nasiona marihuany

Po jakim czasie środki ochrony roślin zaczynają działać na robactwo?(przędziorki)

Wyszukiwarka Forumowa:

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Hej. Nurtuje mnie myśl, po jakim czasie środki ochrony roślin jak np. Polysect 005 SL czy Ortus 05 SC zaczynają zwalczać przędziorki - licząc od godziny / dnia oprysku.

Zastanawiam się ponieważ walczę z tym gównem i po dobie od oprysku, te małe paskudztwa dalej w najlepsze sobie żyją i poruszają się, doskonale widać to pod lupą x60.
 

chill0oout

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
346
Buchów
0
Po dobrym oprysku nie powinny żyć tak długo. Popraw oprysk jeszcze raz pryskajac spodnią stronę liścia. Ja pryskam 2 razy w sezonie, raz gdy sie pojawią i pózniej tydzien lub dwa pózniej. Wtedy juz nie wracają.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Hej. Nurtuje mnie myśl, po jakim czasie środki ochrony roślin jak np. Polysect 005 SL czy Ortus 05 SC zaczynają zwalczać przędziorki - licząc od godziny / dnia oprysku.

Zastanawiam się ponieważ walczę z tym gównem i po dobie od oprysku, te małe paskudztwa dalej w najlepsze sobie żyją i poruszają się, doskonale widać to pod lupą x60.

Uzyj tego , jest bio i działa niemal błyskawicznie ,
Wybrałem taką wersję:
7,5 ml oleju neem dodajemy do 1 litra wody do tego 1,5 ml mydła w płynie(dobrze aby było bez chemii lub przynajmniej jakaś wersja eco)mieszamy,aż się połączą wszystkie składniki i mamy gotowy preparat do oprysku.

Do kupieniu w sklepach z bio żywnością lub zielarskich
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
W tym rzecz, że oprysk robiłem solidny. Blisko 1L zawiesiny na 4 planty w boxie 0.36m.
Poczekam 2-3 dni, może preparat musi się wchłonąć. Mniej więcej 25-30 dzień flo automatów. Do kosy jakieś 40-50 dni, przewaga sativki.
 

aabbccddeeffg

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2014
Postów
133
Buchów
1
Uzyj tego , jest bio i działa niemal błyskawicznie ,
Wybrałem taką wersję:
7,5 ml oleju neem dodajemy do 1 litra wody do tego 1,5 ml mydła w płynie(dobrze aby było bez chemii lub przynajmniej jakaś wersja eco)mieszamy,aż się połączą wszystkie składniki i mamy gotowy preparat do oprysku.

Do kupieniu w sklepach z bio żywnością lub zielarskich

potwierdzam i również polecam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół