nasiona marihuany

Niezręczna sytuacja

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Cze 21, 2018
Postów
23
Buchów
0
Jest to ciężki temat, ogółem wchodzę w tropiki oglądam jak się wszytko ma,po chwili słyszę jak około metr ode mnie pękają gałęzie(nie, nie była to sarna). Oczywiście będąc w takim a nie innym miejscu m.in są to tak jakby bagna wysokie porosty po 3m itp. ciężko o stosowanie jakiejkolwiek samoobrony, więc ostatecznie, lota ze spota. Później 2,3,4 podejście i coś ewidentnie się ulokowało w pobliżu mojego zagajnika bo podczas 3 podejścia słychać było nie jedo lecz 2 dzikie knury.Pogoda jest jaka jest deszczu brak a susza dramatyczna pomijając fakt,że ostatnie spotkanie miało miejsce ponad tydzień temu, dodam, że zero opadów po dziś dzień. Jak myślicie, ryzykować i podlać co trzeba czy czekać na wybawienie w postaci deszczu? Jeśli nie czekać to jak reagować na tego typu zwierzynę myślę, że szpadel tudzież nóż gówno mi w tej sytuacji pomoże.Roślin jest naprawdę sporo więc wody potrzeba jeszcze więcej. Pzdr. :pl:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,878
Odznaki
4
Rób hałas dochodząc na spota, zajdź z innej strony ot cała sztuka. Jak nie poczują jakiegoś zagrożenia, żeby się bronić to po prostu spier***ą, spotykałem dziki w różnych sytuacjach.

A niezręcznie to zaj***ć bąka w niedziele na sumie :p
 
Rejestracja
Cze 21, 2018
Postów
23
Buchów
0
Zazwyczaj uciekają to prawda, ale tu jest coś na rzeczy co kilka tygodni nowe pokoje k***iszony tworzą a dziś akurat natrafiłem na ich przemeblowanie :freak: Może petardy dobra opcja?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,878
Odznaki
4
Za***ista - na sylwestra. Petardami walić koło spota? Lepiej zorganizuj sobie maskę jak nie masz żadnej :p
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,878
Odznaki
4
To od razu zdetonuj tam C4. Hałas typu klaskanie, łamanie gałęzi itp a nie nak***ianie petardami w krzakach.
 

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Też się boje sk***oli :) Ja trzaskam patykiem po butelce plastikowej. Raz pojechałem się rowerem przejechać i obok mnie zaczęły biegać w trawie po uderzeniach szło stwierdzić, że nie były to małe świnki i się zawinąłem obsrany. A podobno dziki czują człowieka i słyszą z pierdyliona metrów i same uciekają... nie byłbym taki pewien.
 

mercedesevo

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2010
Postów
354
Buchów
1
Na spota powinno się wchodzić cichutko prawe niczym John Rambo w Wietnamie.
Co da odstraszenie dzika czy innego zwierza hałasem? Narobimy tylko zamieszania w pobliżu, a zwierze i tak sobie tam później wróci. Taki dzik oddali się gdy usłyszy jak wchodzimy na spota, raczej nie ma szans żeby nas wtedy zaatakował, tak jak to było np . w Twoim przypadku. Rzecz w tym aby postarać się o niewpuszczanie zwierzyny nawet gdy nas nie ma. Swego czasu stosowałem pewien bardzo dobry środek który doskonale się spisywał przez kilka sezonów. Środek nazywa się Borbomix i ma w swoim zastosowaniu imitować zapach wilka bądź innego drapieżnika polującego na bobry, dziki, sarny itp. Rozwieś kilka zamaskowanych szmatek w okół spota i spryskaj porządnie środkiem odstraszającym. Jest jeszcze taki specjalny środek na odstraszanie dzików który tak niesamowicie śmierdzi, że słyszałem jak wykorzystuję się go nawet do sabotowania lokali tz. śmierdzącą bombą.
Atak dzikiej zwierzyny Ci raczej nie grozi na spocie ale ew. kup maczetę albo nóż jak się obawiasz knura.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,179
Buchów
9,518
Odznaki
11
A podobno dziki czują człowieka i słyszą z pierdyliona metrów i same uciekają... nie byłbym taki pewien.

stara szkola -idziesz z wiatrem to poczuja i zwieja raczej

,idziesz pod wiatr to wyjdziesz prosto na szable ;) i zdziwka z obu stron
 
Rejestracja
Cze 21, 2018
Postów
23
Buchów
0
Czyli jednoznacznie muszę sie wpie****ić sforsować bestie ? a co myślicie o psim gównie na spotach jest to pewnego rodzaju straszak po którym stwierdzą, że w tym miejscu już ktoś widnieje i zmienią lokacje?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół