nasiona marihuany

"LAST MINET OUT" Moby Dick XXL auto

Wyszukiwarka Forumowa:

orzesz_pieprzony

Active member
Rejestracja
Wrz 3, 2012
Postów
39
Buchów
0
Dzień 56

Wczoraj wieczorem dziewki dostały po 6l czystej wody. Do tej pory dostawały ok 3l z Terra Flora - od czasu gdy zaczęły kwitnąć- bez biohumusa. Myślę że takie przepłukanie dobrze zrobi korzeniom. Podlewam średnio co 4dni, opadów jak wiadomo za dużo nie bylo ale o poranku i tak jest dżdżysto. Nie wspominałem wcześniej , gleba dla nich była torfowa 5,5-6,5 pH zmieszana z garścią dolomitu.
Co powiecie Panowie [MENTION=72237]thespecialone[/MENTION] [MENTION=77534]Śmigacz[/MENTION] na obecny postęp? Dawać po 6l na głowę co 4 dni ? Dorzucić do diety biohumus?

#1






#2



Dopuściłem więcej słoneczka, usunąłem krzaki robiące za naturalne maskowanie.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Biohomusa nie dawaj lej im solidne pk co drugie podawanie
 

orzesz_pieprzony

Active member
Rejestracja
Wrz 3, 2012
Postów
39
Buchów
0
Biohomusa nie dawaj lej im solidne pk co drugie podawanie

Aj widzisz, dałem im dwa dni temu po 3l z T.Flora i biohumusem. Nastepnym razem czysta woda myślę, że koło wtorku.

---------- Post Zaktualizowany 13:09 ---------- Data pierwszego postu 13:05 ----------

Dzień 60

Moby Dick XXL #1




Moby Dick XXL #2

 

orzesz_pieprzony

Active member
Rejestracja
Wrz 3, 2012
Postów
39
Buchów
0
No racja #2 nie wyrósł za duży, siedzi w miejscu po zjedzonym przez ślimaki LSD-25, a one na tym spocie też większe nie porosły. Z 4 wyszło ok 80 suszu :)
 

orzesz_pieprzony

Active member
Rejestracja
Wrz 3, 2012
Postów
39
Buchów
0
mały ten xxl :/ ale będzie co palić :)

Specjalnie zrobiłem pomiary!
MD#1 ma 71cm w najwyższym punkcie, był FIMowany- szybko zaczął kwitnąć więc nie zdążył podrosnąć wzwyż. Oprócz dwóch głównych topów, ma jeszcze 6 innych ładnych szczytów.
MD#2 ma 50cm, ten sam schemat z tym, że łacznie ma 4 warte uwagi szczyty. Jak już opisywałem wcześniej, miał gorsze warunki i od początku był "wolniejsz" i karłowaty.
 

orzesz_pieprzony

Active member
Rejestracja
Wrz 3, 2012
Postów
39
Buchów
0
Dzień 73

Coooraz bliżej kosa :harvest: A może to juz? W każdym razie, musiałem urąbać dwa szczyty w MB#1, bo dopatrzyłem się małych ognisk plechy. Dzisiaj dostały po 5L z 25ml Terra Flores. Ostatnie ich podlewanie,a tym bardziej nawożenie.

Moby Dick XXL #1

Trochę się spieszyłem i nie ująłem w kadrze najwyższego szczytu...


...więc tutaj jest solo ;)


Mini Moby Dick XXL #2




I TERAZ BONUS
Dzień 122
Gdzieś w połowie fotorelacji pisałem o " bliźniakach LSD"... poprzedniego rzutu już dawno nie ma ale bliźniak jeszcze stoi! NO dobra nie oszukujmy się, ten egzemplarz to prawdopodobnie sezon Mazar :) No cóż, gdy załapałem, że to jednak nie jest LSD-25 , przywiązałem trzy główne szczyty do ziemi. Nagiąłem krzak przy wzroście 140-150 cm kąt 50 stopni. Był FIM ale o tym co z nim robiłem pisałem wcześniej.
Tak się prezentuje




A tutaj topy które urąbałem wczoraj i dzisiaj z MB#1

 

orzesz_pieprzony

Active member
Rejestracja
Wrz 3, 2012
Postów
39
Buchów
0
Dzień 83

Czołem,
Pod kose wpadły resztki MB #1 - uważam, że warto zostawić na słońcu te niedojrzałe dolne partie kwiatów. Po ścięciu większości krzaka wreszcie mogą nacieszyć się słońcem i trochę napuchnąć- oraz w całości MB #2 bo to i tak mały smyk przetrzymany te dwa dni za dużo i tak.
Susz z 4/5 MB #1 gotowy :) Pod fotami ile wyszło.

BONUS
Oczywiście dalej stoi mój "Mazar(?) Niespodziewajka" Ma 132 dni. Jak obstawiacie, ile jeszcze potrzebuje i czy w ogóle dojdzie [MENTION=72237]thespecialone[/MENTION] [MENTION=11233]ganja[/MENTION]ChangeMyMind [MENTION=77031]qadzik[/MENTION] [MENTION=85897]allroad[/MENTION] inni ?


Przed trymem MB #1


Główne dwa szczyty MB #1




Tyle wyszło z MB #1 . Wcześniej uciąłem dwa szczyty - przypomniam tylko - i wiadomo że jeszcze wscześniej jakieś sample :p wiec, można powiedzieć, że do tej pory wyszło łącznie ok 80g z jednego Moby Dicka- przynajmniej z 4/5.



Pozostałości MB #1 po trymie i jednym dniu


A tu caly MB #2 po trymie i jednym dniu



BONUS MAZAR NIESPODZIEWAJKA 132d





Chyba nie jest źle, hm ? ;)
 

orzesz_pieprzony

Active member
Rejestracja
Wrz 3, 2012
Postów
39
Buchów
0
Zastanawiam się nad użyciem Rippena. Myślę, ze ten mazar potrzebuje jeszcze z 2,5- 3 tygodnie. Liście nabrały fioletowego odcienia i martwie się o te niskie temperatury :/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół