nasiona marihuany

[LED240W][0,36m2][AF] 2x Loch Ness Monster, 2x Sweet Afghani Delicious

Wyszukiwarka Forumowa:

PiotrWitkacy

Member
Rejestracja
Sty 4, 2015
Postów
21
Buchów
0
Piękny projekt, panienki ładnie rosną, kibicuję od początku. Ja po prawie roku przerwy postanowiłem zainwestować w większego boxa (55x55x125) i niedługo zaczynam swoją relację. W dużo rzeczy zainwestowaliśmy podobnie lecz mam problem budżetowy ze światłem bo taki ledzik kosztuje około 7 stówek. Jakbyś mógł polecić coś co by się sprawdziło byłbym wdzięczny. Powiedz czy mleczko weszło bo też jestem ciekaw.
Pozdrawiam z zapraszam do siebie jak zacznę :smokee:
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
yo

Bartosz87b napisał:
Jak poradziłeś sobie. Utrzymaniem wilgoci przy włączonym mieszającym? Jak odpalę mieszający to od razu spada mi wilgoć?

Nawilżacz powietrza trzymałem tylko do przesadzenia roślin w docelowe doniczki, wtedy wilgotność wynosiła około 40-70%, różnie to bywało. Po pozbyciu się nawilżacza, wilgotność wynosiła jakieś 30-40%. Obecnie jest 20-30%. We wszystkich etapach temperatura wynosiła około 26-27 stopni. Także susza. Specjalnie jakoś się nie podniecałem utrzymywaniem wilgotności w boxie, a tym bardziej jak rośliny znalazły się w 11L donicach.

SativaMaker napisał:
Piękne panienki, myślę że dużo ci z tego wyjdzie. Powiedz mi tylko czy ten koktajl co wcześniej robiłeś zadziałał? pierwszy raz coś takiego zobaczyłem i bardzo mnie zaciekawiłeś.
Pozdrawiam

Dzięki.
Na mnie coś tam działa, lecz z tym zdania są podzielone.

PiotrWitkacy napisał:
Piękny projekt, panienki ładnie rosną, kibicuję od początku. Ja po prawie roku przerwy postanowiłem zainwestować w większego boxa (55x55x125) i niedługo zaczynam swoją relację. W dużo rzeczy zainwestowaliśmy podobnie lecz mam problem budżetowy ze światłem bo taki ledzik kosztuje około 7 stówek. Jakbyś mógł polecić coś co by się sprawdziło byłbym wdzięczny. Powiedz czy mleczko weszło bo też jestem ciekaw.

Dzięki.
Jakie 7 stówek, kupiłem swój za około 350 zł z dostawą z Szanghaju :D HPS150W sobie zapodaj, będzie optymalnie, ale może być ciepło w boxie. Tak miałem.
Mleczko spoko luzik.

Poza tym.
Rośliny podlewane samą wodą. Może zrobię im jutro flusha i sobie poschną do ścinki. Zobaczę. Mają dziś 86 dni w tym kwitną od 60 dni. Nie robiłem zdjęć, ale wyglądają zadowalająco.

#1 S.A.D. po suszeniu. Wyszło 13,3 grama (fot. kartka waży 5 gram). Cienko. Spróbowałem, ogólnie choojowy, jakiś żywiczny... ;)







P O Z D R O 6 9 !

<peace>

 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
HARVEST. Aktualizacja 08.11.2018 (92 dzień)

Yo :harvest:

Nastąpiła ścinka S.A.D.2. Wczoraj postanowiłem ciachnąć, miał 92 dni w tym flo 67. Parę dni przed ścięciem zrobiłem mu lekkiego fryzjera, później było mniej roboty.

















Nie miałem akurat żadnego piwerka pod ręką


Po goleniu




Tak to wyglądało przed ścinką. A teraz już kosa i trym.



Bukiecik :D




177,5g mokrego.










Suszing...




Pozostałe Loch Ness Monstery jeszcze w boxie, mają się dobrze, jeszcze lecą na wodzie z flusha, nic nie podlewane. Do ścięcia jeszcze im trochę zostało, ale jestem zmuszony też już usunąć z boxa. Siły wyższe.

OK, na tyle.


P O Z D R O 6 9 !

<peace>
 
O

OdcieńZieleni

Guest
nie no bobeczki bardzo smakowicie wyglądają, gratulacje, będziesz Pan pewnie zadowolony z takiej jakości suszu, dobrze wysuszyć i będzie kozak, pozdro
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Magia to słoiczek przez długi czas, smak i zapach wynagrodzi. Pozdro
 

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
Bardzo smakowicie to wygląda nic tylko pozazdrościć ;) a a tak swoją drogą to nie jest zbyt intensywny zapach jak one się w tych kartonach susza?
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Bardzo smakowicie to wygląda nic tylko pozazdrościć ;) a a tak swoją drogą to nie jest zbyt intensywny zapach jak one się w tych kartonach susza?

Dzięki za miłe słowa.

Rzeczywiście pierwsze dwa dni suszenia nieco mocno zaciągało zapachem na chacie, ale jest już dobrze. Miałem tam jakieś neutralizatory zapachu, poszło to jakoś.
Natomiast w boxie z filterm nie suszyłem, bo jeszcze tam Loch Ness siedzą, a kartonu do boxa nie wkładałem.

Dziś leci kosa ww. Loch Ness, jak dobrze pójdzie to upka jutro zrobię.

P O Z D R O !
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Harvest. Aktualizacja 12.11.2018 (94 dzień)

Yo.

:harvest:

Dzień 94/71flo. W tym dniu nastąpiło cięcie Loch Ness Monesterów.
Zdjęcia:

Dwa Loch Ness i dwa inne, zupełnie inaczej urosły, ale obie obrodziły w bardzo zadowalające boby.


#1 LNM










243,1 gramów mokrego


#2 LNM








280,1 gramów mokrego


Topy bardzo ładnie zbite, mocno żywiczne. Trymowanie tych dwóch krzaków przebiegło dość długo, moje dwa nożyczki mocno obklejone... No trwało to trochę, ale się udało i trwa suszing...

Top Loch Ness Monster 1


S.A.D. 2 suszy się piąty dzień, jeszcze w dotyku wilgotny :D

Suszenie.

Karton z S.A.D. w boxie wraz z Loch Ness Monsterami...


Na tłusto






Jeszcze za niedługo zapodam Wam podsumowanie tej FR. Także do następnego...
Wstępnie jestem bardzo zadowolony z growlogu, bo przede wszystkim "do końca", obficie, sprzęt się spisuję no i kolejny swój susz z konopi indyjskich. :D

:flower:

P O Z D R O !

<peace>
 

SativaMaker

Active member
Rejestracja
Paź 28, 2018
Postów
32
Buchów
0
Gratuluje fotorelacji i niezłych zbiorów, najważniejsze że do końca i cieszę się że wstawiłeś tyle fotek, dzięki czemu wszystko można sobie obejrzeć, poza tym zazdroszczę topów, chciałbym żeby takie mi wyszły z aktualnej uprawy.
Co do suszenia to zazwyczaj znajdzie się jakieś miejsce w growboxie, gorzej że światło rozkłada THC, więc muszę wszystko ładnie porozwieszać w kartonie, który jest porządnie podziurawiony w małej średnicy dziurki, a potem karton walnąć do growboxa, często jeszcze ustawiam wiatrak mieszający na taki karton, żeby grzybami się nie zaskoczyć.
Napisz potem ile ci wyszło suchego.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
FINAL. Aktualizacja 16.11.2018 (curring)

Yo.

Na początek podziękowania dla [MENTION=83500]Pestkomania[/MENTION] za oddanie pestek z --> OS'a <-- Auto Loch Ness Monster. Robi robotę!

Wszystko już posuszone. Powiem Wam, że jest dobrze...
Jedzim z suszem:

#2 Sweet Afghani Delicious











Już jest dobrze.

#1 Loch Ness Monster








Kozak

#2 Loch Ness Monster







<peace>

Z boxa wyszło:
#1 Sweet Afghani Delicious13,3 g
#2 Sweet Afghani Delicious32,1 g
#1 Loch Ness Monster42,5 g
#2 Loch Ness Monster48,9 g
R A Z E M136,8 grama

A tu pusty box. Już spakowany.

Filtr wstępny dość mocno za***any, trzeba będzie pomyśleć o zapasowym filtrze.

Tu już bobki w słoikach, codziennie je otwieram na min. godzinę. Fajne są.


Mam już mniej więcej pomysł na następne grow. Na pewno ziemię i nawozy wezmę z BioBizzu, ziemię AllMix i jedną z opcji poniżej:





... ale to już w nowym roku jakoś.

Szczypta Loch Ness Monstera do posmakowania...

...Za***isty!

Spadam.


edit: Fotorelację oddaję do zakończonych.

P O Z D R O 6 9 !

<peace>

:flower:
 
Ostatnia edycja:
O

OdcieńZieleni

Guest
Filtr wstępny dość mocno za***any, trzeba będzie pomyśleć o zapasowym filtrze.

Ja staram się wymieniać co uprawę, kuresko droga ta wata ale na moje nie ma co oszczędzać bo jednak do środka nie dostają się pyłki, kurz i różne tego rodzaje niechciane rzeczy które zmniejszają żywotność węgla, a tak po za tym tak jak już napisałem, susz dobrej jakości, nic tylko pogratulować bo ilościowo też myśle zadowalająco :)
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
pomyśl nad startem w lightmixie, szczególnie pod ledem mono, a po 2 tygodniach przesadź do allmixa. W moim odczuci szybciej się rozwijają młode krzaki w ziemi o niższym ec.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
OdcieńZieleni napisał:
Ja staram się wymieniać co uprawę, kuresko droga ta wata ale na moje nie ma co oszczędzać bo jednak do środka nie dostają się pyłki, kurz i różne tego rodzaje niechciane rzeczy które zmniejszają żywotność węgla, a tak po za tym tak jak już napisałem, susz dobrej jakości, nic tylko pogratulować bo ilościowo też myśle zadowalająco

Nie wiem czy się bawić w wymianę tylko wstępnego, czy zakupić nowy i mieć w rezerwie. Kwestia przemyślenia.

kanabisek napisał:
pomyśl nad startem w lightmixie, szczególnie pod ledem mono, a po 2 tygodniach przesadź do allmixa. W moim odczuci szybciej się rozwijają młode krzaki w ziemi o niższym ec.

taki mam zamiar :salut:
:D
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Gratuluje fotorealcji i zbiorow ;)
mam pytanko o cal mg xd nigdy go nie używał w swoich growach... możesz mi powiedzieć od którego momentu go używasz ? I jakie dawki ?
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Gratuluje fotorealcji i zbiorow ;)
mam pytanko o cal mg xd nigdy go nie używał w swoich growach... możesz mi powiedzieć od którego momentu go używasz ? I jakie dawki ?
Dzięki
Calmag pod ledami warto dawać. Ja zaczynam dawać w okolicach drugiego tygodnia, od połowy dawki. Potem zwiększam i robię opryski do początków flo. Chyba już to pisałem kiedyś ^^
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół