nasiona marihuany

Skręt liści, pomoc z nawozami, nawilrzacz ? help

Wyszukiwarka Forumowa:

InUter0

Member
Rejestracja
Sty 29, 2017
Postów
8
Buchów
0
Witam
mam 4 roślinki w fazie kwitnienia. 3 normalne odmiany i jedną automatyczną. odmiana automatyczna zaczęła kwitnąć prawie 3 tygodnie szybciej od pozostałych. jest od nich o wiele mniejsza jednak naginam je aby były tej samej wysokości. Z normalnymi odmianami wszystko w porządku a automacik ma skręt liści w górnych partiach.
Podejrzewam że to albo przez zbyt wysoką temperature albo przez problem z przenawożeniem ponieważ nie za każdym razem lałem aż tyle wody żeby się przelewała jednak używam tylko organicznych nawozów od biobizza.

Uastawiłem teraz mały wiatraczek tak aby wiał bezpośrednio na automata, zrobiłem mu dzisiaj flusha aby pozbyć się resztek nawozów. kupiłem również wapno do bielenia i odkwaszania 70% CaO tylko nie wiem jak go urzywać. Czy dodać go do wody czy podsypać ziemię i w jakich proporcjach.

Kolejna kwestia to nawozy. Obecnie używam zestawu od biobizza: Bia grow, bio bloom, bio heaven, top max, alg a mic i dawkuję go wedle harmonogramu od producenta. bio heaven skonczył mi się przy ostatnim podlaniu , bio grow zostało na jedno podllanie, bio bloom na 2 podlania a top maxa na jakieś 6. zakupiłem plankton K na wypadek całkowitego wykończenia biobizza, zastanawiam się jednak czy mogę mieszać jedno z drugim w jakiś rozsądnych proporcjach czy lepiej żebym najpierw wykończył biobizza do końca. Alg a mic mi jeszcze zostanie czy moge dawkować go razem z planktonem ? Jak dawkować planktona w 8 tygodniu.

Urzywam nawilrzacza powietrza. Słyszałem że w fazie kwitnienia należy przestać go urzywać bo roślinki może zaatakować pleśń czy na podstawie zdjęc to odpowiednia faza na przestanie urzywania naiwlrzacza.

Ponierzej wrzucam fotki całego planta i automata.
27.jpg
28.jpg
29.jpg
30.jpg
31.jpg
32.jpg
33.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół