nasiona marihuany

Super Skunk af od Sensi Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
Siemanko
Konkrecik lecimy z tym.

Zapach: Mocna herbata z nutką piżmu, woń nie jest bardzo intensywna
Moc: 11/10
Działanie:
Sposób konsumpcji to bong. Kompletny ku**a mocarz, 0,3 z bonga sprawi ,że nie będziesz ogarniał co chcesz zrobić, ciągła amnezja, poczucie całkowitego oderwania od rzeczywistości, ciągła zmiana decyzji, dezorientacja ale bez paranoi, może oprócz tego że uczucie bicia serca daje sie we znaki. Teraz z tych pozytywnych: full chill, ciało znieczulone i pulsujące,po dobiciu 0,1 sprawiło ,że normalnie mnie skręcało taki chill, miałem trochę poczucia zimna, spanie po tym to najprawdopodobniejsza opcja. Naprawdę zaskoczył mnie, najlepsze zioło jakie paliłem...
Totalny odlot.
Czas: Wchodzi od razu na mięśnie, po 3 min ładuje się całkowicie. Obudziłem się i myślałem że jestem dalej na haju. Rano byłem radosny nw czemu :D

Ogólnie polecam, obowiązek spróbować tego skunka!
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
[MENTION=87953]MAKEaTRIP[/MENTION]

Możesz powiedzieć ile dni ten skun ci rósł? Własnie wybieram jakieś automaty i zaintrygowała mnie ta odmiana :)
 

Gang Bułgarii

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2015
Postów
59
Buchów
2
Kolego KanapkaElvisa : AF -Autoflowering .To nie zmienia faktu ,że masz rację.Super Skunk af- jak sama nazwa wskazuje ,opis odmiany automatycznej .
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,175
Buchów
5,062
Ale to wszystko nie zmienia tego, że ta odmiana sensi seeds nie jest AF.

Super Skunk Automatic - White Label - nie sensi seeds a white label, przybudówka nie samo sensi seeds

Mi sie wydaje, że mowa jest o klasyku:
Super SkunkŽ Seeds
Zwycięzca Cannabis Cup
Średni przyrost wysokości
Kwitnienie 45 - 50 dni
Obfity plon
80% Indica

To dwie różne odmiany - o podobnej nazwie - Automatic ma coś wspólnego z wersją normal ale to nie jest to samo.
Pierwszy post sugeruje raczej opis efektów odmiany nie AF
 

Gang Bułgarii

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2015
Postów
59
Buchów
2
Proponuje dobrze przeszukać internet i się nie wymądrzać. Widocznie kolego wiesz lepiej od założyciela tematu co testował:)
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,175
Buchów
5,062
Proponuje dobrze przeszukać internet i się nie wymądrzać. Widocznie kolego wiesz lepiej od założyciela tematu co testował:)

;)

Napisał jak byk: Super Skunk af od Sensi Seeds => sensi seeds pod swoją marką nie ma innego niż nie AF - to jedna z klasycznych starych odmian: Może sie odezwie wtedy zmianie zdanie: o ile napisze, że to był automat o podobnej nazwie jak klasyk.

Nie ma słowa o white label ;) Pod markę white label sensi opycha wiele dziwów pod własną marką nie.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,175
Buchów
5,062

po lini dostępu do:
sensiseeds.com ť feminized seeds ť sensi seeds ť super skunk automatic

UPS :) Ale wtopa..... no dobra wtopiłem... Od kiedy tak jest .. dawniej jako white label mieli takie dziwy

mam linka pod white label: nie AF .... dziwne - jako white label?
https://sensiseeds.com/en/feminized-seeds/whitelabel/super-skunk-feminised

jak i AF:
https://sensiseeds.com/en/feminized-seeds/whitelabel/super-skunk-autoflowering

Nie znoszę odmian nazywających się tak samo jak klasyki z dopiskiem AF.

Chyba za stary jestem na to :lol: - za dużo mi się wydaje - kiedyś tak pewnie było ale już nie jest :lol:

co oni tak ciekawego piszą:

The finest features of the world-famous Super Skunk family have been blended with a vigorous example of Cannabis ruderalis to create an exceptional auto-flowering feminized marijuana strain with the same dependable all-round performance that makes Super Skunk one of the top seed varieties for commercial or connoisseur growers.

Super Skunk Automatic produces a consistent growth pattern and a gorgeous bud structure. She remains short and compact while producing hefty colas made up of exceptionally fat, sticky calyxes. Her buds are sweet, highly resinous and pack a serious punch - an immediate, powerful high followed by a penetrating, long-lasting body stone.
White Label’s newest version of Super Skunk is one of the most effective strains of feminized auto-flowering cannabis currently available!

Piszą mimo wszystko white label najnowsza wersja:
Dawniej na pewno pod white label nie było starych odmian - teraz się chyba dużo u nich pozmieniało.

btw: czym się różnią?
Mają niemalże te samą nazwę ale inny obrazek:

1: https://sensiseeds.com/en/feminized-seeds/whitelabel/super-skunk-autoflowering

White Label’s newest version of Super Skunk is one of the most effective strains of feminized auto-flowering cannabis currently available!

2: https://sensiseeds.com/en/feminized-seeds/sensi-seeds/super-skunk-automatic

Sensi Seeds’ feminised Super Skunk Automatic is a precise, multi-stage recombination of Skunk #1 and a carefully selected Afghani hash plant (the strain’s original parent plants) with one of our best-performing auto-flowering hybrids.

Dwie praktycznie tak samo nazywająca się odmiany - z innymi opisami?
Jedna - pod white label gdzie były namnażane odmiany od innych kiedyś tam - wersja AK47 i wiele innych.
A druga pod sensi seeds? Jedna to ich dzieło? a druga to namnożenie od innych.?

Wygląda tak jakby teraz pod nazwą super skunk były 3 różne odmiany ...

Ja tam dalej nie jestem pewien którą z nich miał autor wątka na myśli.

Choćby skały srały ;) Super skunk dla mnie nie będzie AF choćby nawet na rynku było 20 odmian AF tak samo z powodów marketingowych nazwanych ;)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół