nasiona marihuany

[AF][90W LED DIY + 54w][0,24m2] - GGS White Russian x G13, GSC x G13, Green Crack x GSC + własne pestki

Wyszukiwarka Forumowa:

Charlito

Zdrowy pacjent
Rejestracja
Gru 10, 2016
Postów
283
Buchów
841
Odznaki
5
Wrzucam kilka fotek wykonanych na przestrzeni 2 tygodni, a na week aktualne z kosy.

GSC x G13








GC x GSC
Zapach tej rośliny jest niesamowity!<rotfl>













PE x BM







 

Charlito

Zdrowy pacjent
Rejestracja
Gru 10, 2016
Postów
283
Buchów
841
Odznaki
5
:harvest:GSCxG13 98/63flo:harvest:

Mogły postać jeszcze kilka dni ale powoli trzeba zamykać ten teatrzyk. Niestety nie posiadam zdjęć wykonanych przed ścięciem krzaka. Topki wisiały 4 dni w boxie razem z innymi krzakami, więc bardzo szybko wyschły ,aż za szybko. Teraz będą leżakować kulka tygodni.
Mutacja i dwa stożki wzrostu w automacie wyszły na plus, wiec z wyniku jestem zadowolony. Zważone, sfotografowane, zapakowane i skitrane. Nara:bongo:

 
Ostatnia edycja:

Charlito

Zdrowy pacjent
Rejestracja
Gru 10, 2016
Postów
283
Buchów
841
Odznaki
5
UP!

PExBM 100/77flo:harvest:

Wynik całkiem niezły biorąc pod uwagę to, że zmartwychwstała i dzieliła donice z innym krzakiem.










GCxGSC 107/85 flo:harvest:

Najlepsza krzyżówka z mojego klasera. Szkoda, że w opakowaniu trafiły się tylko 2 pestki :crazy: Szczególnie ujął mnie intensywny zapach w którym czuć słodycz egzotycznych owoców. Porównanie do energetyka i mango trafione w 100%. Ciekawa struktura topów, a wszystko oblane ogromna ilością żywicy. Momentami miałem wrażenie, że któraś z panien wywaliła jajca zapylając green cracka, a w dużych kielichach znajdę pestki.<lol2> Susz twardy i ciężki, a na opis smaku jeszcze za wcześnie.


Niestety to już koniec. Cieszę się z tego, że oprócz suszu zebrałem kolejne doświadczenie. Sumując wagę wszystkich krzaków daje nam to 87gram.
- WRxG13 - 13,5g
- PExBM1 - 8,5g
- GSCxG13 - 25g
- PExBM2 - 18g
- GCxGSC - 23g

Wstydu nie ma więc mogę być zadowolony z tego projektu.
Na koniec mam pytanie do was ponieważ kolejny raz przekroczyłem 100 dni z automatami. Wyrobię się z sezonówką w podobnym okresie czasu?

Dziękuję wszystkim odwiedzającym i pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
kolejny raz przekroczyłem 100 dni z automatami. Wyrobię się z sezonówką w podobnym okresie czasu?

Bez problemu, weź coś co kwitnie jakieś 8 max 9 tygodni, wega daj nie więcej niż 20dni i będzie git.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół