nasiona marihuany

Czy nikt nie boi sie przypalu ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Przeszkody są po to, aby nauczyć się je omijać ;)
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Można zacytować Morfeusza z Matrixa:"niektóre zasady można nagiąć,a inne da sie złamać".
 
M

MłodyGrzyb

Guest
Przypału nie ma co się bać, czasami trafisz na spoko policjantów :)
Byłem tu kiedyś znany pod innym nickiem z wieloma odznakami, ale miałem przypał przez własną głupotę, bo policjanci przypadkowo wykryli moją uprawę z open seeda (przyszli z inną sprawą, ale zobaczyli mojego boxa i się zainteresowali co w środku) i udało się ich przekupić za cały fhuj drogi sprzęt, box i wszystko co miałem za darmo dla nich. Jedyne co mi zostawili to nasionka z tego open seeda które nadal mam na pamiątkę :/
 
P

PolnaMiedza

Guest
Dosyć nieprawdopodobna historia, ale jeśli to prawda, gratuluje. Jeśli zaproponował byś tą opcje policjantowi, który nie był skłonny przyjąć propozycji to do***ali by Ci w pakiecie jeszcze łapówkę hahaha. Sam znam troszkę środowisko stróżów prawa i jestem skłonny w to uwierzyć bo co tam sie odpie****a po wymianie pokoleniowej przechodzi ludzkie pojecie i jest to najczystszy wymiar hipokryzji.
 
Ostatnia edycja:

kzmthhc

New member
Rejestracja
Wrz 2, 2018
Postów
1
Buchów
0
Z psami jest prosta sprawa . Jak widzą , że jest idiota i nie masz pojęcia o niczym to jadą po Tobie , straszą żebyś się przyznał do wszystkiego może nawet coś dołożą jak już się przyznajesz , najczęściej straszą wyrokiem jaki dostaniesz jeżeli widzą , że nawet o tym nie masz pojęcia . Jak widzą że jesteś kumaty , wiesz co zrobiłeś , jaka grozi ci kara i wiesz co mówić żeby jej uniknąć czy chociaZ mieć szansę uniknąć czy zmniejszyć wyrok to jesteś traktowany inaczej . Zastraszanie czy bicie jest jak ktoś jest za głupi żeby ściemniać i odpowiada "Nie powiem" itd. Albo ile razy byłem świadkiem przy spisywaniu ktoś chciał zablyszczec "nie macie prawa tego i tamtego" ale zapytany skąd to wie to "yyyyyy" i już wiadomo że zasłyszał od kolegi i nie ma o tym pojęcia . I w zależności od psów w patrolu spisanie dla koleżki kończyło się na dokładnym trzepaniu i kwicie za bzdurę .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół