nasiona marihuany

Niedobór, wysychajace liscie

Wyszukiwarka Forumowa:

Yasiek

New member
Rejestracja
Lip 30, 2018
Postów
1
Buchów
0
Siema mam mały problemik, mianowicie mam rośline miesiąc i 3 tygodnie, jest to moja pierwsza roślina i jest ona z nasiona losowego. Gleba 4,5-5,5 ph zwykła ogrodnicza, próbowałem podnosić ph 30-40 zmielonymi skorupkami po jajkach. Podlewam rośline raz na 2 dni, raz wodą raz wodą z nawozem Grandiol Plant Food dla wszystkich typów roślin, od 3 tygodni (woda zawsze odstana). Nie przekraczam zalecanej dawki, a na początku wsypywalem nawet mniej niż dawka zalecana. Gleba nigdy nie jest wysuszona na wiór. Przez pierwsze tygodnie byla w środku pod zwykłą lampą biurową, za to dawającą dużo ciepła od rana do wieczoru. Gdy nadszedł czas upałów zaczalem wystawiac ja od rana do wieczoru na słoneczko od 25-30 stopni. W nocy spi sobie w domciu. Nie dysponuje w inne nawozy ani mierniki ph. Roślina ma 40 cm i nadal pnie sie w górę lecz liście głównie te z dolniejszych partii chorują. Na początku pojawiają się brązowe, wysuszone kropeczki przy koncowkach lisci, potem lisc robi sie caly zolto brazowy i zaczyna sie wyginac w gore lub w dol, a w koncu wysycha i odpada. Problem rozwija sie coraz szybciej. Z resztą rośliny jest wszystko dobrze. Ponizej umieściłem zdjęcie planta. Mam nadzieję że ktoś poradzi amatorowi.

15329508690984308918301525821939.jpg
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół