nasiona marihuany

[AF][PCBOX][0.07m2][2xCFL] Pierwszy PCBOX-47

Wyszukiwarka Forumowa:

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
480
Te żółte liście to niedobór azotu, a lekko czerwone łodygi - niedobór fosforu. Skoro podlałeś teraz nawozem to powinno się poprawić w tym sensie, że kolejne liście nie będą żółknąć, bo to co już jest zżółknięte, nieodżółknie.
 
J

Jake Sully

Guest
Na początku flo roślina dalej będzie trochę rosła i lst można robić bez problemu
 

KozakFarmer

Member
Rejestracja
Lip 29, 2018
Postów
21
Buchów
0
Dobra generalnie mam do was kilka pytań odnośnie tego co robić teraz:
1. Przełączać na 12/12? (słyszałem opinie żeby nie przełączać tylko mieć 18/6 przez cały cykl)
2. Podlać teraz 2 razy wodą i dopiero Planton K, czy już przy następnym razie go dodać?
3. główny szczyt trochę przysłania inne, mam je jakoś odginać, czy wszystko jest ok i światlo raczej tam dochodzi?
Dzięki za wsparcie
 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
1. Automatow nie przelaczaj, nie ma takiej potrzeby.
2. Mozesz lac nawoz, zacznij od mniejszej dawki.
3. Mozesz naginac, mozesz zostawic.

Maly krzak ci wyszedl, moze 5g zbierzesz ;)
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Lepiej mniej niz wiecej , z przelania ciezej wyjsc :)
 

KozakFarmer

Member
Rejestracja
Lip 29, 2018
Postów
21
Buchów
0
Siema, dzisiaj update bez zdjęć, wszystko idzie w dobrym kierunku, poza tym, że nawóz zostawił kilka drobnych przypaleń, natomiast mam drobne pytanie - w następnym sezonie planuje zrobić uprawę outdoor i na tym zakończyć moją przygodę z uprawą (wszystko traktuje jako doświadczenie, nie wykluczam dodatkowych eksperymentów w przyszłości np. hydroponika) mam kilka podstawowych pytań typu
Sadzić automaty, czy pełnosezonowe, jaki plon daje jedno, jaki drugie... Gdzie je zadać?
 

prolite1990

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2018
Postów
54
Buchów
0
Wypowiadam się tylko i wyłącznie na podstawie wiedzy którą sam posiadam (2 uprawy)
Ja proponował bym automaty na out lepiej kilka mniejszych drzewek ale różnorodnych niż np 1-2 sezonówki, ale to już kwestia osobista co kupiłaś wolisz.
Co do miejeca to najlepsze jest takie w ktore nikt nie będzie chciał iść (przeszkody na drodze, bagna, itp) fajnie jest mieć źródło wody blisko spota dzięki czemu nie musisz nosić wody. Chociaż i tak największym priorytetem jest bezpieczenstwo.
Polecam pozwiedzać pobliskie lasy (najlepiej jeszcze teraz, lepiej wcześniej znaleźć miejsce i powoli je przygotowywać jak później na ostatnią chwilę. Fajny sposób kiedyś widziałem tutaj na forum na sprawdzenie spota czy ktoś chodzi w to miejsce, mianowicie mieszanina kiślu i czegoś jeszcze z napisem wylej mnie, lub 5-10zl w woreczku przytrzaśnięcie kamieniem. Zwierz nam raczej tego nie zabierze.
Pozdrawiam
 

KozakFarmer

Member
Rejestracja
Lip 29, 2018
Postów
21
Buchów
0
DZIEŃ 43, 14 FLO
Generalnie bez zdjęć, bo uważam, że nie ma co, ale pytanie - czy zaleca się zmianę nawozu z przewagą K na taki z przewagą P w celu spuchnięcia topów? Jeżeli tak to co polecacie dla najlepszych efektów?

Edit: czy ripen to to czego szukam?
 
J

Jake Sully

Guest
Masz 14 dzień flo a ty o soulchnianiu topów myślisz dycke za szybko haha i pokaż jakieś foty dawno nie było ich
 

Mallory Knox

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
246
Buchów
0
Z tego co kojarze to azot (N) na weg. fosfor (P) na budowanie się kwiatostanów czyli początek flo, potas (K) na puchnięcie topów. Ripen działa korzystnie na dojrzewanie plantów, sporo userów tutaj używało Ripenu pod koniec żeby krzaki dojrzały maksymalnie.Na Twoim miejscu sprawdziłbym kilka fotorelek i poszukał dobrego nawozu.

Jeżeli chodzi o Twój przyszły OUT wybierz sezonówki i automaty, fajnie mieć różnorodność w ogródku. Plon z auto bedzie szybszy i zawsze bedzie co smażyć do czasu aż sezonówki dojdą :harvest:
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
480
Generalnie dobrze piszesz, tylko zapomniałeś dodać, że Ripen to syf, który nie jest przeznaczony do roslin jadalnych lub takich które się pali, to jest środek dla kwiatów ozdobnych. Nie warto używać Ripen przy maryśce bo albo psujesz zdrowie sobie, albo swoim klientom - a to też źle dla interesu.
 

KozakFarmer

Member
Rejestracja
Lip 29, 2018
Postów
21
Buchów
0
DZIEŃ 44, 15 FLO
Już myślę o spulchnianiu, bo co rusz jak jakiś wolny pieniądz mam to chcę go spożytkować na coś właśnie uprawowego.
Generalnie zdjęcie z innej strony, bo boxa zawsze otwierałem z jednej, a tu sporo ukrytych kwiatków po 2 stronie

Porównanie z ogniem, chociaż trzymałem go trochę bliżej telefonu niż top był
 

KozakFarmer

Member
Rejestracja
Lip 29, 2018
Postów
21
Buchów
0
DZIEŃ 54, 25 FLO
Porcja ciekawych zdjęć
Zdjęcia wykonane 2 dni temu, publikuje teraz przez brak czasu :/ Jak myślicie kiedy ścinka?



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół