nasiona marihuany

Fotografowanie rąk i części ciała

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,362
Odznaki
1
Raczej o fajansiarza bez grow na koncie mu chodzi. Nie znasz jakiegos? ;)
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Też zluzujcie bo się plujecie o to że człowiek chce dobrze doradzić jak żyć żeby przeżyć, zamiast tego zostaje wyśmiany.

Żeby cokolwiek doradzić, trzeba "cokolwiek" wiedzieć, a jak Ty nie możesz rozkminić jak zdjęcie wstawić, albo twierdzisz że codzienne palenie zmienia charakter, to włącz sobie mośku Discovery i spróbuj zrozumieć jak działa świat.
 
Ostatnia edycja:

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Kiedyś czytałem, że jakaś tam baba z FBI udowodniła, że gość jest pedofilem po jego dłoniach. Mieli materiał dowodowy na którym widać, że ktoś dziewczynkę molestuje a widać było własnie ręce. Jak do tego doszli, że to ten gość? Wystarczy spojrzeć na nasze ręce i zobaczycie na nim żyły. Każdy człowiek ma żyły inaczej ułożone tak jak i linie papilarne. Gościa skazali a baba stała sie sławna(jak znajdę link to wrzuce)
 
D

DarkMessiah

Guest
Kiedyś czytałem, że jakaś tam baba z FBI udowodniła, że gość jest pedofilem po jego dłoniach. Mieli materiał dowodowy na którym widać, że ktoś dziewczynkę molestuje a widać było własnie ręce. Jak do tego doszli, że to ten gość? Wystarczy spojrzeć na nasze ręce i zobaczycie na nim żyły. Każdy człowiek ma żyły inaczej ułożone tak jak i linie papilarne. Gościa skazali a baba stała sie sławna(jak znajdę link to wrzuce)

Ona musiała być z CSI. Nikt w Polsce dla 5 roślin nie będzie się bawił w NCIS/CSI/i inne tego typu seriale. Policja ma na głowie większe sprawy a te małe są odsuwane na bok i często ulegają przedawnieniu.
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Ona musiała być z CSI. Nikt w Polsce dla 5 roślin nie będzie się bawił w NCIS/CSI/i inne tego typu seriale. Policja ma na głowie większe sprawy a te małe są odsuwane na bok i często ulegają przedawnieniu.

Dokładnie, ja nie popadałbym w jakiś obłęd po sfotografowaniu ręki na którym widać krzaka bo psy wolą łatwiejszą robotę i mają co innego do roboty.
Swoją drogą to mnie trochę zastanawia fakt, że niektórzy co roku wyciągają wynik po parę kilo i chwalą się tym w FR. Nie jest to trochę przypałowe jak się własnie nie korzysta z TORa? Ja nie wierze, że niektórzy logują sie tylko i wyłącznie za pomocą tej przeglądarki bo jest to trochę męczące no ale lepiej niby spać spokojnie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół