nasiona marihuany

produkty biotabs przechowywanie + batrex coś śie z nim stało :(

Wyszukiwarka Forumowa:

HenChat

Active member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
25
Buchów
0
ogólnie przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, wiadomo
ale ostatnio upały.... może trzymać w lodówce cały zestawik od ww. producenta? ok 5st chyba tam mam
bo po tych upałach w bactrexie zawartość mi się zbiła jakby, nie jest to proszek tylko taki kamień jakby, niby da radę do rozkruszyć w wodzie też się wymiesza ale chyba zmienił nawet zapach ale nie jestem pewny

dwa główne pytania:
czy ten mój bactrex będzie się jeszcze nadawał i czy trzymać produkty biotabs w lodówce?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak się zbił to nie od upałów tylko zawilgotniał. W lodówce tym bardziej jest wilgotno więc nie radzę...
 

HenChat

Active member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
25
Buchów
0
przechowuję go w w zamkniętych papierowych paczkach jakich daje producent, mam kilka takich a tylko jedna była napoczęta, te paczki siedzą w kartoniku co kupuje się ten pakiet startowy od nich, dodatkowo zabezpieczam jeszcze workiem na śmieci, lub reklamówką
jak leżał w piwnicy gdzie jest chłodno i wilgotno to było git
problem się zrobił jak poleżał ok miesiąc w domu gdzie było sucho lecz wilgotno
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
W dalszym ciągu jestem pewien że stało się to od wilgoci, bactrex jest silnie higroskopijny. W każdym razie nie przejmował bym się tym zbytnio, jeśli da się tą bryłkę rozkruszyć w palcach na proszek to powinien działać jak trzeba.
 

HenChat

Active member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
25
Buchów
0
heh... za***ałem się przy pisaniu ostatniego zdania... tam miało być: "...gdzie było sucho lecz gorąco"
sorry za ten post ale nie mogę edytować :|
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół