nasiona marihuany

Czy nikt nie boi sie przypalu ?

Wyszukiwarka Forumowa:

patryk199390

New member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
1
Buchów
0
Siema wszystkim
od pewnego czasu nurtuje mnie ta sprawa
Jak to jest ze ludzie wrzucaja tu fotki ze spotow, mowia o tym co maja u siebie itd
Teoretycznie w necie jestesmy anonimowi, ale praktycznie w czasach inwigilacji wiadomo jak jest

Jakie macie o tym wszystkim zdanie ?
Ja jak narazie jestem osoba ktora w sumie tylko obserwuje i duzo czyta nabywajac wiedze

Czy nikt nie boi sie przypalu ?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Strona ma szeroki zakres zabezpieczeń i co najważniejsze jest na holenderskim serverze. Po za tym kto tu mówi, że te fotki akurat należą do osób, które je wrzucają <palacz>
wszystko tutaj jest wymysłem naszej wyobraźni <joint>
 

dyrdus

Banned
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
70
Buchów
0
Czy nikt nie boi sie przypalu ?

Ja sie obawiam dlatego nie wrzucam zdjęć.
A to że serwer jest holenderski to mnie wcale nie przekonuje, Dlaczego? prosty przykład, jakiś czas temu mówili w tv że złapali w Hiszpanii polskiego gangstera. Więc skoro polska policja współpracuje z Hiszpańską, to dlaczego mieli by nie pracować z holenderską?.

ps. Gangster złapany w Hiszpani dostał 3,5 roku, a niejeden użytkownik tego forum by dostał dużo dużo więcej.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Twoja wyobraźnia o działaniu Policji nia ma tu wiele do rzeczy.
Forów konopnych są setki. Znajdz w google.com jeden przypadek, jak ktos przez jakiekolwiek forum zaliczyl wpadke.
 

dyrdus

Banned
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
70
Buchów
0
Twoja wyobraźnia o działaniu Policji nia ma tu wiele do rzeczy.
Forów konopnych są setki. Znajdz w google.com jeden przypadek, jak ktos przez jakiekolwiek forum zaliczyl wpadke.

Pewnie i masz racje, może i ja przesadzam, ale ja ryzykując "tutaj" nic nie zyskuje a do stracenia mam bardzo dużo. (wole spać spokojnie).

ps. Kolega zapytał czy sie ktoś obawia? więc wyraziłem swoje zdanie co o tym myśle.
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
Pewnie i masz racje, może i ja przesadzam, ale ja ryzykując "tutaj" nic nie zyskuje a do stracenia mam bardzo dużo. (wole spać spokojnie).

ps. Kolega zapytał czy sie ktoś obawia? więc wyraziłem swoje zdanie co o tym myśle.


Jak coś nie pasuje to dalej obserwuj forum i tyle. Ja od wielu lat, wrzucam zdjęcia i mam fotorelacje a mieszkam w PL i do dziś żyję...
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Wystarczy nie opierać się na zabezpieczeniach forum, a na swoim BHP. Jak robisz zdjęcia otoczenia, zdjęcia we własnym mieszkaniu, chwalisz się zdjęciami z metadanymi EXIF, to wiadomo że to prośba o konsekwencje. Zanim coś zrobisz, to pomyśl czy po tym czynie można cię zdeanonimować, tyle.
 

dimozaur

Member
Rejestracja
Sie 18, 2017
Postów
15
Buchów
0
Jak wrzucam fotki z cyfrówki na forumową galerię to po uploadzie czyszczą się te dane exif?
 
S

Seedmaniak

Guest
Jak wrzucam fotki z cyfrówki na forumową galerię to po uploadzie czyszczą się te dane exif?

tak czyszczą, jeśli ma jeszcze jakieś watpliwości ti wyszukaj wywiad z Administratorem tego forum, tam opowiada jakie stosują zabezpieczenia
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Siema wszystkim
od pewnego czasu nurtuje mnie ta sprawa
Jak to jest ze ludzie wrzucaja tu fotki ze spotow, mowia o tym co maja u siebie itd
Teoretycznie w necie jestesmy anonimowi, ale praktycznie w czasach inwigilacji wiadomo jak jest

Jakie macie o tym wszystkim zdanie ?
Ja jak narazie jestem osoba ktora w sumie tylko obserwuje i duzo czyta nabywajac wiedze

Czy nikt nie boi sie przypalu ?

Z powodu forum raczej nie, ale z powodu ludzi z forum to jak najbardziej wiec wystarczy tylko zebyś sie nie zadawał z kim popadnie z forum .
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Jak jestes paranoik to dla spokojnego snu tor+vpn, ale tak jak wyżej kolega pisał samo forum jest bezpieczne, chyba, że nie przestrzegasz zasad panujacych na forum to wtedy możesz się w bagno władować.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Forum dba o to żeby krzywda Ci się tu nie stała, ale jesli nie zadbasz o to w swoim prywatnym życiu to nie potrzebujesz fotorelacji do przypału <palacz>
 
L

Lord of Old School

Guest
Slyszales o czyms takim jak tor?? [MENTION=89128]patryk199390[/MENTION]
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół