nasiona marihuany

HPS 150 W / 0.34 m2 / RQS / O.G Kush / Haze Berry / Blue Mystic.

Wyszukiwarka Forumowa:
E

eldom

Guest
masz jakis osuszacz ? taka niska wilgotność nocą ... ? Widze ze masz dwa wyciągające ale i tak musisz miec dosc sucho w pomieszczeniu. JAk te dwa wentyle sa spiete z filtrem ? Trojnik czy w szeregu ? Suma mocy wiatrakow przekracza filtr , ciekawe czy zapach nie bedzie uciekal.

Pzdr
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
masz jakis osuszacz ? taka niska wilgotność nocą ... ? Widze ze masz dwa wyciągające ale i tak musisz miec dosc sucho w pomieszczeniu. JAk te dwa wentyle sa spiete z filtrem ? Trojnik czy w szeregu ? Suma mocy wiatrakow przekracza filtr , ciekawe czy zapach nie bedzie uciekal.

Pzdr

Nie mam osuszacza, nawilżacz chodzi na 12/12 jak swiatło i na mniej mocy, wentyle są w szeregu z kilku metrami rury i coldtubem, przy rurach spada wydajność wentyli o ok. 40%, 100m3/h<ok. 1m rury<coldtube<ok. 1m rury<180m3<ok. 1.5m rury<filtr. przy pasywnym wlocie tez jest okolo 1m rury i zasysa z innego pomieszczenia tak że spadku jest na tyle że filt spełnia dobrze swoje zadanie

buszek dla Ciebie pozdro
 
E

eldom

Guest
Dzieki za info , chyba sprobuje zrobic podobnie. Zastanawialem sie tez nad tym ze filtry maja pewna wydajnosc np 100m3/h - pytanie czy to wydajnosc rzeczywista , czy zalecenie zeby nie uzywac mocniejszego wenta. Bo jak podepniemy went 100m3/h do filtra to on wyciagnie duzo duzo mniej ...
 

TopeK93

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2013
Postów
319
Buchów
0
Pięknie to wygląda stary! Ja w tym roku straciłem outa i chyba przejdę na IN, pozdrowienia :)
 

mercedesevo

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2010
Postów
354
Buchów
1
Ładne planty, tylko czekać aż zaczną puchnąć. Mystic blue jaka kapucha :smokee:
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
Siema !
Dzisiaj mamy 6 dzień flo, krzaczki indukowały 9 dni w tym czasie dostawały tylko wodę z ph 6.2-6.3
temp. bez większych zmian 28c 50% dzien, 22c 40% noc

17.09 w pierwszy dzień flo dostały po 1l roztworu z voodoo juice 2ml/1l

20.09 dostały po 1.5l czystej wody ph 6.2

22.09 dzisiaj prezentuje się to tak :



Haze i Mystic są wyrównywane do szczytów O.G. kusha ale brakuje już miejsca dlatego postanowiłem zrobić Super Cropping na O.G przez co mogłem obniżyć wszystko o jakieś 12 cm

każda łodyga złamana w 2 miejscach pod kątem ok. 90 stopni



teraz kush i haze są na równi mystic jest podniesiony o ok 12 cm



A teraz jak każda wygląda z osobna i porównanie z 1.5l butelką pepsi :

Blue Mystic



Haze Berry



O.G. Kush



Klony

lewa Haze prawa O.G



Mystic Blue szczyt



Haze Berry szczyt



O.G. kush szczyt



To w sumie tyle dzięki za buszki, pytania, podpowiedzi
Pozdro <peace>
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Porządnie to wygląda, zdrowe rośliny, ale jakby troche azotu zaczynało brakować, chyba że to kwestia zdjęć.
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
Siema !

dzisiaj jest 13ty dzień FLO

23.09 dostały oprysk z Callmag extra

24.09 to był początek 2go tyg. dostały roztwór voodoo+big bud 2ml/1l. po 1l + 0.5l wody, klony po 250ml voodoo+big bud

27.09 Haze berry został obniżony przez SC. o jakieś 8 cm, mystic też podrósł o jakieś 6 cm wszystko teraz jest mniej więcej na równi i bez podstawek



Dostały też po 1.5 l wody ph 6.3 klony po 250 ml ogólna temp. 26c 50% noc 20c 40%

obecnie prezentuje się to tak :

Mystic haze







Haze berry







O.G. kush







Klony




Box




Dzięki za buszki i porady.

co do azotu, od 3go tygodnia zaczne im lac b52 z big bud muszą jeszcze wytrzymać 2 dni :D

Pozdro<peace>
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Na zdjęciu nr. 1 widzę że będziesz robił nazistowski trening na "na swastykę" :freak2: Glückwunsch! Wir wussten, dass Du es schaffst
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
Siemanko wszystkim kolejny up !



dzisiaj mija 20ty dzień na flo i 56ty życia, planty mają się dobrze dostają wszystko z godnie z tabelka Advanced Nutriens

01.10 dostały roztwór b52+bigbud 2m/1l ph 6.2 po 1l każda, klony po 450ml

05.10 3 planty dostały po 1l wody z ph 6,3 klony po 200ml

w og.kush i haze przyciąłem trochę popcorn z dołu, dodałem też wentyl na wlot (108m/h)

temperatura około 27c noc 19-21c wilgotność trochę wysoka trzyma się na 50 % po podlaniu jest nawet 65 % dlatego tez dodany został ten wiatrak myślę też nad pochłaniaczem wilgoci jak nie spadnie do około 40%

Fotki tylko z boxa nie chce ich wyciągać za często z niego

Planciki trochę podrosły, widać po macie co2 ładnie też puchną topki









Haze berry



O.G.kush



Mystic blue



Haze berry



O.G. kush





dzięki za buszki, można komentować i się wypowiadać
Pozdro <peace>
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Extra to wszystko wygląda, oby tak to prowadzić do końca i będzie co palić. Bardzo dobrze wykorzystany potencjał tego HPSa, sam kiedyś uprawiałem pod 150tką i bardzo miło wspominam tą żarówkę :) Powodzenia.
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
Dzięki :D
No hpsik sprawuje się za***iście jak na mojego boxa, myślałem też o wegu na MH 150W, flo na hps ale nie wiem czy coś to da na takiej powierzchni ?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,041
Odznaki
4
No no! Ładnie to wygląda. Podoba mi się ten niemiecki trening hehe powodzenia do samego końca!
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
Siema !
Mam pewien dylemat, według tabeli był to ostatni tydzień do podawania big buda ale zauważyłem braki z tego co mi się wydaje będzie to potas (K) i tu pytanko co by im zapodać ?



\

Czy lać im jeszcze tego big buda ?, mam też bio grow z poprzedniej uprawy 4-3-6 npk ?
 
D

DarkMessiah

Guest
Big Bud NPK: 0-1-3 to raczej nie jest nawoz na kwitnienie lej biogrow i na kwitnienie cos ogranij
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół