nasiona marihuany

Genetycznie modyfikowane nasiona - medical marijuana

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,887
Odznaki
5
Określenie "odmiana medyczna" sprawia że skacze mi ciśnienie. NIE MA czegoś takiego jak "odmiana medyczna". KAŻDA chędożona odmiana zioła jest medyczna, nie każda będzie przynosiła ulgę przy każdym schorzeniu lub nawet osobie. To co przynosi działanie terapeutyczne przy padaczce nie koniecznie pomoże walczyć ze stresem, bólem i innym przypadłościami. Bardziej od zawartości kannabinoidów liczy się jakość suszu na którą mają warunki uprawy, przechowywania czy np proces ekstrakcji. Muszą być zachowane standardy tak aby produkt był wysokiej jakości - bez pleśni, pestycydów, metali ciężkich czy innych zanieczyszczeń. Po za tym zawartość substancji aktywnych musi być znana i standaryzowana - wtedy można mówić o leku.

Określenie odmiana medyczna to największa ściema tego rynku, no może po za sprzedawaniem nawozów rolniczych w butelkach z ładnym obrazkiem ze 1000% przebitką ;)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
Napalm już ustaliliśmy, że nie wiesz nic na temat genetyki to się nie wpie****aj jak nie masz skrańcowanej bajery. Swoją drogą to kolego kup te pestki i zobacz jak to rośnie i klepie i nie siej fermentu.
 
S

Seedmaniak

Guest
Wyhodowałem kilka odmian o charakterystyce "medyczna" a tak na poważnie to z małą ilością THC a sporą CBD. Ja fazę po tych odmianach lubię, pasuje mi że psychoaktywność jest znośna nawet dla ludzi nieobytych z ziołem - robię Green Dragona. Aktualnie mam w namiocie 2 odmiany o CDB w nazwie, czy Tobie to co oferują przypadnie do gustu? nie wiem...
 

Caine78

Well-known member
Rejestracja
Lip 24, 2018
Postów
48
Buchów
0
No i otworzyłem puszkę pandory.

Pale zioło 25 lat, ale bawię się w sadzenie dopiero od niedawna. Każdy może się pomylić. Najważniejsze jest przyznać się do błedu. Myślałem, że 'medyczna marichuana', jest już modyfikowana metodą CRISPR–Cas9 i jest już w sprzedaży. Pomyliłem się. Poprawiłem, doczytałem. Za medyczną marichuanę uznaję się taką o obniżonym poziomie THC. Chodzi o Kannabinoidy. Tylko, że tam jest masa tych Kannabinoidów. THC powoduje paranoje, CBD relaksuje i ma właściwości lecznicze.

Jedne ze mnie robią zombie, a inne dają mi energię i mnie relaksują. Szukam takiej odmiany która była by esencją tego. Oczywiście, nie wiem jak będzie na mnie działać. Lubię palić różne, w zależności od humoru. Ciekaw jestem opinii innych w kwestji sprzedawanej odmiany, o określeniu 'medyczna'. Co kolwiek udało im się uzyskać. Poprostu nie chce mi się płacić 500zl, za 100ml olejku który zawiera CBD. Jestem cierpliwy, mogę poczekać. Czekałem 20 lat żeby mieć swoje, mogę poczekać jeszcze 5 miesięcy.

---------- Post Zaktualizowany 20:03 ---------- Data pierwszego postu 19:58 ----------

Wyhodowałem kilka odmian o charakterystyce "medyczna"

Uprawiałeś...

Uprawia to się ziemie.
https://sjp.pwn.pl/szukaj/uprawiać.html

Rośliny się hoduje.
https://sjp.pwn.pl/slowniki/hodować.html

Już nie poprawiaj, wszystkich, bo sam się zaczynasz mylić.
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
100zl na pestki nie chce Ci sie wydawac, 500zl na olej cbd tez nie chce Ci sie wydawac,dodatkowo linkow tez nie chce Ci sie odpalac, a jakbys naprawde byl zainteresowany tematem to wiedzialbys, ze juz za 40zl od g kupisz legalny susz cbd, tylko baran jestes i nie chce Ci sie nawet poszukac.
 

Caine78

Well-known member
Rejestracja
Lip 24, 2018
Postów
48
Buchów
0
100zl na pestki nie chce Ci sie wydawac, 500zl na olej cbd tez nie chce Ci sie wydawac,dodatkowo linkow tez nie chce Ci sie odpalac, a jakbys naprawde byl zainteresowany tematem to wiedzialbys, ze juz za 40zl od g kupisz legalny susz cbd, tylko baran jestes i nie chce Ci sie nawet poszukac.

Najbardziej konstruktywna odpowiedz na tym forum. Dziękuję i już wszystko wiem. Że mam tutaj za często nie zaglądać, a już napewno nie zadawać żadnych pytań. Bo jak zadajesz pytanie, to znaczy, że jesteś zielony baran.
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Jak sie zadaje pytania to "chce" sie na nie poznac odpowiedz, a nie na lewo i prawo walczyc ze wszystkimi dookola.
 

Caine78

Well-known member
Rejestracja
Lip 24, 2018
Postów
48
Buchów
0
Jak sie zadaje pytania to "chce" sie na nie poznac odpowiedz, a nie na lewo i prawo walczyc ze wszystkimi dookola.

Ale ja z nikim nie walczę. Zadałem pytanie i jak do tej pory nie uzyskałem na nie odpowiedzi, a jesteśmy już na str nr 3. Cały czas ktoś mnie poprawia i wyzywa od baranów i idiotów. Narazie tyle ustaliliśmy.

Jak tutaj. Ja podałem linki do SJP, a dostałem spowrotem do tej storny. Inczej różni ludzie nazywają różne rzeczy. Ja bym swoich 3 małych krzaczków nie nazwał hodowlą. A już napewno nie uprawą. Policja by z tego zrobiła wydarzenie na skale państwową, jakby je zobaczyli.

 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Pytania możesz zadawać, ale jak jesteś średnio obeznany z tematem delikatnie mówiąć, to pytając o cokolwiek, wypada mieć nieco więcej pokory, a nie wpadać i "ja wiem lepiej", a po chwili się okazuje, że nie wiesz nawet podstawowych rzeczy.

Przez chwilę myślałem i miałem nadzieję, że przyszedł ktoś kto rzeczywiście zna się na genetyce roślin, a tu się okazuje, że to tylko kolejny nowicjusz, co jeszcze nie wie gdzie podłoga, a gdzie sufit, tylko chciał pocwaniakować. I kto mi teraz zwróci czas stracony na następny bezwartościowy wątek ja się pytam?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,887
Odznaki
5
Za medyczną marichuanę uznaję się taką o obniżonym poziomie THC.

Po pierwsze marihuanę Po drugie mylisz się. Gdyby tak było to w amerykańskich czy kanadyjskich dispenseries byłby właśnie taki susz, a jednak większość tego co mają to same mocarne strainy. Bedrocan dostępny( no dobra, trudnodostępny ;) ale jednak) w Polsce w ramach importu docelowego też ma zawartość THC na poziomie 22% a zawartość CBD <1%.

KAŻDA wysokiej jakości marihuana, o standaryzowanej i znanej zawartości substancji aktywnych jest marihuaną medyczną.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,887
Odznaki
5
Tak odbiegając od tematu, susz z zerową zawartością jakichkolwiek kannabinoidów ale o wysokiej lub nawet średniej zawartości terpenów dalej będzie miał działanie i zastosowanie medyczne w niektórych przypadkach. Marihuana to nie tylko kannabinoidy, a raczej kannabinoidy to nie jedyne substancje aktywne/terapeutyczne w konopiach.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół