nasiona marihuany

automaty sezony i takie tam

Wyszukiwarka Forumowa:

komciu

Member
Rejestracja
Sie 3, 2018
Postów
8
Buchów
0
witam wszystkich na forum

Moje 3 automaty od grzesia zaczynają kwitnąć i burza kwiatów z pk13/14 nie będzie zbyt mocną dawką bo jezeli producent nie kłamie ta burza kwiatów ma dość pocne stężenie. I może mi doradzicie czy cos dododać albo i odjąć :jaraczz:.

Kolejna sprawa moje sezonówki od 5 maja oglądają swiat i nie martwiłoby mnie normalnie to, że jeszcze nie kwitną, ale zaczyna dlatego, ze na forum widzę początki kwitnienia sezonów a moje kobitki nie myślą chyba o tym. Może ograniczyć dawki azotu czy zostawić sprawy w rękach panienek?

I ostatnie pytanko zmuszony sytuacją przez2-3 tyg przechowywałem moje nawozy w blaszanym garażu a jak wiadomo potrafi tam być za dnia gorąco i tu moje pytanie te nawozy się jeszcze nadają?
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
nie zepsują się, co do floweringu każda odmiana sezonowa załącza kwitnienie w innym czasie
 

komciu

Member
Rejestracja
Sie 3, 2018
Postów
8
Buchów
0
1. Zależy jak duże są rośliny, mała roślina = mniejsza dawka, ale uważaj bo łatwo popalić.
2. Zależy od odmiany, ale jak chcesz wymusić kwitnienie to zacznij po prostu lać nawóz na flo.
3. Moje na pełnym słońcu leżały i nic się nie stało, ale może się tu wypowie ktoś bardziej doświadczony.

dzięki śmigaczu za odpowiedź. A doradzi mi ktoś jeszcze w gestii nawozów na flo?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół