nasiona marihuany

box za 30zł

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DarkMessiah

Guest
na moje to bedzie gotowe w poltora miesiac :D wiec nie sadze ze to jest dobry pomysl zeby scinac
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
No szkoda ciąć teraz. Trichomy pewnie przeźroczyste. Ale jak musisz to tnij, coś tam klepnie ale będzie bez szału.
 
D

DarkMessiah

Guest
jak lubi byc bity przez male dzieci to luz niech tnie nie ma sensu.
 

zolondz

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2018
Postów
89
Buchów
0
ehh zobaczymy jak to będzie, ale 2-3 grudnia mam wyjazd więc może jeszcze trochę dojdzie do tego czasu. Będę informować na bieżąco
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
jak na taka lampe serio dobrze to wyglada, moze tez zrobie taki eksperyment jesli czas pozwoli :D pozdro
 

zolondz

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2018
Postów
89
Buchów
0
jak na taka lampe serio dobrze to wyglada, moze tez zrobie taki eksperyment jesli czas pozwoli :D pozdro

Pamiętaj że ja dołożyłem niedawno jeszcze zwykłego Leda 12w bodajże 1200lm, dodatkowo jak była pogoda to trzymałem roślinę na oknie. I widać że kwitnie bardzo powoli, i ogólnie słabo. Choć samo to że udało się cokolwiek uzyskać jest szokujące.


No i jak tam kolega? ��

Kolega ?
 
Ostatnia edycja:

zolondz

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2018
Postów
89
Buchów
0
Wrzucę jakieś zdjęcia na dniach bo mam sporo roboty na głowie...
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Najlepiej sprawdzic pod lupa trichomy ja bym jeszcze potrzymal napewno spuchnie I nabierze na mocy:) z fartem
 

zolondz

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2018
Postów
89
Buchów
0
Panowie, złe wieści. Zacznijmy od tego że 2 wyjeżdżam więc ścinka.... Powiem wam także że roślina zaczęła wyglądać bardzo źle. Męskie kwiaty chyba przeoczyłem bo jest ich pełno. Na niższych piętrach zaczeły robić się nawet nasiona.... Liście wyglądają jakby je ktoś staranował. Jakby tego było mało to przy inspekcji złamałem główny szczyt ( brak wentylatora dał o sobie znać ). Więc muszę ściąć dzisiaj... Mógłbym potrzymać jeszcze do tego 2 ale nie wiem o której dokładnie wyjadę.... Zdjęcia wrzucę jak już będzie po sprawie. Postaram się też zważyć i odjąć 80% żeby wiedzieć ile mniej więcej wyjdzie suchego... Najbardziej się boję że główne szczyty też mają nasiona.

---------- Post Zaktualizowany 18:41 ---------- Data pierwszego postu 16:33 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]

Wyszło 12,4g, mam nadzieje ze bedzie jakoś 2.5g suchego. Jak już się wysuszy to dam znać czy coś kopie. Ale jako że nie paliłem to czuje że nawet przy 1% thc bym poczuł jakby to było 30 xd
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół