nasiona marihuany

Czy takie ubrania dały by rade?

Wyszukiwarka Forumowa:

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Cześć witajcie koledzy i koleżanki, Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta:bounce:

Otóż pewnego słonecznego dnia, gdy przebierałem się w swoim miejscu przed wejściem w nieznane wiedziałem, że to nie będzie komfortowe... zakładając bluze czułem jak już umieram, następnie dresy... buty. i już mi się odechciało wszystkiego, ale wtedy w mojej głowie zaświeciła się przysłowiowa żarówka "hej... przecież możesz coś z tym zrobić" i wracając do meritum, mam pomysł ale opowiem o nim troszkę więcej po feedbacku. Ale pierw chce Was się zapytać czy czujecie się komfortowo pod każdym względem w swoich ciuchach "na robote"?
 

dyrdus

Banned
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
70
Buchów
0
Ubierając sie na spota w długie spodnie i bluze w upał, nie czuje sie komfortowo.

Temat już chyba wyczerpany.
 

QuattroV8

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
93
Buchów
0
Cześć witajcie koledzy i koleżanki, Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta:bounce:

Otóż pewnego słonecznego dnia, gdy przebierałem się w swoim miejscu przed wejściem w nieznane wiedziałem, że to nie będzie komfortowe... zakładając bluze czułem jak już umieram, następnie dresy... buty. i już mi się odechciało wszystkiego, ale wtedy w mojej głowie zaświeciła się przysłowiowa żarówka "hej... przecież możesz coś z tym zrobić" i wracając do meritum, mam pomysł ale opowiem o nim troszkę więcej po feedbacku. Ale pierw chce Was się zapytać czy czujecie się komfortowo pod każdym względem w swoich ciuchach "na robote"?
Patrzta sie...kolega wygodniś ;]
Siema!
Tak, czujemy sie nadwyraz komfortowo(ja jak najbardziej)!
Nie ukrywam ze sezon 2018 jest moim pierwszym sezonem...a to cos wiecej dla mnie, wiecej niz milosc. To zycie!
Wiec jak ma nam k***afa nie byc komfortowo?!
Mowisz umieram, juz mi sie odechciewa wszystkiego...hehehe goraco, co? :D nie mysl o tym... da sie.
Podsumowujac moge Ci pomóc. Polecam GhillieSuit! Komfort gwarantowany bo i na gola du*e mozesz ubrac.
Pozdro i z fartem!
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Powiedzmy, że temat podyktowany jest dla ludzi którzy zagłebiają sie w las tak głębkoko, że muszą isć na kolanach, gałęzie pokrzywy bla bla dlugie ubranie jest im niezbędne, nie mówie tu o łączce którą można przemierzać boso w krótkich spodenkach bez bluzki :D

---------- Post Zaktualizowany 15:54 ---------- Data pierwszego postu 15:51 ----------

Patrzta sie...kolega wygodniś ;]
Siema!
Tak, czujemy sie nadwyraz komfortowo(ja jak najbardziej)!
Nie ukrywam ze sezon 2018 jest moim pierwszym sezonem...a to cos wiecej dla mnie, wiecej niz milosc. To zycie!
Wiec jak ma nam k***afa nie byc komfortowo?!
Mowisz umieram, juz mi sie odechciewa wszystkiego...hehehe goraco, co? :D nie mysl o tym... da sie.
Podsumowujac moge Ci pomóc. Polecam GhillieSuit! Komfort gwarantowany bo i na gola du*e mozesz ubrac.
Pozdro i z fartem!

Nie no spoko ja też jestem w stanie to wytrzymać, ale moim zdaniem i większy komfort tym człowiek tak jak by bardziej wydajny, a kamuflaż też byłby spoko aspektem, chciałbym strój który byłby perfekcyjny pod każdym względem i aspektem, uzwzględniam tu buty do spie****ania w razie konieczności :D nie wyobrażam sobie uciekać w kaloszach
 

dyrdus

Banned
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
70
Buchów
0
Dobra, ale o co ci tak właściwie chodzi?
Pytasz sie czy ktoś sie czuje komfortowo w grubych ubraniach w upał przedzierając sie przez krzaki, chaszcze, pokrzywy, bagna i h*j wie co jeszcze....
Nie ma osoby na świecie która by to lubiła.

Ps. ja sie czuje komfortowo jak jestem na golasa.
 

QuattroV8

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
93
Buchów
0
Powiedzmy, że temat podyktowany jest dla ludzi którzy zagłebiają sie w las tak głębkoko, że muszą isć na kolanach, gałęzie pokrzywy bla bla dlugie ubranie jest im niezbędne, nie mówie tu o łączce którą można przemierzać boso w krótkich spodenkach bez bluzki :D

---------- Post Zaktualizowany 15:54 ---------- Data pierwszego postu 15:51 ----------



Nie no spoko ja też jestem w stanie to wytrzymać, ale moim zdaniem i większy komfort tym człowiek tak jak by bardziej wydajny, a kamuflaż też byłby spoko aspektem, chciałbym strój który byłby perfekcyjny pod każdym względem i aspektem, uzwzględniam tu buty do spie****ania w razie konieczności :D nie wyobrażam sobie uciekać w kaloszach

I na to musisz byc gotów...mowa tu o kaloszach.
Sprawdz prosze co to Ghillie Suit...
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Chodzi mi o to iż miałem taki pomysł, żeby po prostu zrobić albo inaczej próbować zrobić własną markę, i czy byłby na nią popyt czy też odwrotnie ch*j wielki, i lepiej żebym ostudził swój zapał
 

el bandito

Banned
Rejestracja
Lip 6, 2016
Postów
115
Buchów
0
Na jaką robote?

Na włam.

Kolego Rakso - jakiejś rewii mody na spocie to nie mam, ale czasem zdarzy się kupić coś z myślą o terenie. Zazwyczaj to coś jest taktyczne i pod względem wygody i pod względem ilości kieszeni, w przypadku spodni ważnym czynnikiem jest odpowiednia szerokość kroku by i dało się przy gimnastyce między krzakami daleko nogę wyciągać i w razie czego żeby chociaż tego middlekicka można zmontować. Polecam zwłaszcza spodnie, w których szef na dupie i nogawkach jest z dodatkową łatą zazwyczaj trójkątną wzdłuż nogawek.
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Na włam.

Kolego Rakso - jakiejś rewii mody na spocie to nie mam, ale czasem zdarzy się kupić coś z myślą o terenie. Zazwyczaj to coś jest taktyczne i pod względem wygody i pod względem ilości kieszeni, w przypadku spodni ważnym czynnikiem jest odpowiednia szerokość kroku by i dało się przy gimnastyce między krzakami daleko nogę wyciągać i w razie czego żeby chociaż tego middlekicka można zmontować. Polecam zwłaszcza spodnie, w których szef na dupie i nogawkach jest z dodatkową łatą zazwyczaj trójkątną wzdłuż nogawek.

No i widzisz, nadajemy na tych samych falach, rewi to może wielkiej bym nie robił ale fajnie by było by było kompatybilne, w miare wygodne, żeby maksymalizować nasz potencjał, przyczym zrobić takie smaczki, że jakaś kominiarka w bluzie bla bla, a buty wiadomo, mam już samysł na buty :D
 

G.C

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
59
Buchów
1
Najlepiej wbijać na spota tuż przed świtem, dojeżdzasz po ciemku,a zwijasz się po tym jak robi się jasno.
Ps masz wtedy jakieś 15 stopni

Jak nie dajesz rady w upał to kup sobie bluzę z HM, są strasznie cienkie a dają sobie radę z jeżynami
 
Ostatnia edycja:

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
To zależy co masz na myśli mówiąc komfort. Mógłbym na spota iść w samych kaloszach i krótkich spodenkach, ale wody miałbym po jaja i bym sobie oczy wydrapał od komarów, o kleszczach już nie wspominając. W ostatnim okresie było stanowczo za gorąco, ale ja i tak wjeżdżałem w dresach, na to koszulka z długim rękawem, do tego wodery, plecak 5-20kg w zależności co zabieram i jeszcze siatka przeciw owadom na ryj i jazda. Pot cieknie po jajach ale chociaż czuje się bezpiecznie i komfortowo mimo że wypacam litr wody na godzine :D coś kosztem czegoś, w sumie jak to w życiu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół