nasiona marihuany

'Wielki' problem/ nie wiadomo czy się cieszyć czy płakać

Wyszukiwarka Forumowa:

teddythebear

New member
Rejestracja
Lip 26, 2018
Postów
2
Buchów
0
Witam wszystkich gorąco na forum! to mój pierwszy post choć forum obserwuję od dawna :bounce: :jocolor: .
Panowie mam problem.. bardzo duży problem. Posadziłem na początku czerwca kilka automatów ak 47 2.0 z jednego z większych seedbanków. Wysadziłem w donicach ok 15l . Jakie jest moje zdziwienie, że dopiero pokazują płeć a dwie rośliny mają kolejno 120 i 140 cm (solidnie rozkrzaczone ) , dwie następne po metrze. Tutaj też zaczyna się problem bo miejscówka była przygotowana typowo pod krzaki do metra max. LST nie robiłem bo dziś byłem dopiero drugi raz na spocie. Trudno, wysokość to nie taki jeszcze wielki problem, zrobiłem ze łzami w oczach na dwóch największych dziś super cropping na głównych szczytach. Jednak martwi mnie co innego... czy tak duża roślina dojdzie w tak małej donicy? jak podchodzić do kwestii zbiorów? chyba nie ma co czekać aż napuchną bo pewnie nie będą miały z czego. Czy jeszcze jest sens wywalić je z tego plastyku i porobić konkret dołki czy za duży stres? Proszę o podpowiedzi. Pozdrawiam i z fartem
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
jak masz wybierać między śmiechem a płaczem to wybrałbym płacz bo na automatach nie robi się tego typu treningów.
opóźniając ją zmniejszyłeś plon.
jakbyś zrobił LST to byłbyś szczęśliwym rolnikiem bo ta metoda w ogóle nie stresuje roślin a Supercropping to mocno stresujące działanie dla rośliny
 

teddythebear

New member
Rejestracja
Lip 26, 2018
Postów
2
Buchów
0
Rozumiem i zgadzam się z Tobą kolego w całej rozciągłości ale tak jak wspomniałem byłem dziś u nich dopiero drugi raz. Wgl. w tym roku wszystko wyszło inaczej niż miałem w planach, po prostu nie mam czasu ale nie chciałbym stracić mojego dymku na jesień :spalony:. Działałem przede wszystkim tak żeby było bezpiecznie. Trudno jak się opóźnią oby doszły do października aby były bezpieczne, zgodzisz się ze mną? Wgl. dziwi mnie ich rozmiar i to, że tak późno się pokazały panienki (ponad 50 dni weg) . Podtrzymuje pytanie.. jest sens przesadzać? jak będą ograniczały ich korzenie to na jakie następstwa się szykować?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół