nasiona marihuany

Jakiego zapachu nie lubią ryby?

Wyszukiwarka Forumowa:

Nopi

Member
Rejestracja
Lip 11, 2018
Postów
10
Buchów
0
Witam, szukam jakiegoś preparatu który by odstraszał ryby. Chodzi o to że ja z moim kolegą robimy sobie zawody wędkarskie żeby przekonać sie kto jest lepszy, to znaczy ja nie musze sie do niczego przekonywać bo wiem kto jest lepszy , tylko jemu sie coś uroiło że jest lepszym wędkarzem niż ja i chce mi to udowodnić- (a raczej skompromitować sie che)
Założyliśmy sie o pieniądze, i to nie małe, dlatego ja nie moge pozwolić na to żeby on coś tam niechcący/przypadkiem złowił, a w moim miejscu akurat nie będzie ryb. Dlatego szukam jakiegoś składnika o zapachu którego ryby nie lubią, i taki składnik bym zmieszał z zanętą albo i bez zanęty i mu wrzucił do wody. [chodzi oczywiście o jakiś naturalny składnik który nie zrobi rybą krzywdy. NIE CHEMIE typu proszek do prania].
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
czyli juz przegrales zaklad i jestes leszcz w porownaniu do kolegi bo chcesz oszukac

mam nadzieje ze nie znajdzie sie zadna piz*a ktora ci pomoze w oszostwie

stawaj w szranki jak taki kozak rybny jestes
 

Nopi

Member
Rejestracja
Lip 11, 2018
Postów
10
Buchów
0
A co ty myślisz że on nie będzie oszukiwał?. To są zawody wędkarskie, a nie zawody uczciwości. Wszystkie chwyty dozwolone, byle by jeden drugiego na niczym nie przyłapał, bo wtedy dyskwalifikacja i zgarnia nagrode ten co nie oszukiwał.
Ja znam tego mojego ziomka bardzo dobrze i wiem że on też będzie w hu*a ciął.
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
po***ane totalnie.... daleko tu do wędkarstwa :iconev:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Połam mu wędki, albo lepiej ręce, wtedy wygrasz na pewno :)

Niezłe z was spie****iny umysłowe tak na marginesie.
 
X

<X>

Guest
Boze strzez mnie przed posiadaniem takich "kolegow"... :ncool:
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Wyjdz drzwiami ktorymi wszedles na to forum i zamknij je za soba.. I Ty sie uwazasz za jego kolege jak chcesz go poprostu wyj***c na siano?? Prostak z Ciebie I wedka Ci w du*e za takie podejscie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół