nasiona marihuany

[LED240W][0,36m2][AF] 2x Loch Ness Monster, 2x Sweet Afghani Delicious

Wyszukiwarka Forumowa:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
YO


Witam w kolejnym grow. Tym razem automaty. Tak mnie natchnęło spontanicznie. Nastąpi zmiana medium i nawozów. A wygląda to się tak:

Box: 60x60x120
Doniczki docelowe: 7L lub 11L (jeszcze się zastanawiam)
Wentylacja: 1x wyciągający (135m3/h, fi 100mm), 1x mieszający
Filtr: filtr węglowy Prima Klima (fi 100mm)
Światło: Mars Hydro Reflector 48 240W. Pobór mocy z sieci około 100W.
Fotoperiod: 18/6
Nawozy: Wszystko BIOBIZZ: Acti Vera, Alg-A-Mic, Root Juice, Bio-Grow, Bio-Bloom, Top-Max, Cal-Mag, mikoryza
Trening: LST
Podłoże: BioBizz Lightmix
Akcesoria: termometr elektroniczny, termometr/higrometr, miernik Ph, 2x programator czasowy analogowy, nawilżacz
Nasiona:
2x Loch Ness Monster - Holy Seeds Bank (OS [MENTION=83500]Pestkomania[/MENTION])
Geny: Haze x WW x Ruderalis
Typ: Indica 25% – Sativa 60% – Ruderalis 15%
Czas uprawy: 70-80 dni
Wysokość: 100-120 cm (możliwe, że będą łamane)
THC: >18%

2x Sweet Afghani Delicious- Sweet Seeds
Geny: S.A.D.
Typ: Indica 90% – Sativa 10% (producent nie podaje ruderalis, dziwne)
Czas uprawy: 8 tygodni
Wysokość: 40-90 cm
THC: 15-20%, CBD: 1,8%

Cel: co wyrośnie



Kiełkowanie 05.08.2018
Loch Ness Moster bardzo szybko wykiełkowały, wręcz wystrzeliła. S.A.D. nieco wolniejsze.



07.08.2018 wsadzone do ziemi, a od 08.08.2018 do boxa. Dziś mają 2 dzień.
Warunki w boxie niezaciekawe, temp. w dzień 30 stopni, wilgotność trzymam na poziomie 50-60%, mieszak chodzi, filtr wywaliłem. Mam nadzieję, że młodziakom ta temperatura nie zaszkodzi.


Mgła na zdjęciu z nawilżacza powietrza, akurat chodził.

ZAPRASZAM.

P O Z D R O !
 
Ostatnia edycja:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
WEG. Aktualizacja 22.08.2018 (14 dzień)

Yo.

Wjechał tydzień drugi. Dzień 14/00flo. Warunki w boxie (uśrednione) temperatura 27, wilgotność 40-60%. Lampa na wysokości około 63 cm, full spectrum od wczoraj.

Tydzień 1, dzień 07/00flo.





Tydzień 2, dzień 14/00flo.

Loch Ness Monster



S.A.D.



i razem




Do następnego.

P O Z D R O !
 
J

Julia 21

Guest
Wygląda na to, że jestem pierwsza na widowni :) Tak się szczęśliwie składa, że masz ćwiartkę mojego boksa, ćwiartkę moich nasion i nawet ćwiartkę mojej lampy :) Pozdrawiam.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
... i chyba ćwiartkę zaraz wypiję. :D

Pozdrawiam
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
WEG. Aktualizacja 21.08.2018 (21 dzień)

yo

Tydzień 3. Dzień 21/00 flo. Trochę się wydarzyło w minionym tygodniu. Rośliny zostały przesadzone do docelowych doniczek, wybrałem 11L. Do ziemi dodałem mikoryzy. Warunki w boxie: 27 stopni, wilgotność 40-60%. Lampa na wysokości około 56 cm. Trening zrobiłem tylko Loch Nessom, S.A.D. pozostaje bez treningu. Wszystkim ***ałem łby. Wczoraj pod wieczór dodatkowo podlane wodą gazowaną z pH 5,8 (każda 1,5L).
Fotki:











Kwitnący S.A.D.




Nuta *


Następny up już pewnie będzie na flo, także do przyszłego tygodnia.

P O Z D R O !

:spalony:
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
FLO. Aktualizacja 12.09.2018 (35 dzień)

Hejoł!

Dwa tygodnie minęły. Sorry za zamułę. Tak, dziś roślinki mają 5 tygodni, dzień 35/10 flo. Trochę się wydarzyło przez te dwa tygodnie: zanik prądu, pokazały się dwa jaja na jednej z Loch Ness, ale od razu je wyrwałem. Roślina dalej rośnie z pozostałymi, ale jest sprawdzana co jakiś czas. Wydaje mi się, że już z nią jest wszystko ok i kwitnie dalej.
Temp. w boxie 26 st, wilg. 40%, wentylator wyciągowy z filtrem chodzi. Dziś dodałem jeszcze wtłaczający, by uniknąć niepotrzebnych sytuacji. Lampa nad plantami na wysokości 40 cm (zalecane na flo 36-45 cm).
Dziś też ogarnąłem niektórym fryzjera i wieczorem podleję z odżywkami. ;)

Chronologicznie:

4 tydzień, dzień 28/03 flo

LNM#1



LNM#2



SAD#1

Tego nie trenuję.


SAD#2



Tydzień 5, dzień 35/10 flo

Loch Ness Monster's
1.




2.



Po fryzjerze




SAD
1.






2.




Sorry z jakość zdjęć, z pośpiechu.

P O Z D R O !
 
Ostatnia edycja:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Yo Yo

Dorzucam jeszcze parę fotek z boxa z wczorajszego dnia, już po podlaniu wodą z pH 6,2 + 3 mL Acti Vera + 2 mL Alg-A-Mic + 3 mL Bio Grow + 3 mL Bio Bloom + 1 mL Top Max, zgodnie z tabelą.









Z pozostałości po fryzjerze (liści) zrobiłem sobie dziś MAKUMBĘ. Lubię ten napój, fajnie na mnie działa. Czas oczekiwania na haj jest dość długi, ale to jest fajne, bo nie wiesz dokładnie kiedy pie****nie.

Przepisów na makumbe widziałem jest tu w ujj, ale zapodam, tj.:
1. Liście marychy,
2. Mleko 3,2%
3. Masło, min. 80% tłuszczu
4. Cukier lub kakao.

Liście zaparzamy wrzątkiem, mleko i masło wstawiamy na mały ogień, podgrzewamy. Następnie dorzucamy liście i inne takie tam z rośliny i gotujemy przez około 30 min. Odcedzamy i jest koktajl ;)

Liście


Zaparzone liście


Mleko, masło, garnek i łyżka :D


Wszystko razem w trakcie gotowania


Jeszcze trochę masła


I gotowiec ze świeżym listkiem. Jak widać coś zazieleniało mleko, pewnie stężenie THC niskie, bo mało liści, ale porobi. Jestem przekonany.




:flower:

Nutki wczoraj nie dałem, więc proszę...


P O Z D R O !
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
FLO. Aktualizacja 19.09.2018 (42 dzień)

Yo yo 17 dzień flo.
Czas na cotygodniowy up :D
Rośliny mają się dobrze, trochę się niektóre wyciągnęły po ostatniej zmianie wysokości lampy. Topki pomału się tworzą, wyglądają dobrze. Dziś dzień 42/17flo. W boxie ostatnio temperatura przekracza 27 stopni, wilgotność nieco niska, rzędu 30-40%. Rano podlałem wodą z ph 6,5 + 4 mL Acti Vera + 3 mL Alg-A-Mic + 4 mL Bio Grow + 4 mL Bio Bloom + 1 mL Top Max (na 1L wody, zgodnie z tabelką producenta BioBizz). Dobra lecimy ze zdjęciami.

Sweet Afghani Delicious

1.










2.​
Ta roślina ma dwa szczyty główne, które rosną dość blisko siebie, zastanawiam się czy nie upier**lić jednego?? Później pewnie się zrosną głowami i trochę mam obawy co do plechy. Nie wiem. W ogóle szybko zaczęła kwitnąć i ma jakieś nadmiary lub niedobory od początku (czerwone łodygi). Popatrzcie.











Loch Ness Monster (OS [MENTION=83500]Pestkomania[/MENTION])

1.








2.








Wszystkie razem



i box




Ujowe te zdjęcia z boxu, sorry.


P O Z D R O ! <coolpalacz>

P.S. Dzięki za odwiedziny fr i za buchy. <peace>
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
FLO. Aktualizacja 26.09.2018 (49 dzień)

Yo
Szybki up z boxa. Wczoraj przed wyłączeniem lampy podlałem wodą gazowaną z pH 5,5. Temp. w boxie 23-26 stopni, wilgotność rzędu 30%. Dzień 49/24flo, tydzień 7 wjechał.
Parę zdjęć:

BOX
Po lewej SADy, po prawej LNMy.






S.A.D.







Loch Ness Monster





Na dziś tylko tyle.

Nuta:

#Haszyki P O Z D R O !

<peace>
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
FLO. Aktualizacja 03.10.2018 (56 dzień)

Yo

Wczoraj był dzień podlewania i wczoraj panienki wkroczyły w 8 tydzień życia, dzień 56/31flo. Warunki w boxie nieco wysuszające rośliny, czyli w ostatni tydzień miały temp. 27-28 stopni i wilgotność 30%. Podwyższyłem lampę o jakieś 5cm. Po wyciągnięciu roślin z boxa zauważyłem że się trochę przesuszyły, dziś już są ok. Mam wrażenie, że nieco wolno kwitną, ale kwitną i jakiś tam progres widać. Lecimy z fotkami.

#1 LNM



Następne dwa zdjęcia nie mogę obrócić, bo jak to robię to zdjęcia po obrocie wychodzą całe czarne.




#2 LNM







#1 S.A.D.







#2 S.A.D.













i wszystkie razem...



BOX







Nutka z


P O Z D R O 6 9 !

<peace>
 
Ostatnia edycja:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
FLO. Aktualizacja 10.10.2018 (63 dzień)

Yo yo!

Na początek przypomnienie zasad BHP...


Dziś kończy się 9 tydzień życia plantów, dzień 63/38flo. W boxie temperatura około 25-27 stopni, wilgotność nieco niska, rzędu 30-40%. Rano podlałem wodą z ph 6,4 + 5 mL Acti Vera + 4 mL Alg-A-Mic + 4 mL Bio Grow + 4 mL Bio Bloom + 4 mL Top Max (na 1L wody, zgodnie z tabelką producenta BioBizz). Dziś sporo fotek. Są i będą piękne kwiatostany :D

Sweet Afghani Delicious

#1












#2 - lukrowy karzeł












Loch Ness Monster

#1












#2








Wszystkie





Box











... kolejna nuta, tam Bydgoszcz, tu Poznań, co za rozrzut :D


P O Z D R O 6 9 !

<peace>
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
No no... Już nie mogę się doczekać kiedy moje zaczną kwitnąć;) Ładnie to wygląda u Ciebie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół