nasiona marihuany

DNX-PRESENT-BACK to MY GARDEN- POWER PLANTs- COCO- LED/HPS - 200/600W - CYCO PLATINUM

Wyszukiwarka Forumowa:

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
to CO2 mierzysz dla samego info o CO2 czy dodajesz im tam coś? ;)

Co2 nie dodaje. Wczesniej sie troche bawilem tym. Dla ogolnego info sie przydaje oraz ma tez funkcje bardzo dokladnej stacji pogodowej dlatego go uzywam.
W przyszlosci mysle wroce do suplementacji co2.

---------- Post Zaktualizowany 08:25 ---------- Data pierwszego postu 08:16 ----------

Ładne, zdrowiutkie, idzie wzorowo :) Jakie masz EC wody w kranie? Uzywasz filtr osmozy?

Ja uzywam filtra do wody ktory mam podpiety na kranie ktorego uzywamy w domu do roslinnosci. Sa to filtry do duzych maszyn do kawy ktore oczyszczaja wode z chloru i innego chujstwa oraz poprawiaja smak samej wody. Bardzo przydatna rzecz i nie musze wody odstawiac.
Czysta woda jaka uzywam do podlewania ma wartosc 300ppm tazke nienajgorzej i mozna jej smialo uzywac do czystej hydroponiki.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
UP

Witam haszyszowa ekipe. Czas na maly update z ogrodka. A wiec roslinom minela gdzies polowa kwitnienia. W tym tygodniu dopiero przeszedlem na bardziej mocniejsze PK . Podlewam praktycznie codziennie 12l na 10 roslin. Co tydzien obficie woda.
Musialem porozstawiac rosliny bo zaczealo sie robic ciasno i byly pozaslaniane odrosty. Rozstawilem praktycznie na calego boksa i musialem dorzucic drugiego winga 400w. Troche borykalem sie z temp ale jakos udalo sie zapanowac i ustabilizowac sytulacje.
Ec pozywki jaka podaje mam w granicach 2.2-2-5 w tym momencie i wyzej juz nie zamierzam ustawiac. Ph 6.1-6.2
Ogolnie sobie rosna ok ale pod ledem wydawalo mi sie ze wszystko idzie zgrabniej i ogolnie troche inaczej ;) Chyba jednak bardziej mi podchodzi uprawa pod cobami . Bede skladala troche swiatelek to pomysle o jakims oswietlaczu do duzego boksa bo obecnie tylko w malym swieci 200w gdzie weguje rosliny.
Pare fotek







Pozdrowionka
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Nabieraja sucze masy.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Siemacie.
Roslinosc wchodzi juz w ostatnia faze dojrzewania i ladnie nabieraja masy. Podlewane codziennie ale ten tydzien dawalem kilka razy sama wode bo widzialem ze wyplyw mialem dosc wysoki wiec trzeba bylo wyplukac kokoska. Stezenie pozywki dzis podalem 2.3.
Temp trzyma sie w okolicy 28* czasami podejdzie pod 30* ale nic sie strasznego nie dzieje. Chcialem je dopalic SL teraz ale nie bede swirowal przy takich temperaturach bo bedzie krzywda. Trichomy dzis sprawdzalem i totalny krysztal . Delikatnie dojrzalsze lapia mleko ale doslownie kilka %
Odzywki Cyco jak do tej pory spisuja sie dobrze ,jedynie ilosc buteleczek troche meczy beret. Moze je troszke sterowac i rosliny dobrze to znosza. Nastepne grow bedzie mysle dopracowane jeszcze dokladniej tym bardziej ze bedzie troche zmiana swiatla ale o tym kiedy indziej.








Pozdrowionka
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
No musze przeznac ze calkiem zgrabnie ida i kazda faza ich zycia czyms mnie zaskakuje.
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Yo DNX,

bardzo ładnie to u Ciebie wygląda, bardzo ładne i dorodne krzaki

pozdro !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół