nasiona marihuany

DNX-PRESENT-BACK to MY GARDEN- POWER PLANTs- COCO- LED/HPS - 200/600W - CYCO PLATINUM

Wyszukiwarka Forumowa:

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
GROWLOG by DNX


Siemacie haszowa ekipo. Dosc dawno nie prowadzilem zadnego growloga wiec pomyslalem ze trzeba z czyms ruszyc. A wiec odpalilem swoj magiczny ogrodek .

9 roslin Power Plant od Dutch Passion. Jedna najladniejsza przenioslem do drugiego boksa aby ja powegowac i rozmnozyc.
Box 2m2 ale aktywna powierzchnie to tylko polowa jego a druga gospodarcza .
Swiatlo na okres wegetacji to moj LED cob diy 200w CLU048 oraz na flo dorzuce hps 400w pod wingem zeby nie braklo mocy.
Doniczki to 8l rhizopoty ktore bardzo sobie cenie i lubie w nich uprawiac .
Podloze CANNA COCO PLUS
Suplementy jakie uzywam w tym projekcie to pelna gama CYCO PLATINUM plus kilka innych dodatkow z mego magazynku :D
Podlewanie mialo byc kropelkowe TopSpin ale padla pompa i skrecilem sobie z mniejszej pompeczki diy podlewaka recznego i na nim polece dla odmiany.
Rosliny troszke mialy ciezki start bo odpalilem je w kostach welny mineralnej i czystym hydro lecz mialem problemy z temp oraz wyjzefzalem na tydzien wiec musialem je przeniesc w kokos.
Rosliny zostaly na tydzien czas bez opieki i podlewania , nadownilem tylko maksymalnie koks przed wyjazdem i roslinki bardzo dobrze zniosly. Zostawilem je gdzies w 2 tyg moze troche starsze ( nie licze dokladnie dni dlatego nie jestem pewnien ) Po powrocie pare podlan oraz opryskow i wyprostowana sytulacja. Takze smialo kokos moza zostawic we wczesnej fazie i przy nie mocnym swietle aby nie przeschlo podloze. Ja odpalilem 200w leda oraz wylaczylem mieszaki .
Dobra dosc biadolenia i tak wygladaja :

Rosliny w dniu wyjazdu



Po powrocie rolsiny calkiem fajnie zniosly ten tydzien. Zostaly ciachniete przed wyazjdem







Tu juz 9 szt , jedna zostala przeniesiona do drugiego boksa gdzie bedzie wegowana dalej. Jej siostry juz przelaczone wchodza w faze indukcji





Moja podlewajka diy :D Mala pompka ,wezyk lacznik i kij bambusowy. Potrzeba matka wynalazkow



A to najladniejsza sztuka ktora zamierzam powegowac jeszcze i za jakis czas pobrac z niego odrosty
Wsadzilem cala doniczke w wiekszego 20l rhizopota i zasypalem kokosem.




Dzieki i Pozdrawiam


 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Zasiadam i bacznie sie przygladam. Bardzo mnie ciekawi zestaw od cyco. Z Twoimi umiejetnosciami na pewno bedzie grubo.

Pozdrawiam
 
S

Seedmaniak

Guest
DNX a nie myślałeś o water ringach, skoro masz już pompę i zbiornik...
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Moze pomysle nawet o czyms takim bo mam rozne wezyki i duperele to sam bym zlozyl jakies podlewanie. Ogolnie mam w planach zrobic solidny staly system wontowany na calego boksa i wiekszowc ilosc roslin z zamykanymi kranikami w razie mnieszej ilosci roslin w boksie. Tylko podejrzewam ze bedzie potrzebna i tak wiekszw pompa bo ta co jest z niej podlewak zrobiony to raptem 650l/h a to nie wiele jak rozlozysz juz na kilkanascie doniczek.. Tak mi sie wydaje ale dzieki za pomysl z ringami bo nie glupie.
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
u CB zawsze grubo chetnie se popacze xD
 
S

Seedmaniak

Guest
Ja właśnie teraz robię takie podlewanie na 18 roślin chce żeby to działało bezopsługowo, stąd i kamera i gniazdo sterowane WiFi
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Miło cie znowu widzieć DNX.. takie pytanko bo widze ż e coraz czesciej używasz HPS'A czy twoim zdaniem HPS robi lepsza robote niż LED.. bo zastanawiam sie czy nie zmienić na LEDY.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Siemanko.
Wszystko zalezy od mocy. Weguje zawsze na nieduzym ledzie i jest elegancja. 200w/m2 jest w zupelnosci wystarczajaco. Pozniej trzeba dodac i zalezy co mam pod reka. Jak mialem lacznie 800w cobow to swiecily same.
Odpalilem hpsa im 400w na wingu i dojdzie cobow na pozniejsze flo. Lubie je razem odpalac. Tazke u mnie to totalny random. Wedlug mnie czy to hps czy led troszku wiedzy i palkkersy las palmas. Pzdr
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Rosliny kilka dni juz indukuja. Powiesilem winga i hpsa 400. Ec w granicy 1.3-1.5. Praktycznie codziennie podlewane i co ktorys raz wodzianka. Podlewane dosc szybko i intesywnie pompka. Zawsze stosowalem drippery a wiec zobaczymy roznice.





 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Profeska. W temacie COB, te 800W to chyba na caly box swieciles? Nie jestem pewien co do wydajnosci tych clu, ale nawet 400W wydaje sie mega duzo na 1 m2.
 
S

Seedmaniak

Guest
Wybaczysz mały spam...ale chce pokazać jak to wygląda z tymi water ringami

 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Tylko widzisz reczne podlewanie ma dla mnie o tyle plusy ze niektore rosliny mniej przerabiaja trzeba im zmiejszac ilosc w stosunku do innych. Dzieki tej mojej podlewaczcce dokladnie moge dozowac pozywke/wode indywidualanie i widze tego ogromny plus w porownaniu jak mialem zawsze drippery i lecialo na kazde donice zawsze tyle samo.. Postaram sie dzis wrzucic upa jak sie sprawy maja.
Pzdr
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Siemacie

Rolsiny juz kwitna drugi tydzien dokladnie wieku jak zwykle nie licze. Pija jeszcze co drugi dzien 1,2l pozwyki i co 4-5 woda dosc solidnie.
Ogolilem dol pare dni temu i zaraz dalej trzeba by je przygolic. EC przy ostatnim podlaniu po wodzie 1.7 ph 6.
Calkiem ladnie sobie rosna












Pozdro
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
to CO2 mierzysz dla samego info o CO2 czy dodajesz im tam coś? ;)
 
K

Kannaland

Guest
Ładne, zdrowiutkie, idzie wzorowo :) Jakie masz EC wody w kranie? Uzywasz filtr osmozy?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół