nasiona marihuany

Zapach marihuany podczas gotowania

Wyszukiwarka Forumowa:

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
Cześć, tak jak w temacie czy przy gotowaniu marihuany wodzie w mleku czy maśle bardzo czuć zapach zioła? Jest wiele wątków dotyczących kuchni z marihianą ale nie znalazłem nic o zapachu podczas gotowania.
Chciałem przyrządzić masło z jednego krzaka auto w domu stąd pytanie, pozdrawiam :spalony:
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Ja niedawno robilem makumbe z lisci I ***alo w calym w domu.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Coś tam czuć ale nie tak jak przy trymowaniu. Przy samym gotowaniu raczej tak lipy nie ma jeśli liscie Cie nie leżą roz***ane na blacie.
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
No z makumbą to naprawdę cięzko, gotowałem u kumpla w kamienicy... to w promieniu 5m ludzie wiedzieli co jest pięć
 

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
Czyli wszystkie okna na oścież i wietrzymy. Bo pewnie nie ma jakiegoś w miarę skutecznego sposobu na stłumienie tego zapachu <lol> mam nadzieję ze się domownicy nie pokapują hehe
 

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
no wywitrz tak by na ulicy było czuć :D

Nie no luzik, mieszkam na takim wypizdówku że same pola i lasy a najbliższy somsiad to z pół kilosa ode mnie jak nie dalej także z tym luzik hehe :lol3:
 

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
TRAGEDIA!! Jakieś zwierzę albo 'przyrodnik', albo burza połamało mi krzaka sez. I musiałem zabrać go stamtąd bo już i tak zwiąg.


Żeby się nic nie zmarnowalo postanowiłem zrobić upragnione masło z tego krzoka i pytanie czy w tej fazie wzrostu będzie psychoaktywne to masełko? (nie wiem dokładnie ile ma tyg, nie zapisałem sobie i nie mam pojęcia ale pomidorki 170cm+)
Jeśli tak jakie dać proporcje masła do rośliny? Waga pokazała razem z łodygami 850g ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół