nasiona marihuany

Psilocybe Cubensis - Golden Teacher by MłodyGrzyb

Wyszukiwarka Forumowa:
M

MłodyGrzyb

Guest
Witam

Chciałbym przywitać się z gronem forumowiczów fotorelacją z grzybnej krainy początkującego grzybiarza :)
Odmiana to Golden Teacher z gotowego growkita. Namoczyłem go 4/5 dni temu, dwa razy dziennie jest wachlowany i co 2 dzień spryskiwany (ścianki growbaga). Z tego co widzę robi się co raz więcej skupisk grzybni na powierzchni, takich kropek które z tego co wydaje mi się będą zalążkami przyszłych pinów. Temperatura otoczenia na co dzień to mniej więcej 27 stopni, mam nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na wzrost.

Dodatkowo mam przygotowany sprzęt (tzn. szybkowar) na przyszłość i zamierzam sklonować grzybnię (gdy dokona swego żywota w obecnym substracie) by kontynuować projekt po nabraniu pierwszego doświadczenia w uprawie, a także zebrać odciski z drugiego lub trzeciego zbioru (dwie różne metody dla szybszego zdobycia wiedzy praktycznej). W przyszłości jak będę już bardziej doświadczonym grzybiarzem to zamierzam poszerzyć wachlarz odmian i gatunków, a kiedyś za rok albo więcej zrobić open grzyba (odciski zebranych odmian) :D





 
M

MłodyGrzyb

Guest
Dawniej ten sklep nazywał się grzyby.nl
Teraz działają pod stroną shroom.it i dostawa idzie parę dni roboczych więc chyba z zagranicy je sprowadzają.
 
M

MłodyGrzyb

Guest
Mała aktualizacja, coś zaczęło się dziać, ale nie wiem czy to dobry lub zły znak.
Grzybnia rozrosła się i zaczęła wypuszczać takie małe pręty które wydaje mi się, że są malusieńkimi grzybami? Nie jestem pewien, jakby ktoś wiedział to prosiłbym o rozwianie moich wątpliwości ^^
Zmieniłem też schemat nawilżania ścianek z racji rozwoju sytuacji, teraz spryskuję codziennie. Dodatkowo idzie do mnie spora ilość wermikulitu, a także mam zakupiony ogromny plastikowy pojemnik z którego będę budował coś na styl terrarium i tam wszystkie przyszłe odmiany będą trafiać.



 
M

MłodyGrzyb

Guest
Pełno małych grzybów zaczęło mi wychodzić w całym growkicie :) Dodam fotki w najbliższym czasie jak forum naprawi problem z certyfikatem bezpieczeństwa.
 
M

MłodyGrzyb

Guest
Wielka aktualizacja, grzyby rosną jak na koksie :spalony:
Obecnie wyskoczyło ponad 20 pinów gdzie parę z nich przybrało już sporo masy i pakuje nadal do przodu.
Mam też dziwne zjawisko, ta grzybnia co wyrasta ponad growkita tak naprawdę zaczęła mi spieprzać w kierunku wody :sunny:





 

Homunculus

Member
Rejestracja
Sie 31, 2018
Postów
5
Buchów
0
Kolego ile czasu moczyłeś kita ? taki sam sobie sprawilem z tym ze nie dolaczono mi zadnej instrukcji a tak samo jestem zielony w temacie. Na necie jest ze niby godzine ale na roznych forach widzialem ze nawet i cala noc. ^^
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół