nasiona marihuany

[KONKURS] Para buch, aparat w ruch! WYGRAJ DaVinci IQ!

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Siemanko! Z wielką przyjemnością ogłaszam nowy konkurs fotograficzny przygotowany przez VapeFully oraz załogę haszysz.com.
Zgodnie z tytułem wątku, do wygrania w tej zabawie jest... uwaga!:


DaVinci IQ Vaporizer

davinci-iq-colours.jpg



Informacje na temat tego sprzętu znajdziecie na stronie sponsora nagrody. Link podaję niżej, od siebie powiem tylko, że ten wapek posiada 10 letnią gwarancję, wymienną baterię i ładowanie poprzez port USB!


https://www.vapefully.com/pl/produkt/davinci-iq-vaporizer/


SPONSOR KONKURSU:


Podsumowując: do wygrania jest bezsprzecznie innowacyjny sprzęt, będący też małym dziełem sztuki, gdyż pod względem designu zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Może to właśnie na cześć słynnego Leonarda nosi nazwę „DaVinci”?


Kim był Leonardo DaVinci? W ogromnym skrócie: malarz, architekt, filozof, muzyk, pisarz, odkrywca, matematyk, mechanik, anatom, wynalazca, geolog, rzeźbiarz.
Więcej o tej wybitnej jednostce możecie przeczytać chociażby na Wikipedii:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Leonardo_da_Vinci

Skupmy się teraz nad konkursem :) Leonardo był myślicielem, człowiekiem niezwykle utalentowanym ale przede wszystkim kreatywnym. Dlatego aby zdobyć tą nagrodę, również musicie się postarać!
Istotą waporyzacji jest para, a z uwagi na to, że nagroda nazywa się „DaVinci IQ” motywem przewodnim konkursu jest właśnie para w sztuce i wynalazkach! Wasze możliwości są w zasadzie nieograniczone niczym – zamieszczacie tutaj fotki inspirowane parą. Może to być Wasz wynalazek, może to też być zdjęcie z artystycznym ujęciem pary... Uruchomcie wyobraźnię i zaskoczcie wszystkich swoim pomysłem, możliwości są nieograniczone - liczymy na Waszą kreatywność!


REGULAMIN KONKURSU:



  1. Prace można nadsyłać (zamieszczać w tym wątku) od 27.07.2018 do 17.08.2018;
  2. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać od 1 do 5 zdjęć (JEDNEJ, SPÓJNEJ PRACY. Nie 5 różnych! + ewentualny opis jeśli będzie potrzebny;
  3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy ze stażem 4 mcy na forum i co najmniej 20 sensownych postów;
  4. Nagroda nie podlega wymianie na inną ani równowartość pieniężną;
  5. Załoga VapeFully wybierze prace, które kwalifikują się do drugiego etapu (ankieta i głosowanie uczestników);
  6. Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze głosowania w ankiecie;
  7. Każda osoba biorąca udział w konkursie musi obowiązkowo oddać głos w ankiecie i nie może być to głos oddany na siebie (brak oddanego głosu lub głos oddany na siebie – dyskwalifikacja);
  8. Na co najmniej jednej fotce powinien się znaleźć nick z forum + data;
  9. Zwycięzca ma prawo do wyboru koloru waporyzatora (TYLKO w oparciu o aktualną dostępność magazynową VapeFully);
  10. Wysyłka nagrody na terenie Polski jest darmowa. W przypadku wysyłki poza granice kraju, koszt wysyłki pokrywa adresat.

Zapraszam do zabawy w imieniu VapeFully i swoim :) Niech wygra najlepszy!

W razie pytań - piszcie śmiało, w razie offtopu wydzielę drugi wątek ;)
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Heeeh
Możecie nie wierzyć ale właśnie z kolega czytam to forum i konkurs spodobał mu się na tyle że na szybkości po paru buchach wymyślił ze zostanie modelem a ja mu cykne pare zdjęć i może jak raz się wygra coś co mi się marzy od dłuzszego czasu;)

Tak więc poszliśmy tropem buch para;) mój kolega w roli modela myśliciela:D w artystycznym ujęciu pary:D



 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Nie ma nic bardziej artystycznego jak nasza piękna natura.
Oto para wodna w najpiękniejszej i najbardziej artystycznej wersji w moim wykonaniu.
Nie myślcie ze chmury to tylko jakieś bazgroły na niebie, ponieważ pełnia one bardzo ważna funkcje w naszym świecie. :)

Chmury – obserwowane w atmosferze skupiska kondensatów substancji występującej w postaci pary. W atmosferze ziemskiej jest to para wodna. Ochładzanie zmniejsza prężność pary nasyconej, osiągnięcie temperatury punktu rosy powoduje nasycenie pary wodnej , dalsze ochładzanie wywołuje przesycenie i kondensację. Kondensacja i parowanie (w przypadku chmur wodnych) oraz depozycja i sublimacja (w przypadku chmur lodowych) zachodzą w atmosferze na chmurowych lub lodowych jądrach (zarodkach) nukleacji.







Słońce, chmurki, wiaterek i THC :)
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Witajcie. To i ja spróbuję szczęścia. W mym obiektywie znalazły się chłodnie parowe. Miała być para w sztuce i wynalazkach? Myślę, że w jakimś stopniu udało mi się to zrobić. Na chwilę obecną wrzucam 3 zdj, gdyż zapomniałem ze sobą kartki z nickiem. Myślę że jutro dorzucę to zdj, ew na dniach.

_DSC0798.JPG




IMG_20180805_223002.jpg





FB_IMG_1533497510017.jpg


3 zdj zawiera prócz chłodni parowych 2 kominy. Ale autor [luba ma] stwierdziła, że jak ma być artystycznie to ma być całość. I niech tak zostanie



Edit: dodaje jeszcze 2 zdj [w tym 1 z nickiem] aby dopełnić formalności regulaminowych :D

IMG_20180812_111421.jpg



IMG_20180812_110318.jpg
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Halo halo! Tylu entuzjastów Ebnera na forum a jak jest konkurs z m. in z wynalazczością to tak mało zgłoszeń? Co jest z Wami? Mam nadzieję, że szykujecie same truskawki na torcie jak mawiał klasyk.
Jest wśród nas tylu pomysłowych gości, wystarczy pogłówkować nad koncepcją i pstryknąć fotkę!

Kalkulując chłodno: organizator konkursu na kolejne zabawy na pewno będzie patrzył przez pryzmat wcześniejszych. Zróbmy dobre wrażenie!


A tak parowóz wyjeżdża z tunelu :)

 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Siemanko, w razie pytań mamy pisać, więc pisze, zdjęcia mają być naszego autorstwa czy mogą być to "obce prace"? Bo mam jedno skojarzenie jako kolejarz(delavega tylko nie oskarżaj mnie o plagiat :D) z miejsca/widoku, które niegdyś zrobiło na mnie duże wrażenie a słabo widzę teraz podróż do tego miejsca.

Edit: to trzeba się udać w podróż ;)
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Nie no poleciałeś teraz z tym pytaniem... Oczywiście, że mają to być prace autorskie.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Kalkulując chłodno: organizator konkursu na kolejne zabawy na pewno będzie patrzył przez pryzmat wcześniejszych. Zróbmy dobre wrażenie!

Daliby Mighty'iego, to spokojnie trzy strony zgłoszeń by były. A tak rzucili vap'a, o którym mówili, w swoim temacie, że som leprze (bądź też ubzdurałem to sobie, przynajmniej taki obraz został w mojej głowie po czytaniu ich tematu)

/edit: [MENTION=75024]delavega[/MENTION]: nieee, ja nie mam opinii, nie było mnie tu prawie tydzień i mi odpierdziela :freak2: dziś to zajarałbym nawet pod wodą./
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Tak, tak. oczywiście to kwestia kiepskiej nagrody. Jeśli to Twoja prawdziwa opinia to pozostaje mi współczuć ;)
Na tym zakończmy ten offtop.
 

Vegito

Świeżak :D
Rejestracja
Maj 2, 2018
Postów
86
Buchów
0
Słowem wstępu zwracam się z prośbą aby moderatorzy forum oraz załoga VapeFully przymknęli troszkę oko na wymóg stażu 4 miesięcy na forum. Od ponad 3 miesięcy jestem z wami, dzielę się z wami fotorelacją mojego ogródka oraz udzielam się na forum i pomagam innym użytkownikom. Jako że nie ma bardzo dużo zgłoszeń do konkursu mam nadzieję, że przychylicie się do mojej prośby i moje zgłoszenie zostanie zaakceptowane :salut:
Razem ze mną w zdjęciach brała udział moja druga lepsza połówka

Tytuł pracy: Para zakochana w parze :big-beating-heart:






Pozdrawiam wszystkich uczestników, moderatorów forum oraz całe VapeFully.
Niech wygra najlepsze dzieło.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Pytanie z cyklu "troche gópie": zgloszwnia mozna skladac do dzisiaj do 00:00 czy so konca 17.08? ;)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Do końca 17.08 - zapraszamy, nie wstydźcie się!

edit:

:weed-2::weed-2::weed-2:WAŻNY KOMUNIKAT:weed-2::weed-2::weed-2:

Ze względu na to, że wielu użytkowników jest w rozjazdach, na urlopach przedłużamy konkurs do 31.08 włącznie! Macie jeszcze całe 2 tygodnie na przesyłanie prac do czego zachęcam w imieniu załogi forum oraz [MENTION=85273]VapeFully[/MENTION].

Konkurs dojdzie do skutku jeśli nazbieramy MINIMUM 10 prac. Jest to absolutne minimum.

Do wygrania jeden z lepszych waporyzatorów przenośnych - oczekujemy jednej z lepszych frekwencji! Pole do popisu jest ogromne. Aparaty w dłoń!

 
Ostatnia edycja:

lch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2016
Postów
150
Buchów
0
To super, że przedłużony konkurs, trochę za mało zgłoszeń było,
moja pierwsza propozycja:



 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ludziska pamiętacie o konkursie? Został niecały tydzień a do zgarnięcia czołowy przedstawiciel przenośnych wapków.
Przypominam i zapraszam w imieniu [MENTION=85273]VapeFully[/MENTION]

O co walczycie? Obejrzyjcie video-recenzję VapoManiaka. Sprzęt robi wrażenie!

 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
szyszki od mojej szyszki:D najtrudniej bylo uchwycic bańki...
Przydala by sie lustrzanka bo jakosc taka sobie.
Pluca od trzaskania tych dymnych fotek popękane, takze przydalby sie ten wapek :)








RTG popekanych PŁUC:D

 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół