nasiona marihuany

Krzak przechylony

Wyszukiwarka Forumowa:

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Siema
Mój shaman prawie dwumetrowy jest w ziemi kupnej i jest lekko przechylony na bok, próbowałem zrobić lst ale nieestety nie chciało się utrzymać i chyba bardziej go zgiąłem. Prawdopodobnie to przez zapotrzebowanie słońca stoi lekko krzywo. Boję się ,że wyskoczy z korzeniami. Co myślicie? Dopiero puszcza włoski w górnej granicy :)
Pomóc mu? Czy nie?
 

Gang Bułgarii

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2015
Postów
59
Buchów
2
Naginając go bardziej w tym etapie możesz go jedynie postresować.Już za późno na lst. Proponuje wsadzić grubą tyczkę/tyczki i go uwiązać ,bo jak pokazał włochy to nabierze teraz masy i ewentualne wichury połamią go lub położą całkowicie .
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Łodyga nie powinna stwardnieć ani sie wzmocnić?

---------- Post Zaktualizowany 22:30 ---------- Data pierwszego postu 22:29 ----------

Bo nie chciałbym zwracać uwagi na niego, włoski wychodzą w górnej części tylko. Od połowy w dół dopiero będą się topy tworzyć bo są same liście :)
W dodatku próbując ja wyprostować nie mogę, słyszę tylko korzenie które się „urywają”. Czyli po prostu już do tego przywykła, ale się martwię czy sobie poradzi, bo to mój jedyny krzak a ma już koło 2 metrów.
Shaman pelnosezonowy :)
 
Ostatnia edycja:

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Może się wypie****ic i sobie głupi korzeń wypie****ic na zewnątrz?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół