nasiona marihuany

"LAST MINET OUT" Moby Dick XXL auto

Wyszukiwarka Forumowa:

orzesz_pieprzony

Active member
Rejestracja
Wrz 3, 2012
Postów
39
Buchów
0
Czołem !
Na wstępie pragnę podziekowac [MENTION=6656]ganjafarmer[/MENTION] za szybką obsługę i realizację zamówienia . Cała trójka Moby od Dinafem ładnie wystartowała. Jedynie Critical Kush gratisowy nie dał rady, a traktowany był jednakowo.

To nie jest moja pierwsza przygoda ale pierwsza fotorelacja. Stwierdziłem, że może to ten czas , ta chwila .... no nieistotne, może razem zrobimy ładny plon. Od lat używam biohumusa , terra vega, terra flora, nic poza tym. Ten ogród będę prowadził tak samo.
Robię drugi rzut w tym roku, mam nadzieje, że dobrniemy. A tutaj LSD-25 który ma ok 65 dni ( inne innym razem ;) ) :



Wracając do tematu Moby Dick.

11.07 wystartowałem z kiełkowaniem na wacie pod przykryciem.

14.07 dziewczyny poszły w doniczki


23.07 poszły na out

27.07 dziewczyny mają się dobrze a przynajmniej dwie z nich. Trzecia została obgryziona przez ślimaka przy podstawie łodygi , tu proszę o pomysły w osobnym wątku https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?137106-Obgryziona-łodyga-przez-ślimaka-jak-ratować-!







Na dworze były podlewane już dwa razy . Pierwsze czysta woda, drugie z biohumusem. 17 dzien życia . Zobaczymy co dalej. Tylko jak ratować tego obgryzionego, co proponujecie ?
 
Ostatnia edycja:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,174
Buchów
6,581
Odznaki
2
Czołem !
Na wstępie pragnę podziekowac #GanjaFarmer za szybką obsługę i realizację zamówienia . Cała trójka Moby od Dinafem ładnie wystartowała. Jedynie Critical Kush gratisowy nie dał rady, a traktowany był jednakowo.

To nie jest moja pierwsza przygoda ale pierwsza fotorelacja. Stwierdziłem, że może to ten czas , ta chwila .... no nieistotne, może razem zrobimy ładny plon.
Robię drugi rzut w tym roku, mam nadzieje, że dobrniemy. A tutaj LSD który ma ok 65 dni :

No nie powiem, ciekawe okazy
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,174
Buchów
6,581
Odznaki
2
Kopiuj link: fotorelacja, duże zdjęcie
 

orzesz_pieprzony

Active member
Rejestracja
Wrz 3, 2012
Postów
39
Buchów
0
Czołem,
LSD-25 nr2, 69dniowy , jakies 90 cm

Moby Dicki dzień 20 - już dostają Vegi razem z biohumusem

nr 1 Zrobiony trening Fim, myślę jeszcze o przywiązaniu go do gleby


nr 2 Troszeczkę zostaje w tyle, bo odbył ciężką walkę z pestką wyciągając listki. Może będę stosował trening. Wstępnie był taki plan


nr 3 Wielokrotnie zgwałcony bez pardonu! Podsypałem ziemią obgryzioną łdygę jak poradził tu jeden kolega, moze się ogarnie
 
U

Usunięty 59382

Guest
Nie wiem czy to taki dobry pomysł z tym fimem...czasu mało do tego niedługo pewnie się określi a ty ja zastopowales...na indoor to można auto łamać,podcinac itd z tym ze tam od początku w docelowej mniej stresu...na auto takie rzeczy max do 15 dnia...na out automaty wole jak rosną bez treningu...pod lampa co innego...
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Nie wiem czy to taki dobry pomysł z tym fimem...czasu mało do tego niedługo pewnie się określi a ty ja zastopowales...na indoor to można auto łamać,podcinac itd z tym ze tam od początku w docelowej mniej stresu...na auto takie rzeczy max do 15 dnia...na out automaty wole jak rosną bez treningu...pod lampa co innego...

Przynajmniej zwiększy plon sobie, niestety coraz bliżej jesieni i większe zagrożenie pleśni :zjarany:
 
U

Usunięty 59382

Guest
Przynajmniej zwiększy plon sobie, niestety coraz bliżej jesieni i większe zagrożenie pleśni :zjarany:

No ale jak ma zwiększyć plon skoro niedługo mu zakwitnie...z automatami mam trochę już doświadczenia i powtórzę jeszcze raz ze treningi wysoko stresujace jak hst fim robi się do 15 dnia max i to też roślina musi mieć wigor od startu...Roslina potrzebuje czasu po fim a tu tego czasu nie ma...daj mu panie Boże ze będzie miał ze 40 dni weg to jedynie wtedy wyjdzie to na plus

Tu miałem auto ale pod lampa i na nim robiłem lst/HST/SC i topping dosłownie na co przyszła ochota...z tym ze tutaj mogłem sobie na to pozwolić bo mocny gen szła pięknie od początku







 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

orzesz_pieprzony

Active member
Rejestracja
Wrz 3, 2012
Postów
39
Buchów
0
[MENTION=72237]thespecialone[/MENTION] zobaczymy jak to wyjdzie liczę, że się wyrobi tego lata bo jest konkretne. Wrzesień dobrze rokuje. Zgwałconego i opóźnionego pozostawię bez treningu. Chociaż zastanawia mnie informacja, że max do 15dni Fim... na dniach znajomy ogrodnik niegdyś wspólnik mówił, że można stosowac fim nawet na początku kwitnienia - jeśli roślina ma czas żeby się wyrobić. Co o tym myślisz?
 
U

Usunięty 59382

Guest
[MENTION=72237]thespecialone[/MENTION] zobaczymy jak to wyjdzie liczę, że się wyrobi tego lata bo jest konkretne. Wrzesień dobrze rokuje. Zgwałconego i opóźnionego pozostawię bez treningu. Chociaż zastanawia mnie informacja, że max do 15dni Fim... na dniach znajomy ogrodnik niegdyś wspólnik mówił, że można stosowac fim nawet na początku kwitnienia - jeśli roślina ma czas żeby się wyrobić. Co o tym myślisz?

Myślę że na początku flo nie ma sensu ciąć bo roślina utworzy małe odrosty a do tego to dość stresujące.Poczatek kwitnienia to ważny moment...supercropping jeszcze można robić bo to wzmacnia rozgałęzienia i aż tak mocno nie stresuje...
 

orzesz_pieprzony

Active member
Rejestracja
Wrz 3, 2012
Postów
39
Buchów
0
Za parę dni pokaże efekty dwukrotnego Fim - przy drugim razie tylko jeden szczyt- na LSD-25. Na dzień dzisiejszy( 71 dzień) nadal nie kwitnie ma 105cm - o to mi chodziło. Reszta sióstr - wrzuciłem w tym poscie fotki - kwitną od dawna mają po 85-90 cm.

Hm zamiast supercroppingu chicałem zastosować siatkę żeby jednak w miejszym stresie zwiększyć ilość szczytów. Pomysł był taki żeby każdego z trzech Moby Dick poprowadzić inaczej.
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Zauważyłem na własnych roślinach automatycznych, że jezeli są trenowane to opóźnia im się flo

to tylko moje przemyslenia
 
Ostatnia edycja:

orzesz_pieprzony

Active member
Rejestracja
Wrz 3, 2012
Postów
39
Buchów
0
Zauważyłem na własnych roślinach automatycznych, że jezeli są trenowane to opóźnia im się flo

to tylko moje przemyslenia

Zgadza się, ale od pestki do kosy i tak dojdą w 90-100 dni. Więc myślę, że początek października moje Moby Dicki będą gotowe. Zamysłem tej fotorelacji jest sprawdzenie czy to "ostatni gwizdek" na zakładanie ogrodu czy może już za późno ;) Zobaczymy. Nowe foty ok soboty.
 

orzesz_pieprzony

Active member
Rejestracja
Wrz 3, 2012
Postów
39
Buchów
0
Cześć, czołem!

Jako ciekawostka , bliźniaki LSD-25 #3 i #4 posadzone w jednym dołku- a to dlatego, że spisałem je na straty, zawsze robie jeden dołek jedna panna. Posadzone równo z #1 i #2. Bliźniaki były strasznie karłowate i opóźnione. Gdy #1 i #2 zaczynały kwitnąć to te nieśmiało rosły.
Po pewnym czasie zaczęły odbijać , #3 zaczął kwitnąć, a #4 nie, wiec zaryzykowałem Fim na obu.U #4 fim został zastosowany dwukrotnie- drugi raz na jednym z głównych szczytów. Oto efekt #4 cały czas rośnie, nie kwitnie i jest dwa razy większy od pozostałych. Ciekawe czy tylko kozaczy czy obdaruje równie oszałamiająco (140 cm ). Około 80 dni od pestki.




30 dzień. Wracając do tematu właściwego . Moby Dicki XXL mają się dobrze - żeby nie zapeszać nie powiem świetnie. Niestety tylko #1 i #2 . Pogwałcona #3 przez ślimaki niestety nie dała rady . Oba były FIMowane, nie mogłem się powstrzymać. Dostają co dwa dni biohumus i terra vega. Nie leje czystej wody, liczę, że koło weekendu przyjdzie deszcz i przepłucze glebe. Czy może lepiej podlać czystą wodą, żeby korzenie trochę odetchnęły od nawozu ? Dzień 30

Nr przypisany na stałe do rośliny ;)
#2





#1


 
Ostatnia edycja:

orzesz_pieprzony

Active member
Rejestracja
Wrz 3, 2012
Postów
39
Buchów
0
Dzień 39

Jest potężna różnica miedzy MB#1 a MB#2 . Wiem co spieprzyłem! Tego pierwszego wsadziłem 3 metry dalej gdzie jest zupełnie odkryty , bez żadnej osłony jakiegoś krzewu czy chwast - cały czas jest na pełnym słońcu i to już od ok 6.00. Drugi niestety ma słonce od ok 9.00, a i w ciagu dnia są momenty, że jakiś chwast rzuca cień. W okolicach godz 18.30 ma już słabo z światłem... No cóż miejscówka przypałowa dlatego sadziłem miedzy młodymi drzewkami, krzakami w wysokiej trawie. Z tym drugim zaryzykowałem no ale sami popatrzcie...

#1








#2



Robione tosterem i w pospiechu :(




Tak było przed HH Kemp.

Dzień 48

Dzisiejsze oględziny po HH Kempie :D

#1



Jest dwa razy większy, nieporównywalnie lepiej i mocniej kwitnie! Jest mój faworyt tego roku. No ale to dopiero półmetek , zobaczymy co dalej czas i pogoda przyniesie.

#2



trochę lepszym tosterem robione ;)



No ewidentnie ma za ciemno. Fotki robiłem wlaśnie o 9. Porównajcie sobie siostre nr 1
.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół