nasiona marihuany

Preflow czy też nie

Wyszukiwarka Forumowa:

MaupiRyj

Member
Rejestracja
Sie 12, 2018
Postów
9
Buchów
0
Bardzo wazne pytanko jak pewnie sie domyslicie jestem poczatkujacy wiec pytam pecha No Name z losowych pakietow jest to juz preflow ? Wiek ok 40-60dni nie pamietam olalem temat :p rosna w donicy nie kontroluje nic ?? to preflow czy nie



---------- Post Zaktualizowany 15:50 ---------- Data pierwszego postu 15:38 ----------

Sorki za post pod postem ale zobaczylem ze jakosc zdjec spadla wiec opisze . Z kazdej lodygi wyrasta cos w stylu mlodego liscia tuz za nim biale wlosy o grubosci okolo 1.5mm dzieje sie tak na najwyzszych kilku pietrach szczyt pecznieje i rosna kolejne wlosy.
Czyzby pora na plantona ?
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Tak roslina Ci kwitnie. To te biale wloski to preflowery.
Zaraz mozesz lac nawoz na kwitnienie bo beda go bardzo potrzebowaly.
 

MaupiRyj

Member
Rejestracja
Sie 12, 2018
Postów
9
Buchów
0
Tak jak myślałem :) Jestem na prawdę w szoku myślałem że nic z tego nie będzie bo tak jak mówie pecha poszła bodajże 1.06 na wate 2.06 już z kłem na donice małą i po trzech tyg na dużą teraz żałuję że drugiej nie przesadziłem ;/ nic nie lałem 2x bihumusem podlałem potem mieszanką wody z martwych zgnitych roślin :) no i już jakoś 2 3 dni temu pokazały się włosy szczyt zaczął puchnąć i pokazywać się kłaki przy łodydze :p to teraz tak jak mówiłem rosną wręcz na dziko w donicy na balkoniku jako że mamy prawie połowę sierpnia jest już późno a z tego co pamiętam kwitnienie potrwa od 3-9tyg ? (Proszę o sprostowanie ) liczę na to że prognoza co do temperatur we wrześniu się sprawdzi no ale to i tak jest max 6tyg :/ co robić aby nie stracić tego co mogę uzyskać ;/ nie za bardzo mi się uśmiecha brać ją do domu gdyż w sumie 2 tyg temu jak ją wziąłem do domu na noc ze względu na silną nawałnice rano było czuć ją w domu ( była w okresie wegetaacji ((raczej)) ) co będzie gorsze żniwa miedzy 3-6tyg czy pozostawienie jej na chłodniejszy tydzień lub dwa ;/ może jakiś patent ?
 

BoggyGER

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2018
Postów
102
Buchów
0
Tak jak myślałem :) Jestem na prawdę w szoku myślałem że nic z tego nie będzie bo tak jak mówie pecha poszła bodajże 1.06 na wate 2.06 już z kłem na donice małą i po trzech tyg na dużą teraz żałuję że drugiej nie przesadziłem ;/ nic nie lałem 2x bihumusem podlałem potem mieszanką wody z martwych zgnitych roślin :) no i już jakoś 2 3 dni temu pokazały się włosy szczyt zaczął puchnąć i pokazywać się kłaki przy łodydze :p to teraz tak jak mówiłem rosną wręcz na dziko w donicy na balkoniku jako że mamy prawie połowę sierpnia jest już późno a z tego co pamiętam kwitnienie potrwa od 3-9tyg ? (Proszę o sprostowanie ) liczę na to że prognoza co do temperatur we wrześniu się sprawdzi no ale to i tak jest max 6tyg :/ co robić aby nie stracić tego co mogę uzyskać ;/ nie za bardzo mi się uśmiecha brać ją do domu gdyż w sumie 2 tyg temu jak ją wziąłem do domu na noc ze względu na silną nawałnice rano było czuć ją w domu ( była w okresie wegetaacji ((raczej)) ) co będzie gorsze żniwa miedzy 3-6tyg czy pozostawienie jej na chłodniejszy tydzień lub dwa ;/ może jakiś patent ?

Nie ścinaj jej tak wcześnie bo z palenia nic nie wyjdzie no chyba że lubisz zaj***ć z 10 wiader by coś poczuć. Trzymaj ją tak długo na zewnątrz jak tylko możesz. Zaopatrz się coś na pleche np. topsin i pryskaj co kilka dni. Roślina moim zdaniem dojdzie jeszcze w miarę tylko musisz ją często kontrolować żeby pleśń ci nie z***ała topów bo dni coraz bardziej chłodne się robią. Z fartem ;)
 

MaupiRyj

Member
Rejestracja
Sie 12, 2018
Postów
9
Buchów
0
Przycialem ją"" troszeczkę"" wydaje mi sie ze chyba z***alem wycialem wszystkie liscie wiatrowe na odl 0.5 -1.5cm od lodygi :/ foto przed
A to po
wyglada jak sam patyk z jakims rozkwitem na gorze
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół