nasiona marihuany

Sort z ulicy

Wyszukiwarka Forumowa:

Tomek2002

Member
Rejestracja
Maj 12, 2018
Postów
13
Buchów
0
Siemanko!
Na wstępie zaznaczam, że jeśli pomyliłem działy to proszę o przeniesienie. :) Kupiłem sobie wczoraj na weekend piątkę, lecz jeszcze nie trafiłem na taki temat. Jakieś takie inne niż reszta sortu z okolicy. Robiąc lolka dałem trochę więcej niż zwykle, haj wchodził powoli, był na luzie, dość śmieszny nie mulący bani - wnioskuję że to jakaś sativa. Natomiast jest bardzo dziwne przy kruszeniu, z zewnątrz wygląda na suche, ale strasznie ciężko się go kruszy, jest takie jakby mokre i bardziej zbite w środku. Nie jest to raczej pleśń ani nic pryskanego ponieważ smak i zapach są całkiem w porządku i gardło też nie kopię.
Ktoś jest w stanie poznać po zdjęciach co to za odmiana lub jakiegoś Wasze ogólne sugestię co do tego palenia?
Tu podrzucam zdjęcia jednego topka.






Z góry dzięki za sugestię! :)
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
odmiany nikt Ci nie podoba, jest ich tyle i odbija sie na to tyle czynnikow ze nie ma chu*a, nie masz szans na rozpoznanie odmiany. Mozna tylko przypuszczac ze np. wali serem czy cos. To ze ciezko sie kruszy, to znaczy ze przykladasz malo sily do crashera:D nie no to wyglada bardziej na indice, zbite topy a luzne latwa sprawa poczytaj, wyedukuj sie to bedziesz wiedzial. to ze haj jest energiczny moze wynikac ze wczesniejszego sciecia.
 

Włuczęga

Active member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
41
Buchów
2
Jak w środku jest wilgotne to za***iście, znaczy, że świeże i dobrze wysuszone. A dodatkowo diler więcej zarobi, bo cięższe :D A tak poważnie to jest mój ulubiony "rodzaj" sortu. Nie lubie jak top się rozpada w rękach :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół