nasiona marihuany

Przypalone czy niedobór? POMOCY

Wyszukiwarka Forumowa:

Gang Bułgarii

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2015
Postów
59
Buchów
2
Witam. Nie mogę zdefiniować problemu.Doradźcie co powinienem zmienić/zrobić.Obstawiam 3 opcje- 1.Popalenie od oprysku,2.Niedobór Mg Lub Ca 3.Wychodzi stare popalenie astvitem.Problem nie występuję u wszystkich panien ,niektóre delikatnie,jedne ciut bardziej.Ogólnie są bardzo duże i na różnych etapach - od indukcji po 2 tydz flo .Bardzo duże przyrosty jeśli chodzi o gęstość krzaka -formuje mega budsy (dużo drobnych liści z wielkimi włochami). Nowe Liście, odgałęzienia, szczyty mega zdrowe. Problem występuje na niektórych środkowych/ dolnych wiatrakach .Do dołka szedł obornik , mikoryza GWSH. W dalszym etapie humus papka ,triacontanol ,tytanit, asahi .Po 3-4 tyg. weg. zaczęły wychodzić braki Mg(na dolnych /środkowych żyły ziemno-zielone ,a blaszki robią się jasne,co roku ten sam problem-w tym roku na szczęście delikatny (oprysk co tydzień z siarczan Mg 15-20g na litr). Tydzień temu dostały zamiast siarczanu oprysk z polichelatu 7 insola i astvit dolistnie. Czyżby mniej Mg i taki duży deficyt się zrobił- dobrze myślę ? Wydaje mi się ,że gleba i mieszanka, którą robiłem na wiosnę zawierała w sobie mało MG i Ca. Zapomniałbym...Nie obyło się bez problemu -miesiąc temu zostały podsypane astvitem w zbyt dużej ilości i przyjarały się i przystopowały.Największe i najsilniejsze sztuki nie odczuły tego-tylko lekko przy jarane końcówki.Im mniejsza roślina tym bardziej odczuła ten brak rozsądku-popalone liście( jeden połowę liści stracił-wyschły) ,końcówki liści,bardzo spowolniony wzrost,korzenie przypalone:) Przeżyły to piekło-przez 2 tyg nie dostawały nawozów -tylko asahi na odstresowanie.Wtedy Astvit z gleby wyczyściłem ile byłem w stanie- teraz wiem że flusz by pomógł jeszcze szybciej.

2 różne liście do poglądu z największymi objawami.Więcej nie posiadam- na innych mniej trąconych- lekkie kropki i niedobory Mg w postaci ciemnych żył i bledszy kolor blaszki
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/88810/normal_Zdjecie02265B15D.jpg
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/88810/normal_Zdjecie02275B15D.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół