nasiona marihuany

Genetycznie modyfikowane nasiona - medical marijuana

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1
Bez urazy kolego ale brakuje ci chyba wiedzy w tej materii.

A tobie piatej klepki, wiec albo zamilcz, albo idz na forum obok, bo userow bezwartosciowych nie mamy tu w zwyczaju tolerowac.
 

L25

Member
Rejestracja
Sie 4, 2018
Postów
24
Buchów
0
Kolego... brakuje Ci też chyba samokrytyki bo wiedzy na pewno. Już dałeś popis swoich teorii np w tym wątku:
https://www.forum.haszysz.com/showt...growboxa-w-szafie-pomoc&p=1729760#post1729760

Gość pyta o hps a Ty pie****isz o wzroście kosztów za energię elektryczną... Do boxa 1m2 polecasz jakieś łazienkowe gówno 100m3 i nie dociera do Ciebie choćby taki argument, że trzeba jeszcze podpiąć do tego filtr. Po co ma się ktoś wypowiadać skoro wiesz lepiej?

Ostrzegam Cię grzecznie bo teoretycy pie****ący bez pokrycia nie będą mieli tu łatwo... a już na pewno Ci którzy zarzucają brak wiedzy zdecydowanie bardziej doświadczonym użytkownikom

Nie stosujesz się do punktu 9 regulaminu forum, zbyt wulgarnie sie odnosisz.

Obrażasz mnie pisząc że moja teoria to "pie****enie bez pokrycia". Ja rozwinąłem i uzasadniłem swój własny pogląd w tej kwestii, możesz nie zgodzić się z moim przekonaniem, DLATEGO zapraszam do wspólnej konwersacji.

Być może twoja wiedza i doświadczenie wykracza poza ramy tego forum, DLATEGO dziel się nią z innymi.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,878
Odznaki
4
Niczego na to forum nie wniosłeś jeszcze DLATEGO nie będziesz mnie ani nikogo innego rozliczać ze stosowania się do regulaminu.
Nikogo nie obchodzą Twoje wyssane z palca teorie DLATEGO prawdopodobnie konwersacja z Tobą nie będzie kontynuowana.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół