nasiona marihuany

Olsztyn: W kontenerze ukrytym pod ziemią uprawiał konopie

Wyszukiwarka Forumowa:

Newsiak RSS

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
9,379
Buchów
0
Olsztyńscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zlikwidowali profesjonalną plantację konopi indyjskich. Uprawa narkotyków znajdowała się w specjalnie przystosowanym, ukrytym pod ziemią kontenerze. Natomiast suszarnia nielegalnych roślin znajdowała się w pomieszczeniu zakamuflowanym za regałem z książkami. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonego narkotyku to blisko 200 tysięcy złotych. 51-letniemu właścicielowi plantacji może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

More...
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
sk***ysyn ale pomysł to miał za***isty :)

i zapewne po pijaku komu cos powiedział
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Blisko 2600g, wycenili na 200 tysięcy złotych, wychodzi ponad 75zł/g, toż to żart. Ale ta narnia za regałem z książkami, pięknie to wygląda, szkoda że i tak zwróciło uwagę, ale chłop pomysł miał.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Jak mnie pamięć nie myli to ktoś kiedyś wyskoczył z takim pomysłem na forum. Czyżby nie pykło..?
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
I co.. plan idealny.. Zero przypalu.. Panowie jak wpadl ? Jakieś domysły? Ja tam wątpię że ktoś kto robi taki projekt w taki sposob wygadal się po pijaku.. koleś ponad 50lat skoro zrobił takie coś to był inteligentny . Jak widzę takie wpadki zastanawiam sie ze każdym razem jak ten ktoś wpadł. . Prąd? Handlowal i ktoś go sprzedał? Toż to plan idealny..
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Fajne i dziwne pomysły szybko wpadają czym to idzie pierun wie ?, ktoś gdzieś kiedyś to jest jedyne wytłumaczenie, ciekawość osób trzecich itp, a na sam pierw to idzie tym ze po prostu towar trzeba upchnąć tak ? łapią jednego i ten sypie potem jeden diller, hurtownik a na konie grower podstawowe działanie śledcze od nitki do kłębka, pomysł idealny bo gdyby nie handlował to by wiecznie to robił, a tak nie ma zmiłuj się 99% wpadek to handel niestety .
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
koleś ponad 50lat skoro zrobił takie coś to był inteligentny .

A co ma wiek wspólnego z inteligencją?

Patrząc na ten grow, to amatorka w ch*j - od kocy ratunkowych na ścianach, po słoiki po ogórkach z ziołem. Wiszące i suszące się krzaki na sznurkach, to tak 20-30g ze sztuki na oko. Amatorka po całości, to i wpadka nieunikniona.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Pomysl moze i mial dobry ale niedopracowany i to widac. Taka powierchnia uprawowa to juz wydziela halas ktory bedzie sie niosl mimo ze kontener zakopany. Odprowadzenie zapachu kwitnacych tylu roslin to tez nie bulka z maslem.. Rolsiny jak pisze De'ath tez nie jakies ladne i zadbane tylko bardzo sredniej jakosci. Pradu jadlo rowniez swoje i wystarczyl zyczliwy sasiad ktoremu non stop cos buczalo wiec zadzwonil na psiarnie typa sprawdzili i dziekuje.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Pomysł dobry a wykonanie już troszkę gorsze. Najwspanialszą instalację podziemnego typu można było podziwiać w Rdzewicach koło Kórnika w woj Wlkp :)
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Nie chałturzcie panowie bo nie wielu stać by coś takiego zrobić .

A co tam jest takiego bardzo skomplikwanego czy drogiego tam mi powiedz? Chyba ten kontener ktory pewnie mial byc jakas piwnica albo magazynkiem ale wpadl na pomysl inny.. :D Sprzet kupjesz uzywany w dobrych cenach albo kolo kolekcjonowal przez lata.. Jakas wiedze mial bo roslo . Znam tu lepszych wariatow co takie odstawiali ze taczkami mozna bylo wywozic sort wiec ten gosciu nie zrobil wrazenia jakiegos wyjatkowego oprocz pomyslu ktory mial . Nie wiemy ile tez udalo mu sie na tym wykrecic bo moze klepal sorcik duuzo wczesniej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół