nasiona marihuany

Na jointowyn kacu

Wyszukiwarka Forumowa:

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
Siema
Wczoraj trafiła mi się dziwna sytuacja która trwa do dzisiaj. Otóż ostatnio po harvescie trochę przyszalałem, w ciągu tygodnia piec dni to zjarane wieczory;)
W sumie pale od niedawna i takich ilości wcześniej nie używałem, a wiec obudziłem się przymulony, taki na wy***ce, pogorszona sprawność psycho-fizyczna delikatnie i co najgorsze (uwaga!) dziwnie odczuwam ciało. Tak nietypowo, trochę jak na ziole, jakby było nie moje. Tak coś jak odrealnienie.

Nazywam to kacem, tylko jestem ciekawy ile mnie jeszcze potrzyma (narazie drugi dzień, mimo iż wczoraj strzeliłem bucha wedle zasady czym się zatrułeś tym się lecz mówiąc kolokwialnie).

Mieliście kiedykolwiek coś podobnego?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

HenChat

Active member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
25
Buchów
0
jak najarany kiedyś kładłem się spać to budziłem sie przy***any... ale żeby trwało to więcej niż dzień to nigdy tak nie miałem\
ale ty jak nie jesteś przyzwyczajony do takich ilości to może coś w tym być
nie polecam palić bezpośrednio przed snem właśnie, raz że marnowanie fazy IMO to jeszcze budzi się człowiek otępiały
hehe i jak czujesz sie zamulony to zrób sobie przerwę a nie się leczysz ziołem :D
uwierz mi nie ma co przesadzać z jaraniem bo tolerancja rośnie i już pózniej nie ma takiej fazy jak kiedyś
w końcu się dochodzi do takiego momentu że człowiek się zastanawia czy się najarał czy nie :D ...jak się przesadza z tym oczywiście
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół