nasiona marihuany

[0.08m2] żyrandole led automaty od chociego

Wyszukiwarka Forumowa:

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Witam
Zaczynam kolejna fotorelke, mam nadzieje ze tym razem wszystko pojdzie bez problemu.

Nasiona:automaty od [MENTION=11905]choci[/MENTION]

Box 25×30 wysokosc okolo 45 cm

Oswietlenie
zarowki led barwy 2700 i 6500

Wentylacja wentylator komputerowy

Nawozy na weg nawoz do storczykow, na flo jeszcze nie wiem.


Dzien 1
Nasionka poszy do wody na 24 godziny po czym zostaly polozone na wacik i zrolowane. Zostaly wsadzone do keramzytu.



Dzien 3
dziewczynki sobie radza powoli sie rozwijaja


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 6
Dziewczynki maja sie dobrze, powoli sobie rosna. Dostaja 1/10 dawki nawozow. Narazie wszystko ok

 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 11

Witam wszystkich wlasnie mija 11 dzien z zycia dziewczynek. Roslinki maja sie dobrze rosna jak na drozdzach. Byle tak do konca. Dzisiaj mialy plukane doniczki i wlany nowy roztwor. Pozdrawiam





 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 19

Niestety podczas mojej nie obecnosci doszlo do awari wiatraka, dziewczynki mocno ucierpialy. Woda ktora mialy na zapas wyparowala i uschly. Nie wiem ile dni nie mialy wody. Korzenie sa biale i licze na to ze jeszcze odbija, daje im tydzien max 2 tyg i zobaczymy. Powycinalem uschniete liscie i teraz pozostalo czekac. Bardzo mnie boli ze doprowadzilem je do takiego stanu:pl:





 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 1
Witam wszystkich po raz kolejny. Mam nadzieje ze tym razem obejdzie sie bez awarii.
Nasionka trafily na 24h do wody po czym zostaly polozone na wacik i zrolowane. Roslinki beda rosly cala uprawe w samym keramzycie. Takie moje ala hydro pasywne<lol> Narazie jedna z dziewczynek zamula i z pesteczki nie chce wyjsc, poczekamy zobaczymy. Druga rozwija sie na razie normalnie.

 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Trzymam kciuki! Oby poszło ładnie i tym razem bez awarii, aż do końca! Co do uprawy w keramzycie - nie wypowiem się, bo się nie znam na tym dobrze. ale będę zaglądał! :yeahh:
 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 5
Witam. Dziewczynki powoli sobie rosna. Roslinka ktora zmulala wrescie puscila kielka i mam nadzieje ze teraz wystrzeli do gory.





 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 9
Dziewczynki powoli sobie rosna. Wszystko na razie idzie ok. Wode wymieniam im co 3 dni. Dodatkowo zabezpieczylem doniczke przed nadmiernym nadgrzewaniem sie.





 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 13
Dziewczynki sobie rosna. Powoli zaczyna sie je czuc. Jedna z roslinek zostala zglebowana. Od momentu zabezpieczenia doniczki roslinki przyspieszyly ze wzrostem i lepiej sie prezentuja.





 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 21

Nie bylo mnie pare dni i dziewczynki sobie ladnie poradzily. Na roslince z lewej zaczely pojawiac sie zolte liscie ale mysle ze to przez to ze nie zmienialem pozywki przez kilka dni wiecej i poprostu brakuje jej azotu. Dziewczynki sa male i tak je czuc ze masakra. Nawet nie chce sobie wyobrazac co bedzie podczas kwitnienia. Przy poprzednim grow nie byl to az taki problem. Pozdrawiam





 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 27

Dziewczynki sobie rosna. Co jakis czas dodaje kolejny drut i glebuje maxymalnie jak sie da.





 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Ty je sadzisz tylko w keramzycie? Bez ziemi? Bo jak tak to raczej słaby to pomysł, keramzyt i sama woda to jednak zbyt mało wartości odżywczych, nawet dla tak małych roślin. E: sorry, za***ałem się i zostałem na pierwszej stronie :) nm.
 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Szybkie zdjecie przy wymianie pozywki



Roslinki rosna w samym keramzycie i pozywce. Nawoz rozcienczam zeby nie popalil korzeni. Hoduje tak ficusy od 7 lat i wszystko jest ok. Mam nadzieje ze tu tez obejdzie sie bez problemu. Chcialem tez pokazac ze hydro wcale nie oznacza drogich pomp i nawozow. Fakt faktem bez napowietrzania korzeni zbior zawsze bedzie mniejszy. Pozdrawiam
 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 34

Witam. Jedna z roslinek juz zakwitla. Przy drugiej gdy giolem glowny szczyt poprostu sie zlamal i wyszlo ciecie bena teraz zrobie sobie porownanie ktory trening lepszy.
Narazie wszystko idzie ok.







 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 42

Roslinki sporo urosly od poprzedniego up'a. Pija ponad litr pozywki. Oby dwie juz zaczely kwitnac.





 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół