nasiona marihuany

JackBerry XL AF 50W DiY LED wypadek przy LST

Wyszukiwarka Forumowa:

lch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2016
Postów
150
Buchów
0
Witajcie,
Rozpoczełem uprawę na początku lipca,
nasiona JackBErry XL AF (gratis od GanjaFarmer.pl)
wysiałem 2 - jedną myślałem, że już po niej ponieważ pomogłem jej troche przy skorupce i myślałem, że zgniotłem
ale wystartowała z lekkim opźnieniem, postanowiłem ją dać na out - po raz pierwszy.
W boxsie (mój stary 40x40x100) postanowiłem zrobić LST (po raz pierwszy) I jakoś szło dopóki niestety po podlaniu lekko poprawiając mocowanie łodyga pękła przy samej dupie.
Nie bawiłem się w doklejanie tylko postanowiłem kontynuować uprawę - Extreme Toping

Jest nisko do połowy boxa i już nie urośnie, kwitnie zobaczymy ile wyjdzie z takiego wypadku przy pracy.





 

Aby Z Głową

kto pyta nie błądzi
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2014
Postów
1,143
Buchów
1,133
Odznaki
3
Nic jej nie będzie widać że się ładnie zrosło. Co jej dajesz jeść? Jakaś taka blada biedulka.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
glodna panie jest,lodyga ok a teraz ja podkarm
 

lch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2016
Postów
150
Buchów
0
Nic jej nie będzie widać że się ładnie zrosło. Co jej dajesz jeść? Jakaś taka blada biedulka.
Dopiero raz podlałem BioGrow i BioBloom po 2 cm na litr, teraz już bedę podlewał co drugie podlanie ale nie chce za dużo lać bo wydaje mi się że roślina od nadmiaru się blokuje. podleje jeszcze ze 2, 3 razy, ciekawe jak sobie radzi koleżanka z boxa na oucie:)
Odmiana JackBerry przyjemnie pachnie:)
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Pokaż ten panel, to ten sam co ostatnio na nim jechałeś? Jeżeli chodzi o nawożenie to widać, że nawozów żałujesz :) Troche głodna jest, aż blado żółta, możesz delikatnie nawet minerałem ją podlać.
 

lch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2016
Postów
150
Buchów
0
Pokaż ten panel, to ten sam co ostatnio na nim jechałeś? Jeżeli chodzi o nawożenie to widać, że nawozów żałujesz :) Troche głodna jest, aż blado żółta, możesz delikatnie nawet minerałem ją podlać.

Nowy Panel DiY:


 

lch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2016
Postów
150
Buchów
0
"Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu"
Ściełem wcześniej by nie ryzykować, roślinka miała w środku mały kokon z pajączkiem, przedmchałem to powinno być OK, pare G będzie...
pierwszy out i test hotspota - OK (ale lepsz box niż spot na przypale) chyba, że się mieszka na wsi...







W boxie już niedługo zbiory (ze względu za zapach):
(końcówki liści przypalone od nawozu)

"
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
To ścięcie to co najmniej o 3 tygodnie za wcześnie...
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Palisz szkło i masz humorek...
 

lch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2016
Postów
150
Buchów
0
To ścięcie to co najmniej o 3 tygodnie za wcześnie...

ze spota? tak ale dziś nów i burze i już się czepiły jakieś pajęczyny a i pilnować się niechce jak ma sie w indora jeszcze no i hotspot troche przypałowy... dlatego ale zawsze to sie zrobi dłuższy curing:)
 

lch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2016
Postów
150
Buchów
0
Podsumowując 12g z indoodr i 3 z pierwszego outa.
Jak na taki extremalny topping nieżle.
fotka na zakończenie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół