nasiona marihuany

Wymuszenie kwitnienia.

Wyszukiwarka Forumowa:

SebMcTrawka

Jaracz z zawodu ?
Rejestracja
Cze 20, 2018
Postów
66
Buchów
1
Panowie czy ktoś z was to robił czytałem trochę, ale nie znalazłem dobrej odpowiedzi.Mam 2 sezony jeszcze nie kwitną mam je w foli jeżeli zakrył bym je i przedłużył im noc czy zaczęły by kwitnąć?
 

SebMcTrawka

Jaracz z zawodu ?
Rejestracja
Cze 20, 2018
Postów
66
Buchów
1
Daj pani im spokój jeszcze czas mają.

Bardziej chodzi o to, że miejsce się kończy, a nie chce żeby je popaliło nagiąłem to co się dało ale to tylko na kilka dni bo idą w górę.
Dzisiaj będę nakrywał zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak myślicie przez ile dni to robić, a może już do końca ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Raczej się nie przypalą, ale pewnie złapią jakiegoś grzyba od osadzającej się na folii wilgoci. A kwiaty to już na pewno jak będą dotykać folii. Zasłaniaj foliak czarno-białą folią(biały do słońca - nie będzie się nagrzewać) przez minimum miesiąc - półtora. To powinno wystarczyć.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Raczej się nie przypalą, ale pewnie złapią jakiegoś grzyba od osadzającej się na folii wilgoci. A kwiaty to już na pewno jak będą dotykać folii. Zasłaniaj foliak czarno-białą folią(biały do słońca - nie będzie się nagrzewać) przez minimum miesiąc - półtora. To powinno wystarczyć.

Zapomniałeś dodać, że ma zasłaniać tego foliaka tak, aby słońce świeciło +/- 12/12. :D
 

SebMcTrawka

Jaracz z zawodu ?
Rejestracja
Cze 20, 2018
Postów
66
Buchów
1
Teraz słońce zachodzi około 22:00 i wschodzi 6:15 więc mają tylko 8 godzin ciemni przedłużam dzisiaj do 12 zakrywam o 19 i odkrywam o 7 rano teraz moje pytanie czy ktoś z was już to robił ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Zapomniałeś dodać, że ma zasłaniać tego foliaka tak, aby słońce świeciło +/- 12/12. :D

To chyba oczywiste :D

---------- Post Zaktualizowany 11:01 ---------- Data pierwszego postu 10:57 ----------

Teraz słońce zachodzi około 22:00 i wschodzi 6:15 więc mają tylko 8 godzin ciemni przedłużam dzisiaj do 12 zakrywam o 19 i odkrywam o 7 rano teraz moje pytanie czy ktoś z was już to robił ?

Nie wiem jak masz z wentylacją w tym foliaku ale jak go zakryjesz to ograniczysz ją do 0 więc przez te 12h będziesz miał w środku 100% wilgotności i tym samym 100% szans że pierwsze topy bardzo szybko zje pleśń. Lepiej zakrywaj wieczorem i odkrywaj zaraz po zachodzie słońca, wtedy nie będziesz ich narażał na zbyt wysoką wilgotność przez tyle godzin. I radzę wstawić jakiś duży wentylator mieszający do środka.
 

SebMcTrawka

Jaracz z zawodu ?
Rejestracja
Cze 20, 2018
Postów
66
Buchów
1
Jak narazie to od 2 miesięcy 0 deszczu wiec o pleśń narazie się nie boje wkładam wiatrak na noc wczoraj było pierwsze zakrycie nie zobaczyłem nic niepokojącego więc myśle ze będzie okej jak mysliscie po jakim czasie powinienem zobaczyć pierwsze oznaki flo ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Jak narazie to od 2 miesięcy 0 deszczu wiec o pleśń narazie się nie boje wkładam wiatrak na noc wczoraj było pierwsze zakrycie nie zobaczyłem nic niepokojącego więc myśle ze będzie okej jak mysliscie po jakim czasie powinienem zobaczyć pierwsze oznaki flo ?

Deszcz, nie deszcz- pod folia zawsze jest wysoka wilgotność. Po około 7-10 dniach zakrywania powinna zacząć kwitnąć przy tej wielkości pewnie tydzień jej to zajmie...
 

SebMcTrawka

Jaracz z zawodu ?
Rejestracja
Cze 20, 2018
Postów
66
Buchów
1
Witam panowie ponownie wracam prawie po 2 tygodniach panny zaczynają kwitnąć.Jak to wygląda w praktyce nakrywam codziennie i wygląda to tak :

IMG_1137~1.JPG


Szczerze nie zauważyłem zwiększonej wilgotności ani nic niepokojącego.

IMG_1160.JPG

IMG_1153~0.JPG

IMG_1152.JPG


Myślę, że osiągnąłem to co chciałem może przyda się komuś artykuł. Pozdroo :spalony:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
O ktorej to zakladasz i do ktorej ?

Tak trudno wklepać w google o której jest wschód i zachód słońca i dostosować pod siebie. To że muszą mieć 12 godzin dnia i 12 nocy to już wiesz więc w czym tkwi twój problem ?
 

Domin2601

Active member
Rejestracja
Sie 11, 2018
Postów
41
Buchów
0
No dobrze wiem ze moge wk***iac juz z tymi pytaniami ale nie chce z***ac chodzi mi o to ze wschod jest o tej 5 ale na balkonie slonce o tej godzinie nie swieci jeszcze i wymyslilem ze o 17 by bylo rowne 12 h dnia i nocy i wkladam do szafy od 17 do 2/ czy to pomoze by zakwitla bo juz mega duza jest a topow zadnych i mnie to juz wk***ia ze tyle czasu to mam a nic z tego nie bede mial
 
Rejestracja
Sie 29, 2018
Postów
5
Buchów
0
faza kwitniecia tylko dla czego u mnie pokazuja sie pomaranczowe wloski zamiast bialych

Pomocy nie wiem co jest wszedzie pisza ze jak zaczyna kwitnac to powonny byc biale wloski a u mnie sa pomaranczowe pomocy:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół