nasiona marihuany

Mieszanka ziol do vapo na lepszy sen.

Wyszukiwarka Forumowa:

cobaink

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2014
Postów
122
Buchów
0
Witam. Odrazu zaznaczam ze nie wiem czy zalozylem temat w dobrym dziale. Zastanawia mnie jakas fajna mieszanka do vapo na lepszy sen. Nie chodzi mi o samo ziolo bo staram sie nie palic codziennie. Myslalem o jakims olejku cbd z melatonina ale zawsze lepiej sie kogos zapytac co ma z tym jakies doswiadczenie. Dzieki za pomoc! Aha i moj vapo to PAX 3.
 

VapeFully

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
66
Buchów
1
Witam. Odrazu zaznaczam ze nie wiem czy zalozylem temat w dobrym dziale. Zastanawia mnie jakas fajna mieszanka do vapo na lepszy sen. Nie chodzi mi o samo ziolo bo staram sie nie palic codziennie. Myslalem o jakims olejku cbd z melatonina ale zawsze lepiej sie kogos zapytac co ma z tym jakies doswiadczenie. Dzieki za pomoc! Aha i moj vapo to PAX 3.

Hej,

odkopujemy temat :) PAX 3 to specyficzny sprzęt, bo oferuje temperatury od 175 C wzwyż, podczas gdy większość ziół do aromaterapii (jak np. rumianek) ma niższe temperatury waporyzacji. Olejki CBD z kolei nie nadają się do waporyzacji. Doskonałym rozwiązaniem będzie za to susz CBD - jest świetny na sen i praktycznie nie zawiera THC, dzięki czemu jest w pełni legalny.

Pozdrawiamy,
Zespół VapeFully
 

Jessy RR

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2018
Postów
63
Buchów
0
Dziwne, że odpisało ci vapefully z jakims dziwnym suszem CBD, a nie oddelegowało do swojego artykułu nt. mieszanek ziół do aromaterapii.

Mieszanka nr 1 – lawenda, damiana i rumianek - działanie relaksacyjne
Mieszanka nr 2 – rozmaryn, eukaliptus, bazylia, goździk i liście mięty pieprzowej - na przeziebienie
Mieszanka nr 3 – melisa, trawa cytrynowa, jeżówka - na zmęczenie

nietestowałem, ale o eukaliptusie i rozmarynie słyszałem z wielu źródeł, że dobra na przeziebienie.

więcej znajdziesz we wspomnianym artykule "3 mieszanki ziołowe, w których się zakochasz!". Szybko do znalezienia w googlu

jakiego waporyzatora używasz?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Dziwne, że odpisało ci vapefully z jakims dziwnym suszem CBD, a nie oddelegowało do swojego artykułu nt. mieszanek ziół do aromaterapii.

Mieszanka nr 1 – lawenda, damiana i rumianek - działanie relaksacyjne
Mieszanka nr 2 – rozmaryn, eukaliptus, bazylia, goździk i liście mięty pieprzowej - na przeziebienie
Mieszanka nr 3 – melisa, trawa cytrynowa, jeżówka - na zmęczenie

nietestowałem, ale o eukaliptusie i rozmarynie słyszałem z wielu źródeł, że dobra na przeziebienie.

więcej znajdziesz we wspomnianym artykule "3 mieszanki ziołowe, w których się zakochasz!". Szybko do znalezienia w googlu

jakiego waporyzatora używasz?

Odpowiadasz, dziwisz sie i nie czytasz. W obu postach masz napisany model - pax 3. Vapefully napisalo, ze ten model daje zbyt wysokie temperatury.
 

Jessy RR

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2018
Postów
63
Buchów
0
Rzeczywiście pax -3 :D bardziej skoncentrowalem sie na odpowiedzi Vapefully ;)
Podobno vapcap podgrzewając (kierując palnik) bliżej końca uzyskuje się temp ok 120 stopni C, podgrzewając bliżej nasady - ok. 200 stopni C.
Niestety termometrem nie mierzyłem wiec nie potwierdze tej informacji.
Dynavap Vapcap M daje radę z rumiankiem, który ma niską temparature uwalniania cząstek.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół