nasiona marihuany

Zarobić żeby się nie narobić :)

  • Autor wątku SupremeXXL
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
S

SupremeXXL

Guest
Hey Jestem nowy na forum ale od wielu wielu lat zajmuję się uprawą i chciałem posadzić dużo roślin żeby zebrać 50kg towaru czy w ogole jest to możliwe przy 500-1000 krzaków? Bardziej mi chodzilo o outdoor niz o IN bo na Indoor to troche przypał i cieżko tyle zebrać.


Ja wiem wiem że przy tylu roslinach to jest od chu*a roboty trymer mam ale wtedy musialbym zainwestować w elektryczny za okolo 10 tyś przy którym chyba bym dał rade z ziomkiem opie****ić 1k roślin a liście poszly by na hasz.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
I ile z tych 20 szt zebrałeś?

Podziel wynik przez 20, dla uzyskania średniej z krzaka a następnie te 50kg podziel przez tą średnią. Wyjdzie Ci ile +/- powinieneś posadzić.
Zastanawiasz się czy przy ilości 1000 krzaków 50kg jest możliwe? To po ile Ty liczysz z krzaka? Matematyka chyba tu jest największą przeszkodą.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ostatnia edycja:

QuattroV8

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
93
Buchów
0
Sezonu by Ci chlopaku braklo zeby ogarnac nawet to Twoje minimum 500 krzaków...
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Jak już tak chcesz to zrób kilka mniejszych upraw, magazynuj zioło i na koniec opie**** to na raz. Do tego potrzebujesz hurtownika który pochłonie i zapłaci ci gotówke. A tak wogóle to doskonal siebie i pracuj uczciwie wstrętny kakalcu.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Biorąc pod uwagę tytuł tego tematu to już zaprzecza samemu sobie. Ogarnięcie tylu krzaków to napewno nie jest ,, zrobić żeby się nie narobić". Narobisz się w h*j a nawet jeśli Ci się uda to sprzedanie 50 kilo bez odpowiednich koneksji w najlepszym przypadku poskutkuje dwoma miesiącami w gipsie. Oczywiście nie kwestionuje twojego pomysłu ale rzeczywistość jest ciut bardziej surowa na tym poziome niż może Ci się to wydawać. Oczywiście Pozdrawiam i życzę powodzenia. ?
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Zanim zaczniesz rozmowę z potencjalnym sprzedawca, kup pare ak i glock ów na Dark Necie, po czym zbierz conajmniej 5-8 kolegów inaczej w najlepszym wypadku zostaniesz z niczym
 
S

SupremeXXL

Guest
Sezonu by Ci chlopaku braklo zeby ogarnac nawet to Twoje minimum 500 krzaków...

mowi coś ci ten trymer? https://flora-fauna.pl/trymer-do-lisci-trimpro-automatik-ak-trimpro-automatic,t2661.html#

Jak już tak chcesz to zrób kilka mniejszych upraw, magazynuj zioło i na koniec opie**** to na raz. Do tego potrzebujesz hurtownika który pochłonie i zapłaci ci gotówke. A tak wogóle to doskonal siebie i pracuj uczciwie wstrętny kakalcu.

o to sie nie martw najgorzej to jest z uprawą towar szybko idzie tam gdzie trza :D nie mam kolegow jakis ku**a dresów kryminalistów bo od tych przypalowców trzymam sie zdala.

Biorąc pod uwagę tytuł tego tematu to już zaprzecza samemu sobie. Ogarnięcie tylu krzaków to napewno nie jest ,, zrobić żeby się nie narobić". Narobisz się w h*j a nawet jeśli Ci się uda to sprzedanie 50 kilo bez odpowiednich koneksji w najlepszym przypadku poskutkuje dwoma miesiącami w gipsie. Oczywiście nie kwestionuje twojego pomysłu ale rzeczywistość jest ciut bardziej surowa na tym poziome niż może Ci się to wydawać. Oczywiście Pozdrawiam i życzę powodzenia. ?

chodzilo mi o to ze jak sie narobie raz to juz nie bede musial pracowac tak to moglem ująć hehe :) Do przyszlego daleko ale mimum 300 bedzie bo w tym roku mam ponad 100 a w tamtym roku mialem tylko 20 :D

Zanim zaczniesz rozmowę z potencjalnym sprzedawca, kup pare ak i glock ów na Dark Necie, po czym zbierz conajmniej 5-8 kolegów inaczej w najlepszym wypadku zostaniesz z niczym

nie mam 15 lat zeby o takim czym sie nie wiedziec bo sam wiem jak to dziala raz z ziomkiem bylem u gocia co mial 200g to mowimy ze bierzemy no i do piwnicy zalatwimy to a kasy nie mielismy i gosc dostał pare cepów i już byl towar :D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
[MENTION=89588]SupremeXXL[/MENTION] wystarczy napisać jednego posta a nie 4.

mowi coś ci ten trymer?

Nawet z tym trymerem to nie jest takie proste jak Ci się wydaje.

kasy nie mielismy i gosc dostał pare cepów i już byl towar :D

Co za czasy, żeby chwalić się tym, że jest się złodziejską ku**ą. Gratulujemy.
 

dyrdus

Banned
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
70
Buchów
0
[MENTION=89588]


Co za czasy, żeby chwalić się tym, że jest się złodziejską ku**ą. Gratulujemy.
Taką k***e to należałoby jak najszybciej zutylizować. Jeszcze sie chwali publicznie jaki to on zwyrodnialec jest. Duma go rozpiera że skrzywdził nie winnego człowieka.
Śmierć złodzieją i policji.


chodzilo mi o to ze jak sie narobie raz to juz nie bede musial pracowac tak to moglem ująć hehe
Życze ci żebyś sie narobił i zebrał jak największy plon a na koniec żeby sie znalazła jakaś złodziejska ku**a np. taka jak ty i żeby ci za***ał z bejsbola w łeb dla pewności dwa razy albo i trzy żeby była pewność że nie oddychasz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół