nasiona marihuany

Dinafem - Dinamed CBD

Wyszukiwarka Forumowa:
G

grohot

Guest
Up.
Ostatnio podlana 1,5l wody PH 6,1 + biogrow 1ml + cannazm 1ml
Lightmix długo trzyma wilgoć, w sumie podlałem ją od początku ze 4 razu.
Po oderwaniu stożka wzrostu chciałem otrzymać cztery szczyty a wyszło ich osiem:).
Jak dobrze pójdzie to na koniec miesiąca przełączę na flo. Kompletnie nie wiem ile ona jeszcze podskoczy w górę podczas kwitnienia a będzie jeszcze jedna dziewięciolitrowa donica.
W tej chwili do ledów ma 50 cm a podnieść więcej jak 5 cm nie podniosę,
tą kwestię będę ogarniał później a na razie fotki;]


















 
G

grohot

Guest
Up. 29 dzień.
Powoli i do przodu.
Woda 6 PH + 1,5ml biogrow/l podlane wczoraj.
Pod koniec tygodnia dzień stanie się 6 godzin krótszy, a do tego włączę drugą połowę lampy:)
Będzie szło misterne 46W z kolimatorami 25 i 45 Stopni.











 

borysus

Member
Rejestracja
Cze 15, 2017
Postów
13
Buchów
0
Obecnie jestem zakochany w El frutero od Philosopher, ale właśnie planuje zakup Dinamedu i OG Kush CBD od Dinafem .
Ciekaw jestem co u Ciebie z tego wyjdzie i oczywiście trzymam kciuki <coolpalacz>
 
G

grohot

Guest
Obecnie jestem zakochany w El frutero od Philosopher, ale właśnie planuje zakup Dinamedu i OG Kush CBD od Dinafem .
Ciekaw jestem co u Ciebie z tego wyjdzie i oczywiście trzymam kciuki <coolpalacz>

Dinamed idzie u mnie pierwszy raz, sam jestem ciekaw jak wyjdzie. W niedziele przełączam na flo tak że zabawa się zacznie;).
Ciekawy jestem czy automat który jest w doniczce obok dojdzie jak będzie miał tylko 12h światła, pożyjemy zobaczymy;]

Co do El frutero od Philosopher ciekawy ma opis, może i ja się skuszę po royal medic i dance world;]
 
G

grohot

Guest
Up.
Od wczoraj przełączyłem na 12/12, dodatkowo roślina dostała:
biogrow 4ml/l + topmax pół 2ml/l(miał być biobloom ale butelki pomyliłem) + cannazn 2ml\l + calmag oprysk wedle zaleceń producenta(nie wiem czy nie przesadziłem)







Tylko z tą małą mam problem, po calmagu wyskoczyły jej brązowe plamy na liściach, spaliło ją?
 

chłopzmazur

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
144
Buchów
32
Pytanie do Moderatora, Admina, czy jest możliwość przewrócenia mojego konta jak ktoś je usunął?
Chodzi o konto grohot, miałem tam prawie roczny staż i kilka FR szkoda tego;/
 

chłopzmazur

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
144
Buchów
32
Rozumiem że uj wielki z przywracaniem konta:/, to może chociaż można by było odblokować wszystkie funkcje.
Kontynuując relację;]
Dzień 12 flo roślina wystrzeliła z dobre 20 cm;]




















A ta mała roślina z którą miałem problem okazała się być facetem;]...DarkMessiah pyłek się "naruchał" mówiąc kolokwialnie;]--> nasionko od Dinafem --->amnesia auto cbd. Plamy okazały się być niedoborem, ale walcze z tym callmagiem i bioblumem;]
Ciekaw jestem jakie nasiona wyjdą regi, auto? Nie znam się, może ktoś pomoże?



 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
[MENTION=90144]chłopzmazur[/MENTION] nie ma opcji przywrócenia - przykro mi. Dlatego decyzję o usuwaniu konta polecam w przyszłości lepiej przemyśleć.
Co do ograniczeń - dam znać niedługo.
 

chłopzmazur

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
144
Buchów
32
[MENTION=75024]delavega[/MENTION] dzięki za informację.
Trudno, będę działał dalej pod tym nickiem.
Pozdrawiam.
 

chłopzmazur

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
144
Buchów
32
UP.
Roślina bardzo ładnie zapełniła boksik, pomimo wczesnego stadium kwitnienia nie pachnie mocniej niż 3 tygodnie temu, woń od samego początku bardzo słaba. Żywica na liściach pachnie bardzo owocowo:)

Podlewam co 3-4 dni, 3 litry wody z:
biobloom 4ml/l
topmax 2ml/l
cannazm 1ml/l
calmag 2ml/3l

Nadal czekam aż na automacie zaczną dojrzewać banany...




















 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,886
Odznaki
5
Lampę masz za blisko i chlorofil wypala.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół