nasiona marihuany

LED PuzzLEDX 300W,ostateczny test lampy w 1,2x1,2 w NFT sponsor FAUNA I FLORA

Wyszukiwarka Forumowa:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
To moja druga uprawa pod tym ledem, na ta chwile moge powiedziec ze nie sprawia problemów pod wzgledem wyskakiwania niedoborów zwiazanych ze swiatłem. Jak na ta moc to robi fajna robote, poczekamy do kosy i bedziemy wyciagac wnioski
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Cos tam puchnie , cos tam sie szroni, dupy nie urywa
musze powiąza większość połamanych łodyg bo kłada sie pod cięzarem topków
brazowienie włochów nadal postepuje

foty




 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Panny czekaja na kose, wielkie pały nie porosły ale to wina odmiany jaką jest cin99 od grimów
co ciekawe w glebie rosliny z których pobrałem klony ładne duze kwiatostany miały jednak klony juz nie
i jestem tego pewien bo inne klony pod innym oswietleniem zachowąły sie tak samo
za to szron jest na wysokim poziomie oraz moc i zapach
Co tu dzo gadac, od weekndu rosliny sa po wymianie wody i sie płucza do soboty, potem je zetnę

foty










wrzuce jeszcze kilka fotek z kosy i gotowego materiału
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Poszła kosa, plon ilościowo juz widze ze mało wyjdzie ale jak to mowią kozak paleni
Test lampy nie udał sie w 100%
Troszkę w tym mojej winy bo klony z cin99 słabe topy robią i nie mozna było w pełni sprawdzic jej działania.
Moje odczucia to jednak taki metraż 1,2x1,2 jest za duzy na tą lampe. W troszkę mniejszych namiotach i o wysokosci 2m bedzie ładniej świecić. Na pewno do niej wróce a moze nawet do nowszego modelu jak producent da do testów musze nad tym pomysleć bo zimno sie robi.
Ok to ostatnie foty:






to akurat grimdiga


i bez leda




szkoda ze nie mam obiektywu do makro bo ładnie by wyszło


niestety takich było duzo




zrobie jeszcze up z wyniku koncowego i foty suszu zapodam
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
[MENTION=82199]CUBE[/MENTION] nie odbierz mnie złośliwie , ale grow w tym boxie wygląda jakby tornado przeszło , lub ktoś wpadł na baldachim topów i je pogniótł.

ostatnie zdjecia to typowe słabo doświetlone topki/ popcorn

pozdr
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Spoko nie mam problemów z krytyką. :pr:
Wiem jak to wygląda i wiem czego to jest wina hihi moja w 75%
zrobiłem kilka błedów w tym grow, jednym z nich było rozłożenie siatki i docisnięcie najwyzszych odrostów tak by doświtlic te na dole.
spowodowało to ze czesc wyszczeliła w góre a dołów i tak nie doświetliłem.
by sie ratować i utrzymać odległość szczytow od lampy połamałem czesc szczytów a one z racji ze to klony i mają cienkie gałęzie juz sie nie podniosła do góry
mogłem je podwiązać ale mi sie nie chciało i nie miałem na to czasu, do tego dośc mocno dokuczają mi plecy wiec to olałem...
z outem trzeba było walczyc!
co do braku swiatła na czesci kwiatów nie do konca sie zgodze, skoro brakowało jej na czesci to na reszcie powinno byc ok a tak sie nie stało i tutaj wina odmiany jaka jest cin która jak widac po wzroście i liściach ma przewagę sativy i trudno nad nia zapanować w boxie
w kolejnych grow raczej pójde w indie ale jak patrze co mi sie ukorzenia to nie bede miał wyboru i wsadze co bedzie gotowe
i jak juz pisałem wynik gram/wat bedzie ok tylko ja nie pierwszy raz uprawiam w tym systemi i wiem ile z hpsa idzie wyciągnąc ale wtedy to max 0,8 z wata
trzeba by to policzyc ale bez wiedzy ile mi poszło na prad w tym grow to raczej bedzie ciężkie do zrobienia
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Chciało ci się pobierać klony z czegoś co tak wygląda? Topki jak z biednego outdoora przy chujowej pogodzie, no offence...
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Pobierałem klony z roslin które były w ziemi pod hpsem i dały ładne duze kwiaty. Rośliny te poszły na pestki a i tak topy były duze mimo zapylenia.
Pierwsze klony były w namiocie tez pod hps i mimo rewegu (z***any timer) wrociły na flo i zbiór był ok. Juz wtedy zauwazyłem ze kwiaty sa mało nabite i dośc luźne ale zrzuciłem to na garb rewegu. Zaznaczam ze podobnie jak w aktualnie zakonczonym grow szron był piekny i moc na wysokim poziomie dlatego z pobranych klonów zrobiłem koleja uprawę z nadzieja ze bedzie pieknie.
Jak widać nie było i jestem na etapie szukania nowych dawców klonów bo z ta odmiana juz nie chce współpracowac
taka króka historia...
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
ostatni up
Wszystko wyschło i juz sie curuje w pojemniku
temat luźny, małe topki o wyglądzie popcornu, jednak z dużą iloscia kryształków i zapachem az duszacym po otwarciu pudła
wynik to tylko 220 co mnie dosc mocno rozczarowało bo liczyłem na te 3 stówki
dziekuje bardzo producentowi za uzyczenie lampy oraz Faunie i Florze za wszelaka pomoc

i ostatnie foty
susz w pojemniku


nie umiem robic dobrych zbliżen tym obiektywem ale coś tam widać




dziekuje za odwiedziny i wszystkie buchy
i do zobaczenia w kolejnej fotorelacji
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół