nasiona marihuany

Czy takie ubrania dały by rade?

Wyszukiwarka Forumowa:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Pod warunkiem ze bys mnie zauważył ale ja ciebie w dresie widze z daleka zrówno jak idziesz jak i robisz na spocie
do tego dresy nie chronią tak przed robactwem i kolcami krzewów i nie sa tak trwałe
a jak sie zrobi zimno? puchówke zakładasz?
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Pod warunkiem ze bys mnie zauważył ale ja ciebie w dresie widze z daleka zrówno jak idziesz jak i robisz na spocie
do tego dresy nie chronią tak przed robactwem i kolcami krzewów i nie sa tak trwałe
a jak sie zrobi zimno? puchówke zakładasz?

Z ta widocznością bym sie kłócił, uwierz ciemne barwy robią robote. W połączeniu z lekkim obuwiem, jest się bezszelestnym w lesie jak się umiejętnie chodzi. Także ty mnie możesz widzieć z daleka, ale jak sie w***ie w haszcze i znikne z pola widzenia to się ktoś może porządnie zdziwić jak sie pozamieniamy rolami i będzie szukał wiatru w polu. Druga kwestia jest taka, że w takim lekkim sportowym ubranku leci się jak strzała znając teren, nawet z całym plecakiem załadowanym. Jak sie robi zimno to sie pierwsze 200 metrów biegnie truchtem i potem już jest ciepło :lol3: a tak serio to bluza z kapturem + polar i jest lekko i wygodnie i cieplo nawet ponizej 10 stopni.
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
Wojskowe, taktyczne ubrania i obuwie z pewnością robią robotę. Na owady można się spryskać różnymi specyfikami, olejkiem z drzewa herbacianego czy najeść czosnku przed wizyta na spota.
Nie zauważyłam jednak, żeby ktoś wspomniał o takim materiale jak jeans, przecież jest bardzo wytrzymały, kiedyś robiono z niego namioty.
Dobry pasek i z tyłka nie spadną, ale na podmokłe tereny to raczej średnio się nadają ;)
 
L

Lord of Old School

Guest
Wojskowe, taktyczne ubrania i obuwie z pewnością robią robotę. Na owady można się spryskać różnymi specyfikami, olejkiem z drzewa herbacianego czy najeść czosnku przed wizyta na spota. Nie zauważyłam jednak, żeby ktoś wspomniał o takim materiale jak jeans, przecież jest bardzo wytrzymały, kiedyś robiono z niego namioty.Dobry pasek i z tyłka nie spadną, ale na podmokłe tereny to raczej średnio się nadają ;)
Jeansy na spota?Chyba se jaja robisz:DNa spota najlepsze luzne ubrania dresiki ,moro itdZeby na wypadek w bylo jak szybko spie****ac;)
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
Dresik na kolce i inne zaczepiające gałęzie? No nie wiem. Porwie się, szkoda pasków :freak:
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Dresik na kolce i inne zaczepiające gałęzie? No nie wiem. Porwie się, szkoda pasków :freak:

Co wy macie z tymi kolcami? Przez tarnine 10 kilometrów bedziecie biegnąć? Wiem po sobie, że jak będe biegnął w dresach przez ostrężyny czy coś to napewno se ich nie rozszarpie bo nieraz tak leciałem na pełnej, jedyne co tylko to kolce w spodniach zostawały czy bluzie wbite bo wbiegajac z impetem nie zrobisz sobie dziury w porach tylko pozrywasz te kolce z tej łodyżki w piździec. Co najwyżej moża sie zadrapać delikatnie (ale tylko pizdusie narzekajo na ryski na skórce :( ) Don't panic xD
 
Ostatnia edycja:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Byłem dzisiaj zrobic pierwsza kose, chciał bym cie widzieć w tym dresie czy polarze jak tak waliło deszczem z nieba
A ja po siagnieciu kurtki i spodni przeciwdeszczowych byłem suchy i na spota szedłem w dzien a do okoła auta jezdziły i nikt mnie nie widział
z workami juz wracałem na około
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Byłem dzisiaj zrobic pierwsza kose, chciał bym cie widzieć w tym dresie czy polarze jak tak waliło deszczem z nieba
A ja po siagnieciu kurtki i spodni przeciwdeszczowych byłem suchy i na spota szedłem w dzien a do okoła auta jezdziły i nikt mnie nie widział
z workami juz wracałem na około

No to superowo. <shiza>
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Robiąc porządki znalazłem stare wojskowe kalesony mogę odstąpić za free :), mogą robić jako dres .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół