nasiona marihuany

Fachowa literatura: Uprawa roślin, fizjologia roślin, itp.

Wyszukiwarka Forumowa:

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Książki o uprawie roślin! Szeroko pojęty temat: Ktoś poleci jakieś specjalistyczne pozycje:

Od siebie:


'Fluorescencja chlorofilu w badaniach stanu fizjologicznego roślin" Mahomet Hazem Kalaji Tomasz Loboda dla osób które chcą zrozumieć czym jest w istocie uprawa pod sztucznym oświetleniem

"Przewodnik do ćwiczeń z uprawy roli i nawożenia roślin ogrodniczych" [FONT=arial, sans-serif] [/FONT]Barbara Łata, Marta Stankiewicz-Kosyl i Marzena Wińska-Krysiak podstawy nawożenia rośiln, tak aby zrozumieć co się z czym je i nie pytać czym są kationy czy aniony i jakie są istotne dla naszych podopiecznych: Kationy: NH4+,, K+ Mg2+, Ca2+, Zn2+, Mn2+, Fe2+, Fe3+, Al3+ najważniejsze w uprawie konopii
Aniony: NO3-,S2, [FONT=jubilat-1, jubilat-2, sans-serif]Cl-,[/FONT]


[FONT=jubilat-1, jubilat-2, sans-serif]Polecacie coś od siebie drodzy forumuwicze #? [/FONT]

[FONT=jubilat-1, jubilat-2, sans-serif]Ps. Ostatnio dużo czytam na takie tematy i chętnie wyminie się literaturą, a takiego tematu tutaj nie widziałem, chyba, że przeoczyłem! [/FONT]
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Coś o roślinach ogólnie czy typowo o uprawie konopi ?
 
X

<X>

Guest
[MENTION=86984]rochas[/MENTION] masz te ksiazki w pdfach ?

Ja polecam biblie Cervantesa ('Marijuana Horticulture: The Indoor/Outdoor Medical Grower's Bible') ale po polskiemu nie ma :p
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Po polskiemu nie ma co szukać bo nic ciekawego się nie dowiesz...
Ja mam Marijuana Growers Handbook Ed'a Rosenthala. Dla początkującego to pełne kompedium wiedzy, ja się dorwałem do niej ździebko za późno i już za wiele się z niej nie dowiedziałem, aczkolwiek na niektóre tematy pozwoliła mi spojrzeć z bardziej naukowej strony.
Po polsku są 3 o ile się nie mylę: Jak uprawiać indoor i Jak uprawiać outdoor od Mr Jose i ABC uprawy marihuany od Leszka Szczepkowskiego. Każda fajna dla początkujących, ale to takie okrojone wersje zagranicznych odpowiedników.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół