja

37 dzień życia / 7 dzień indukcji.​

Witam po krótkiej przerwie! Wszystkie panny się przyjęły elegancko i równo tydzień temu zostały przełączone na 12/12. Prawie wszystkie pokazały już preflowery, jak i również zrobiły się całkiem głodne. W zbiorniku woda pH6.2, EC 1.6, z koneserem bloom a+b.
Warunki w namiocie 50-55%HR, 20-22 stopnie w nocy, 25-28 stopni w dzień. Usunąłem też już wszystkie żydomiałowe odrosty i zostawiłem wszystkim 4 główne szczyty, poza dwiema, które są pocięte na 2 szczyty, to im zostawiam trochę tych mniejszych odgałęzień. No i wszystko gra ;)













pozdrawiam serdecznie ;)
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
estetycznie to wygląda
pozdr
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Oby nie aż taka jak poprzednio, wtedy już nie miałem nad tym kontroli trochę w pewnym momencie. Teraz ma być wszystko ładnie, w miarę równo i przewiewnie ;)
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
aktualizacja

45 dzień / FLO 5 dzień

Dobry wieczór ;)

Dziewczynki elegancko sobie zakwitły po 10 dniach indukcji i urosły w ch*j znowu, jednego dieselka łamałem. A tak to w namiocie max 28 stopni, w nocy 18, HR 60%. Piją sporo, woda EC 1.4, na niektórych wiatrakach widzę walkę o magnez, ale jakoś nie znowu dużo i strasznie na tyle żeby dodatkowo pryskać.
No i zaczyna się zapach ;3

całość:


lucky:


spectro:








lubię ten fiolecik:


mkniemy do przodu, pozdro !
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Łoooo Panie kolego.... Prześlicznie to wygląda;) ostatnie zdjęcie do konkursu
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
z tym, że na razie nie ma konkursu :p dzięki i pozdro!
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
z tym, że na razie nie ma konkursu :p dzięki i pozdro!

Zaraz będzie, musisz dać czas forumowemu magowi i pamiętaj - czarodziej nigdy się nie spóźnia, to reszta przychodzi za wcześnie! :D
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Zaraz będzie, musisz dać czas forumowemu magowi i pamiętaj - czarodziej nigdy się nie spóźnia, to reszta przychodzi za wcześnie! :D

nie no luzik, nie wrzucałem fot z myślą o konkursie, dopiero [MENTION=89166]GruMlody[/MENTION] mnie natchnął :D
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
aktualizacja

52/12​

Jakoś idzie, niektóre szybciej, niektóre wolniej, niektóre wyższe, niektóre niższe. Ostatnio piły wodę EC 1.6 z koneserem, dzisiaj zbiornik z big budem i sensizymem EC 0.5. Na wiatrakach dużych niższe partie braki calmagu, ale poza tym chyba jest git. Oby do świąt.

spectro:


lucky:


braki:




Kwiatki:









coś bez leda:


i całość:




pozdro!
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
aktualizacja

yo yo yo krejzole ! fotorelki ciąg dalszy.

59/19

Jest całkiem tłusto, sorki, że żadnego zdjęcia bez leda nie wrzuciłem ale akurat byłem jak mają dzień. Jakoś w tygodniu coś wkleję. Po wodzie EC 0.5, miały wodę z EC 1.2, a aktualnie EC 0.65 do jutra lub piątku. HR 50-55%, temp 27-28 dzień, 20-22 noc. Bardzo mi się podobają te krzaki, jest po kilku czempionów z każdego straina, ale wszystkie idą bardzo ładnie. Dzisiaj się doopatrzyłem w trochę sosu, od następnego podlania wiedzie Bud Factor X, Bud Candy i Big Bud. Pachnie już całkiem mocno no i szronić się zaczyna ;3



















Pozdrawiam serdecznie !
 

Zabkowski

Active member
Rejestracja
Wrz 7, 2018
Postów
32
Buchów
0
Ile cm ledy nad roslinami?? I jak mozesz powiedz mi cos wiecej o tym podlewaniu. Czy rowno podlewa ? Kiedy przestajesz podlewac itp.
P.s mialem bardzo podobna sytuacje ze zamiast stozka wyrosl listek pozniej wyrosly mi dwa szczyty ;))
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Ile cm ledy nad roslinami?? I jak mozesz powiedz mi cos wiecej o tym podlewaniu. Czy rowno podlewa ? Kiedy przestajesz podlewac itp.
P.s mialem bardzo podobna sytuacje ze zamiast stozka wyrosl listek pozniej wyrosly mi dwa szczyty ;))

staram się jak najniżej przy flo, ale poniżej 30-40 cm zaczyna wypalać chlorofil. 50cm jest git. Co masz na myśli w swoich pytaniach? Nie przestaję podlewać do końca życia roślin. Mam zbiornik 225L, który jest połączony z 28 doniczkami autopot. Poczytaj o systemie, dowiesz się więcej ;)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
To ja zapytam o aquavalve - zdarzyło Ci się, żeby zawór się zawiesił/zaciął, jakkolwiek nie spełniał swojej funkcji? Na ok ile dni ten tank 225 styka na 28 sztuk?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół