nasiona marihuany

Jaki system?

Wyszukiwarka Forumowa:

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Witam wszystkich,

Potrzebuję rady ponieważ za kilka dni chcę przejść z gleby na hydro. Rozglądam się za systemami na 4 donice "gotowy zestaw do kupienia" I doradźcie coś.

Zauważyłem WILMA lub AUTOPOT a może coś jeszcze?
Proszę o wypowiedź ludzi co używali tych systemuów chyba że są jeszcze inne systemy na 4 donice do boxa 60x60

Z góry dzięki i startujemy
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Autopot to nie system hydro tylko system nawadniający grawitacyjny.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Witam wszystkich,

Potrzebuję rady ponieważ za kilka dni chcę przejść z gleby na hydro. Rozglądam się za systemami na 4 donice "gotowy zestaw do kupienia" I doradźcie coś.

Zauważyłem WILMA lub AUTOPOT a może coś jeszcze?
Proszę o wypowiedź ludzi co używali tych systemuów chyba że są jeszcze inne systemy na 4 donice do boxa 60x60

Z góry dzięki i startujemy

Do boxa o tej powierzchni to Ci jedna donica z jednym krzakiem wystarczy, żeby wypełnić boxa. Popaczaj sobie na fotorelki, w hydro rośliny zapie****ają znacznie szybciej, niż w (przy)ziemnym medium. :p
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Do boxa o tej powierzchni to Ci jedna donica z jednym krzakiem wystarczy, żeby wypełnić boxa. Popaczaj sobie na fotorelki, w hydro rośliny zapie****ają znacznie szybciej, niż w (przy)ziemnym medium. :p


Sam nie wiem. Nie chcę przedłużać niepotrzebnie VEG. Dopiero zaczynam przygodę z hydro i wiem, że trochę inne tutaj panują zasady ale 21-30 dni myślę że będzie optymalnie, chociaż skłaniał bym się przy 21 przy 4 roślinach.

Widziałęm relki na tej WILLMIE i nawet to idzie powiem wam ale chciałbyhm poznać opinie użytkowników bo wiecie jak to jest czasami z fotorelkami. Inna innszość, że to będzie pierwsza uprawa w keramzycie więc chciałbym się upewnić 2 razy zanim wydam kasę na nowości :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół